وارن بافت، ثروتمند مشهور آمریکایی سهام خود در چهار شرکت بزرگ هواپیمایی را با ضرر فروخت

17/02/1399 01:28:00 ق.ظ

یکی از ثروتمندترین سرمایه‌گذاران جهان، با فروش سهام خود در چهار شرکت عمده هواپیمایی آمریکا، به سهامداران و هواداران خود پیام داد که صنعت هواپیمایی در آینده دستخوش دگرگونی خواهد شد.

سهام, آمریکا

🔺وارن بافت، ثروتمند مشهور آمریکا یی سهام خود در چهار شرکت بزرگ هواپیمایی را با ضرر فروخت ⚡️وارن بافت که در سه‌ماهه اول سال جاری ۵۰ میلیارد دلار ضرر متحمل شده است، طی سخنانی برای سهام داران شرکت سرمایه‌گذاری خود، نسبت به آینده آمریکا ابراز خوشبینی کرد.

یکی از ثروتمندترین سرمایه‌گذاران جهان، با فروش سهام خود در چهار شرکت عمده هواپیمایی آمریکا ، به سهام داران و هواداران خود پیام داد که صنعت هواپیمایی در آینده دستخوش دگرگونی خواهد شد.

مشاهده نظراتچاپوارن بافت، که در سه‌ماهه اول سال جاری ۵۰ میلیارد دلار ضرر متحمل شده است، طی سخنانی برای سهامداران شرکت سرمایه‌گذاری خود، نسبت به آینده آمریکا ابراز خوشبینی کرد و گفت که جادوی آمریکا، معجزه آمریکا، همیشه پیروز می‌شود و بار دیگر هم پیروز خواهد شد.

به گزارش تارنمای «یاهو فایننس»، وارن به سهامداران خود گفت سهام خود در چهار شرکت هواپیمایی عمده آمریکا را با ضرر به فروش رسانده و پیش‌بینی می‌کند که صنعت هواپیمایی در آمریکا و جهان، در پیامد شیوع ویروس کرونا، دستخوش دگرگونی‌های بزرگ خواهد شد.

ادامه مطلب:
VOA Farsi صدای آمریکا »

وضعیت روانی جامعه‌ای که به دولتش اعتماد ندارد

جلالی ندوشن در این گفت‌وگو به تشریح روحی و روانی جامعه در اعتراضات اخیر پرداخته است. ادامه مطلب >>

نظام سرمایه داری آنقدر به سود ثانیه ای عادت کرده که تحمل چند ماه توقف رشد سرمایه خود را ندارد.باور کردنی نیست این جماعت که دادشون در آمده اصلا پیش بینی و آمادگی برای چنین روزهای رو نداشتن،اگر جنگ اتمی بشه،اینطور که معلومه به یه ماه آمریکا طاقت نمیاره نابود میشه جناب بافت هیچ‌وقت با ضرر نمیاد بیرون، یحتمل شورت کرده

شرکتی ک وارن بافت سهامدارشه برکشرز، 50 میلیارد ضرر کرده نه خودش

دو داعشی خود را در مسجدی در عراق منفجر کردنددو عامل انتحاری داعشی پس از محاصره شدن توسط نیروهای امنیتی عراق در مسجدی در استان الانبار این کشور خود را منفجر کردند. - خبرگزاری آناتولی

روح‌الله زم با رد اتهامات خود در دادگاهش: من خبرنگارم، کار خبری می‌کردم

افطار خانواده سوری در میان خرابه‌های خانه ویران‌ شده در ادلبدسترنج قاسم سلیمانی و جمهوری اسلامی هیچ اهمیتی نداره به درک به مام ربطی نداشت این أفطار دست‌پخت خامنه‌ای و قاسم سلیمانی است

کرونا در جهان؛ شناسایی یک مورد ابتلا در فرانسه پیش از اعلام رسمی از سوی چیندر فرانسه، بر اساس پژوهشی که در یک نشریه پزشکی بین‌المللی منتشر شده، ویروس کرونا بسیار زودتر از زمانی که دولت فرانسه رسما اعلام کرده، وارد این کشور شده بوده است.

محمد نوری‌زاد زندانی سیاسی در اعتراض به آزار خانواده‌‌‌اش، در زندان مشهد خودکشی کرده استمحمد_نوری‌زاد زندانی سیاسی در اعتراض به آزار خانواده‌‌‌اش، در زندان مشهد خودکشی کرده است به گفته خانم ملکی،‌ وکیل آقای نوری‌زاد که موفق به ملاقات با این زندانی_سیاسی شده، اعلام کرده است که وی با سر و دست باندپیچی شده در ملاقات کابینی حاضر شده است. زندانیان ایرانی را کی آزاد می کنید؟ زندانی سیاسی آزاد باید گردد. شبکه_ایرانیاران

واکنش حسن نصرالله به ممنوعیت فعالیت حزب‌الله در آلمان: در اروپا فعال نیستیمآلمان پنجشنبه گذشته حزب‌الله لبنان را یک «سازمان تروریستی شیعی» اعلام کرد و نیروی‌های امنیتی‌اش به مساجد و موسسات مرتبط با این گروه در آلمان حمله‌ور شدند. نمیتونید باشید کلا نباید باشید که بخوایید جاییم فعال باشید .... شما رو ساختن همین هر چیزیم که ساخته میشه یه روز خراب میشه شک نکن مث اینکه خیلی بش فشار اومده

اشتراک مشاهده نظرات چاپ وارن بافت، که در سه‌ماهه اول سال جاری ۵۰ میلیارد دلار ضرر متحمل شده است، طی سخنانی برای سهامداران شرکت سرمایه‌گذاری خود، نسبت به آینده آمریکا ابراز خوشبینی کرد و گفت که جادوی آمریکا، معجزه آمریکا، همیشه پیروز می‌شود و بار دیگر هم پیروز خواهد شد.دو عامل انتحاری داعشی پس از محاصره شدن توسط نیروهای امنیتی عراق در مسجدی در استان الانبار این کشور خود را منفجر کردند.چهارمین جلسه دادگاه روح‌الله زم، موسس سایت و کانال تلگرامی «آمدنیوز» روز دوشنبه ۱۵ اردیبهشت‌ماه در شعبه ۱۵ دادگاه انقلاب به ریاست ابوالقاسم صلواتی برگزار شد.euronews_icons_loading طارق ابو زیاد و خانواده‌اش در بین آوارهای خانه‌ ویران شده خود در شهر اریحا در حومه ادلب روزه خود را افطار می‌کنند.

به گزارش تارنمای «یاهو فایننس»، وارن به سهامداران خود گفت سهام خود در چهار شرکت هواپیمایی عمده آمریکا را با ضرر به فروش رسانده و پیش‌بینی می‌کند که صنعت هواپیمایی در آمریکا و جهان، در پیامد شیوع ویروس کرونا، دستخوش دگرگونی‌های بزرگ خواهد شد. وارن بافت، که از طریق «هولدینگ» یا شرکت سرمایه‌گذاری «برکشرز هتاوی» میلیاردها دلار در صنایع گوناگون از جمله بیمه، تکنولوژی، و رشته‌های دیگر، سرمایه‌گذاری می‌کند، در جلسه سالانه گفتگو با سهامداران و هواداران، اعلام کرد که ارزش سهام او در چهار شرکت هواپیمایی آمریکا، که بین ۹ درصد الی ۱۲ درصد از کل سهام هر یک از این شرکت‌ها بود، حدود ۷ میلیارد الی ۸ میلیارد دلار ارزش داشت.05. خبر فروش سهام هواپیمایی از سوی وارن بافت، ناظران بازار سهام و هواداران او را به یک اندازه شگفت زده کرد؛ چون معروف است که وارن بافت، برخلاف سهامداران دیگر، با فروش سهام مخالف است و اعتقاد دارد بهترین مدت برای نگه داشتن سهام خریداری شده «همیشه» است. عکس‌هایی از روح‌الله زم در این جلسه دادگاهش با ماسک منتشر شده است. او همیشه توصیه کرده است که «هیچ‌گاه علیه آمریکا شرط‌بندی نکنید. وی همچنین افزود: تروریست ها پس از محاصره شدن بمب‌های همراه خود را منفجر کرده و به هلاکت رسیدند.» وارن بافت در جلسه چهار ساعته گفتگو با سهامداران، شیوع ویروس کرونا را که تقاضا برای مسافرت هوایی را به شدت کاهش داده، یکی از دلایل بیرون کشیدن پول خود از سهام شرکت‌های هوایی اعلام کرد.

ولی افزود که دلیل اصلی آن، اشتباه محاسبه خود او درباره ارزش این شرکت‌ها بود. استان‌های کرکوک، صلاح‌الدین، دیاله، الانبار و نینوای عراق و منطق مرزی این کشور با سوریه طی ماه‌های گذشته شاهد حملات داعش علیه نظامیان و غیرنظامیان بوده است. خبرگزاری ایسنا شرحی از جریان جلسه چهارم او را منتشر کرده است. وی گفت خرید سهام هواپیمایی، از اشتباهات او بود و تاکید کرد سهامی که ضرر می‌دهد را باید سریعا فروخت. بافت گفت: «ما در شرکتی که فکر کنیم در آینده پول از دست خواهد داد، سرمایه نمی‌گذاریم. با این وجود، سلول های خفته داعش هنوز در مناطق مختلف عراق حضور دارند.» وی گفت کسب و کار هواپیمایی آشکارا به شکلی عمده دگرگون شده و این تغییر، آشکارا بسیار عمده است. روح‌الله زم در این جلسه در مقابل پرسش نماینده دادستان گفته است او اتهام اقدام علیه امنیت داخلی و خارجی را قبول ندارد «خیر، من کار مطبوعاتی می‌کردم. هر یک از این چهار شرکت ناچار هستند به طور متوسط بین ۱۰ میلیارد الی ۱۲ میلیارد دلار قرض دریافت کنند.

شرکت‌‌های هواپیمایی آمریکا در بیلان‌های سودوزیان سه‌ماهه اول سال جاری،‌ بین ۱.۷ میلیارد دلار تا ۲. نماینده دادستان که نام او مشخص نیست در این جلسه دادگاه از روح‌الله زم پرسیده چرا او با ساغر کسرایی در ارتباط بوده است.۲ میلیارد دلار ضرر نشان می‌دهند. شرکت «برکشر هاتاوی» که سهامدار اصلی آن وارن بافت است، به کمیسیون سهام و ارز فدرال گزارش داد که در سه‌ماهه اول سال ۲۰۲۰ معادل ۵۰ میلیارد دلار ضرر کرده است. وارن بافت، یکی از ثروتمندترین مردان جهان، در صنایع مختلف به خصوص بیمه، میلیاردها دلار سهم دارد.» براساس گزارش خبرگزاری ایسنا، روح‌الله زم گفته است عباس فخرآور، خانم کسرایی را به او معرفی کرده و او برای گرفتن بودجه برای آمدنیوز با ایشان صحبت کرده است.

ارزش دارایی‌های او در پایان سال گذشته میلادی (۲۰۱۹) نزدیک به ۹۰ میلیارد دلار تخمین زده شده بود. او در دهه گذشته ۴۵ میلیارد دلار از ثروت خود را در اختیار «بیل گیتز» قرار داد تا در امور خیریه هزینه کند. جدیدترین . اتهام فساد فی‌الارض و اتهام همکاری با دول متخاصم هر دو طبق قانون حکم اعدام را دارند.