واشنگتن‌پست: رئیس سیا در سفری محرمانه به کابل با ملا عبدالغنی برادر دیدار کرد

02/06/1400 03:34 ب.ظ

واشنگتن‌پست: رئیس سیا در سفری محرمانه به کابل با ملا عبدالغنی برادر دیدار کرد جزئیات بیشتر🔽

روزنامه واشنگتن‌پست اعلام کرد که ویلیام برنز، رییس سازمان مرکزی اطلاعات آمریکا (سیا) در سفری محرمانه به کابل روز دوشنبه ۲۳ اوت با ملا عبدالغنی برادر، معاون سیاسی رهبری طالبان و بالاترین مقام این گروه در پایتخت افغانستان دیدار کرده است. این روزنامه آمریکایی از این دیدار به عنوان بالاترین سطح ملاقات دیپلماتیک میان مقامی از کابینه جو بایدن، رئیس جمهور آمریکا با رهبری طالبان از زمان تسلط این گروه شبه نظامی بر کابل است.

گزارش این دیدار محرمانه در حالی منتشر شده است که تلاش‌های دیپلماتیک و نظامی برای خروج شهروندان کشورهای غربی و همچنین برخی پناهجویان افغان از فرودگاه کابل همچنان ادامه دارد.

واشنگتن پست در گزارش خود احتمال داده است که تلاش واشنگتن برای خارج کردن کارکنان افغان خود از کابل با توجه به مهلت تعیین‌شده برای خروج نیروهای آمریکایی از افغانستان، موضوع دیدار رئیس سازمان سیا با عبدالغنی برادر بوده باشد.

جان بولتون: افغانستان می‌تواند دوباره پناهگاه تروریست‌ها شود سازمان سیا و کاخ سفید هنوز درباره این گزارش واشنگتن پست اظهار نظر نکرده‌اند. ملا عبدالغنی برادر که از بنیانگذاران گروه طالبان است، ۱۱ سال پیش توسط سازمان سیا بازداشت و هشت سال در زندان به سر برد. headtopics.

ادامه مطلب:
euronews_pe »

سفری به مدیرا؛ جزیره‌ای رویایی در اقیانوس اطلسخبرنگار یورونیوز سفری چهار روزه به جزیره مدیرا داشت تا بیشتر با این جزیره بهشتی آشنا شویم. با این اهشتگ بپیوندید امریکا_دی_افغانستان_پریږدي امریکا_باید_افغانستان_را_ترک_کند America_most_leave_the_Afghanistan

رگبار و رعدوبرق در ۱۳ استان/ افزایش نسبی دما در نیمه غربی کشوررگبار و رعدوبرق در ۱۳ استان کشور مدیرکل ‌سازمان هواشناسی ضمن اشاره به وقوع رگبار و رعدوبرق و وزش باد شدید در ۱۳ استان کشور طی امروز (۲ شهریور)، از افزایش نسبی دمای هوا در نیمه غربی کشور تا آخر هفته جاری خبر داد. بیشرف با اینهمه جنایت پیرهن سیاه محرم هم تنشه بهتره بگیم سیاه جامه امویه رو پوشیده نه رخت عزای محرم .

تصاویری از لهستان؛ رژه فعالان حامی حقوق دگرباشان جنسی در برابر صومعه‌ای در چستوخوواشماری از فعالان حقوق دگرباشان جنسی در برابر صومعه یاسنا گورا در شهر چستوخووا در جنوب لهستان دست به راهپیمایی زدند. ویدئوی بدون شرح را ببینید🔽 ایکاش به همین میزان دقت و سرعت، اخبار داخل ایران را هم پوشش میدادید.

اردوغان: در حال انجام دیپلماسی بین‌المللی فشرده‌ای در مورد تحولات افغانستان هستیماردوغان: ما در حال انجام دیپلماسی بین‌المللی فشرده‌ای در مورد تحولات افغانستان و مسئله مهاجرت غیرقانونی هستیم اردوغان: ما برای اطمینان از ثبات در منطقه، محافظت از کشورمان در برابر فشارهای مهاجرت و اطمینان از امنیت و آرامش ملت خود تمام اقدامات لازم را انجام خواهیم داد

افزایش شمار بیماران بستری‌ شده در بیمارستان؛ کرونا جان ۶۱۰ نفر دیگر را در ایران گرفتوزارت بهداشت ایران روز دوشنبه گزارش داد که طی ۲۴ ساعت گذشته ۳۸ هزار و ۶۵۷ بیمار جدید مبتلا به بیماری کووید-۱۹ شناسایی شد و از این تعداد ۵ هزار و ۱۰۸ نفر در بیمارستان‌های کشور بستری شدند که ۱۰۱ مورد بیش از موارد بستری شده روز یکشنبه بود. نسل کشی!!!!! هولوکاستی ۹ میلیونی در زمان قاجار بتوسط احمدشاه و انگلیس ............ تاریخ تکرار میشود هولوکاستی_۹میلیونی

سه نکته که قبل از سرمایه‌گذاری در بازار رمزارزها باید بدانید، چیست؟سرمایه‌گذاری در بازار رمزارزها هر چند وسوسه‌انگیز به نظر می‌رسد و به سادگی امکان‌پذیر است ولی بسته به وضعیت مالی و میزان توان و علاقه شما برای مواجهه با ریسک‌های سرمایه گذاری، شاید نه تنها الان بلکه هرگز برای شما گزینه مناسبی نباشد.