واردات واکسن کرونا از سوی هلال احمر ۱۰۰میلیون دزی شد

  • 📰 isna_farsi
  • ⏱ Reading Time:
  • 45 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 21%
  • Publisher: 63%

واردات واکسن کرونا از سوی هلال احمر ۱۰۰ میلیون دُزی شد سی‌ویکمین محموله واکسن کرونا تهیه شده از سوی جمعیت هلال‌احمر حاوی ۶ میلیون دُز واکسن، امروز سه‌شنبه؛ چهارم مهرماه در فرودگاه امام خمینی (ره) به وزارت بهداشت تحویل داده شد.

ایران اخبار, ایران سرفصلها

به گزارش ایسنا، دکتر کریم همتی _ رئیس جمعیت هلال احمر با ابراز خرسندی از ۱۰۰ میلیونی شدن واردات واکسن کرونای این جمعیت گفت: خوشبختانه با خوش قولی مسئولان صلیب سرخ کشور چین و همکاری خوب بین دستگاهی در ایران با نظارت معاون اول رئیس جمهور، ۶ میلیون دُز واکسن سینوفارم دیگر هم وارد کشورمان شد و مجموع واردات واکسن هلال احمر را به بیش از ۱۰۰ میلیون دُز رساند.

وی افزود: به طور کلی این جمعیت از اردیبهشت ماه تاکنون ۱۰۰ میلیون و ۳۹۰ هزار دُز واکسن به کشور وارد کرده است. همتی با بیان اینکه روند واردات واکسن در بهترین حالت پیش می‌رود گفت: هلال‌احمر آماده است به هر میزانی که وزارت بهداشت اعلام کند و نیاز کشور تشخیص داده شود واکسن وارد کند. رئیس جمعیت هلال احمر با تاکید بر تزریق دُز یادآور برای ایمنی بیشتر اظهار کرد: هم زمان با تزریق دز اول و دوم، دُز بوستر یا یادآور برای کادر درمان و گروه های خاص تزریق می شود و براساس آنچه که وعده داده شده تا اوایل آذر ماه به ایمنی جمعی یعنی ۷۵ درصد واکسیناسیون جمعیت می‌رسیم و این مهم با واردات خوب واکسن خارجی در کنار تولیدات داخلی به زودی محقق خواهد شد.

به گفته‌ دکتر همتی، کماکان فعالیت‌های این جمعیت برای مقابله با کرونا ادامه دارد که تداوم غربالگری در مرزها، راه‌اندازی مراکز واکسیناسیون، تقویت بانک امانات پزشکی و همکاری خیرین با هلال‌احمر در این زمینه از جمله اقدامات مهم به شمار می‌آید.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

شرایط اهدای خون پس از تزریق واکسن کرونا/ نیاز به همه گروه‌های خونیسخنگوی سازمان انتقال خون با تاکید بر نیاز مبرم به همه گروه‌های خونی، شرایط اهدای خون پس از تزریق واکسن کرونا و یا ابتلا به این بیماری را توضیح داد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

ماجرای تردید یزوا کیمیش از موثر بودن واکسن کرونا | DW | 24.10.2021یزوا کیمیش، فوتبالیست سرشناس بایرن مونیخ و تیم ملی آلمان جزو ۵ بازیکن تیم خود است که هنوز از استفاده از واکسن کرونا خودداری کرده است. کیمیش اشاره می‌کند که نگران عواقب احتمالی واکسن کرونا است. احمق، اینجور افراد نباید توی بایرن بازی کنند هشتکKimmich . کاربرا از احتمال Nebenwirkungen نوشته بودند ترسیدم 😬 .
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

ارسال یک میلیون دوز واکسن آسترازنکا به ایران از سوی کره جنوبیارسال یک میلیون دُز واکسن آسترازنکا به ایران از سوی کره جنوبی وزارت امور خارجه کره جنوبی امروز اعلام کرد برای کمک به روند واکسیناسیون کرونا، یک میلیون دُز واکسن آسترازنکا به ایران ارسال می‌کند. به اين بدبختها بركت و سينوغارم زدين ، مردن ، اون وقت به شيخ سوتى و ميخ اعظم فايزر ميزنين ۵۷ مليون دلار خرج مفت عابدین خرم و یک مشت کون گشاد سپاهی بی عرضه کردید که تو چنگ داعش بودن .. حالا دست کدایی تون درازه... Sepah_FA یعنی حالا دیگه فیلم و سریالاشونو ببینیم؟
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

تمام دانشجویان داوطلب تا ۲۴ مهرماه دز اول واکسن کرونا را دریافت کردندتهران- ایرنا- مدیرکل دفتر برنامه‌ریزی آموزش عالی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری با بیان اینکه تا ۲۴ مهرماه تمام دانشجویان داوطلب دز اول واکسن کرونا را دریافت کردند، افزود: پوشش واکسیناسیون ۱۰۰ درصدی دانشجویان و اعضای هیات علمی و غیرهیات علمی دانشگاه‌ها، یکی از الزامات شروع آموزش حضوری دانشگاه‌ها است. غلط کرده اینو گفته من نخوام واکسن بزنم باید کیو ببینم! شما که معقتدید نزدید و نگیرید دیگه!
منبع: IRNA_1313 - 🏆 6. / 63 ادامه مطلب »

بیش از ۸۵ درصد بیمارانی که جان خود را از دست می دهند، واکسن کرونا تزریق نکرده‌اندوزیر بهداشت گفت: تمام افرادی که در کشور واکسن کرونا را دریافت می کنند، رصد می شوند و متاسفانه بیش از ۸۵ درصد از بیمارانی که جان خود را از دست می دهند، واکسن کرونا تزریق نکرده‌اند و نگرانی موج ششم به خاطر افرادی است که واکسینه نشده‌اند. غلط کردی وزیر بهداشت گه خورد مثل .....دروغ میگه
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

ثبت بیش از 9 هزار مورد جدید ابتلا به کرونا در ایران
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »