وارانک: امروز همه شاهد جایگاه ترکیه در سیاست‌های جدید صنایع، رونق صنعت و توسعه فناوری خواهند بود

  • 📰 aa_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 1 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 4%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

وزیر صنعت و فن‌آوری ترکیه: امروز همه شاهد جایگاه ترکیه در سیاست‌های جدید صنایع، رونق صنعت و توسعه فناوری خواهند بود

مصطفی وارانک، وزیر صنعت و فن‌آوری ترکیه: امروز همه شاهد جایگاه ترکیه در سیاست‌های جدید صنایع، رونق صنعت و توسعه فناوری خواهند بود.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

مصطفی وارانک، وزیر صنعت و فناوری ترکیه: برنامه جهش صنعتی متمرکز بر فناوری٬ اهرم اصلی تحول ساختاری در بخش تولید خواهد بود و صنایع ترکیه را به قله جدیدی خواهد رساند.

وارانک: با مرکز فناوری MESS که امروز افتتاح خواهیم کرد کشورمان دارای یکی از بزگترین مراکز توسعه و تحول دیجیتال جهان خواهد شد.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 11. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

جهان امروز دست‌ساز انسان است؟
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

دیدار اوکتای با نماینده اتحادیه اروپا در امور ترکیهمعاون رئیس‌جمهور ترکیه با کریستین برگر، نماینده اتحادیه اروپا در امور ترکیه در آنکارا دیدار و گفتگو کرد. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

پرش با تانک در نمایشگاه نظامی روسیهدر این نمایشگاه که روز دوشنبه گشایش یافت و وزرای دفاع و فرماندهان ارتش کشورهای شرکت‌کننده نیز در آن حضور داشتند، فضای بیرونی برای تیراندازی و عملیات صحرایی اختصاص یافته بود.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

شناسایی ۱۹۰۵ بیمار جدید کرونا در کشور/مجموع جان باختگان از مرز ۲۱ هزار نفر گذشتشناسایی ۱۹۰۵ بیمار جدید کووید۱۹ در کشور مجموع جان‌باختگان از مرز ۲۱ هزار نفر گذشت *تعداد مبتلایان جدید: ۱۹۰۵ نفر *تعداد فوت‌شدگان جدید: ۱۱۰ نفر ‌ *تعداد کل مبتلایان: ۳۷۱۸۱۶ نفر *تعداد بهبودیافتگانِ ترخیص شده: ۳۱۹۸۴۷ نفر *تعداد فوت‌شدگان: ۲۱۳۵۹ نفر
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

هشدار جدی اتحادیه اروپا به آنکارا: گفتگو‌ها بر سر مدیترانه پیش نرود تحریم می‌کنیماز سوی دیگر امانوئل ماکرون، رئیس جمهوری فرانسه نیز روز جمعه در سخنانی اعلام کرد که کشورش خواهان برقراری دوباره گفتگوهای سازنده با ترکیه است اما این کار مستلزم مقدماتی خواهد بود.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

فوری: بسته پیشنهادی سعادتمند به استراماچونی لو رفتمدیرعامل باشگاه استقلال تهران در سفر به ایتالیا پیشنهاد همکاری جدید را به سرمربی ایتالیایی پیشنهاد داده بود.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »