واریزی چهار و نیم میلیاردی وزارت ورزش به فدراسیون کشتی

01/04/1401 10:50:00 ب.ظ

واریزی چهار و نیم میلیاردی وزارت ورزش به فدراسیون کشتی بر اساس اطلاعات دریافتی در حالی که برخی شایعات از «صفر بودن» بودجه فدراسیون کشتی حکایت دارد، از ابتدای سال تاکنون مبلغ ۴.۵ میلیارد تومان به حساب فدراسیون کشتی واریز شده است

وزارت ورزش و جوانان از ابتدای سال مبلغ چهار و نیم میلیارد تومان به حساب فدراسیون کشتی واریز کرده است. این مبلغ بیشترین واریزی وزارت ورزش در میان فدراسیون‌های ورزشی است که نشان‌دهنده نگاه ویژه این وزارتخانه به این رشته ورزشی است.

این مبلغ بیشترین واریزی وزارت ورزش در میان فدراسیون‌های ورزشی است که نشان‌دهنده نگاه ویژه این وزارتخانه به این رشته ورزشی است.

ادامه مطلب:
خبرگزاری ایسنا »
Loading news...
Failed to load news.

برخورد «پرتنش» قایق‌های سپاه و دو کشتی آمریکایی در خلیج فارسنیروی دریایی آمریکا ویدئوی کوتاهی از لحظات این رویارویی «خطرناک» را منتشر کرده است. یکی از قایق‌های سپاه تنها ۵۰ متردریایی با «سیراکو» فاصله داشته است و کشتی آمریکایی مجبور به پرتاب منور هشدار می‌شود. خلیج فارس و تنگۀ هرمز ، خانۀ ایرانی هاست. آمریکایی ها باید خیلی با احتیاط و با اجازۀ ایران در اینجا رفت و آمد کنند. Good to see the empire so weak! 👌👌 کشتی های جنگی امریکایی در خلیج فارس برای چه کاری امده بودن !

اولین کشتی خارجی بندر ماریوپل تحت کنترل روسیه را ترک کرد

۴ فوتی و شناسایی ۱۸۷ بیمار جدید کرونا در کشور۴ فوتی و ۱۸۷ ابتلای جدید کرونا در کشور *مبتلایان جدید: ۱۸۷ نفر *جانباختگان جدید: ۴ نفر *مجموع مبتلایان: ۷۲۳۵۱۷۵ نفر *مجموع بهبودیافتگان: ۷۰۶۰۸۱۳ نفر مجموع جانباختگان: ۱۴۱۳۷۰ نفر *مجموع واکسن تزریق شده: ۱۵۰۲۶۰۹۳۶ دُز

واشنگتن پست ادعا کرد: نزدیک شدن قایق‌های ایرانی در خلیج فارس به کشتی‌های آمریکاییواشنگتن پست ادعا کرد: نزدیک شدن قایق‌های ایرانی در خلیج فارس به کشتی‌های آمریکایی روزنامه واشنگتن‌پست مدعی شد، قایق‌های تندروی ایرانی در آب‌های خلیج فارس به دو کشتی آمریکایی نزدیک شده‌ و یکی از این کشتی‌ها را وادار به هشدار کرده است.

بررسی مسائل آبی خوزستان، چهارمحال و بختیاری، اصفهان و یزدجلسات مسایل مربوط به مسائل آبی چهار استان خوزستان، چهارمحال بختیاری، اصفهان و یزد به ریاست معاون اول رئیس جمهور برگزار شد. و درنهایت حق رو به اصفهانی ها میدن و بقیه وابسته به عوامل بیگانه

آمریکا: در سفر بایدن به خاورمیانه موضوع ایران مطرح خواهد شدسخنگوی وزارت امور خارجه آمریکا در یک کنفرانس خبری به سوالاتی در زمینه آخرین تحولات در روابط تهران-واشنگتن و فعالیت‌های هسته‌ای ایران پاسخ داد.