واتس‌اپ گزینه «یک بار دیدن» را برای حذف فوری عکس و فیلم اضافه می‌کند

  • 📰 AlArabiya_Fa
  • ⏱ Reading Time:
  • 12 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 8%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

واتس‌اپ گزینه «یک بار دیدن» را برای حذف فوری عکس و فیلم اضافه می‌کند العربيه_فارسى

واتس‌اپ می گوید این ویژگی «به کاربران اجازه می‌دهد تا بر حریم خصوصی خود کنترل بیشتری داشته باشند.»با این حال، حامیان حقوق کودک ابراز نگرانی کرده‌اند که این ويژگی می‌تواند به سرپوش گذاشتن بر روی شواهد سو‌استفاده جنسی از کودکان کمک کند.

آلیسون ترو، یکی از مسئولان ارشد این موسسه می‌گوید: «ويژگی جدید می‌تواند کودکان را در معرض خطرات بیشتری قرار دهد و ابزار دیگری را برای جلوگیری از شناسایی شدن و از بین بردن شواهد در اختیار مجرمان قرار می‌دهد.»

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 12. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

واتس‌اپ امکان ارسال عکس‌ها و ویدیو‌های محو شونده را فراهم کردارسال عکس‌ها و ویدیوهای ناپدید شونده از این هفته برای کاربران پیام‌رسان واتس‌اپ ممکن می‌شود.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

نوآوری ژاپنی‌ها؛ کفش‌‌های هوشمندی که مسیریابی را برای نابینایان آسان می‌کندیک استارتاپ ژاپنی راه تازه‌ای یافته است تا به‌وسیلهٔ کفش‌هایی مجهز به لرزشگر هوشمند، مسیریابی و حرکت را برای افراد دچار ضعف بینایی آسان کند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

العربیه فارسیکانال رسمی تلگرام وبسايت خبری 'العربيه فارسى' تازه‌ترين گزارش‌ها و اخبار از ايران، جهان عرب، خاورميانه، افغانستان، بين المللى و ورزشى به علاوه اخبار گوناگون و تصاوير را تقديم خوانندگان فارسى‌زبان می‌كند خر رفت حالا باید به طالبان هم عادت کنیم. آقاى اشرف غني .... امروز همچون زنان بر افغانستان گریه کن که نتوانستی چون مردان ازش دفاع کنی .
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

دادگاهی در روسیه آزادی‌های یکی از مخالفین سرشناس کرملین را محدود کرددادگاهی در روسیه آزادی‌های یکی از مخالفین سرشناس کرملین را محدود کرد لیبوف سوبول اوایل سال میلادی جاری پس از شرکت در تظاهرات خیابانی بدون مجوز قانونی در حمایت از الکسی ناوالنی، از سوی مقامات روسی به نقض مقررات امور بهداشتی متهم شد
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

رئیسی می‌گوید «بیانیه گام دوم» آیت الله خامنه‌ای منجر به «تحول» می‌شود🔺رئیسی می‌گوید «بیانیه گام دوم» آیت الله خامنه‌ای منجر به «تحول» می‌شود رئيسی به سه برابر شدن بدهی های دولت از سال ۱۳۹۴ به این سو اشاره کرد و گفت: «کسری بودجه ۴۵۰ هزار میلیاردی از جمله مشکلاتی است که در زندگی مردم اثر گذاشته است.» تمام گروه‌ها حذف شده‌اند و اصلاح طلبان هم که فاسد و به دنبال کسب درآمد از سیاست هستند🤦‍♂️ پس حکومت ایران🇮🇷 یا از این فرصت برای تغییرات اساسی و کنار گذاشتن قوانین مسخره استفاده می‌کند یا این بار واقعاً سرنگون می‌شود و دیگر نگاهی به تاریخ شکست مخالفان برای آن مرهم و امیدی نخواهد آورد
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

رویترز به نقل از سه منبع امنیت دریایی: احتمالا نیروهای مورد حمایت ایران یک نفتکش را تصرف کرده‌اندرویترز به نقل از سه منبع امنیت دریایی: احتمالا نیروهای مورد حمایت ایران یک نفتکش را تصرف کرده‌اند دو منبع به رویترز گفته‌اند که این کشتی با پرچم پاناما بوده و «آسفالت پرنسس» نام دارد خود سپاهه ،بیانیه هم بده که کار خودشه،دموکراتهای کودن خودشون رو به نشنیدن میزنند‌. ایران مانند افغانستان و عراق یا لیبی نیست که با اتهام زنی علیه ایران بخواهید جنگی را بر او تحمیل کنید و با یک اجماعی ازچندکشور به آن حمله کنیدو زیرساختاهایش را ویران کنیدبعدهم درآن جنگ داخلی را بیاندازید.دراین جنگ اول نیروهای شماکشته خواهندشدوبعدهمه منافعتان درمنطقه نابودمیشود!!!
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »