هیچ‌گونه پیش‌شرطی را برای آغاز مذاکره با ایران نمی‌پذیریم

  • 📰 ilnanews
  • ⏱ Reading Time:
  • 1 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 4%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

برایان هوک: هیچ‌گونه پیش‌شرطی را برای آغاز مذاکره با ایران نمی‌پذیریم

به گزارش ایلنا، «برایان هوک» نماینده ویژه آمریکا در امور ایران امروز -جمعه- گفت که واشنگتن هیچ‌گونه پیش‌شرطی را برای آغاز مذاکرات با ایران نمی‌پذیرد. وی همچنین گفت که به نظر می‌رسد پاسخ ایران به ترور سردار «قاسم سلیمانی» فرمانده سپاه قدس ایران به پایان رسیده است.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

😂😂😂😂😂😂ما میگیم شاه نمیخوایم وزیر برامون تعیین میکنن کدوم م ذ ا ک ر ه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

حالا کی میخواد با شما صهیونیستا مذاکره کنه ؟؟که دست و پیش گرفتید

شما حرف نزنی نمیگن لالی هوکی جان

ما اصلا مذاکرة با شمارا نمیپذیریم چه برسه به پیش شرط ما با جلاد مذکره نمیکنیم

مذاکره یعنی اجازه اغاز دخالت ها...کی گفته حالا ایران مشتاق مذاکرست که سر پیش شرط داشتن یا نداشتنش هشدار میدند...؟

بوی قمبل میاد

کی حرف مذاکره زد🤣🤣🤣🤣🤣

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 10. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

برای تشویق مذاکره با تهران؛ واشنگتن ارتباط با 6 گروه مخالف رژیم ایران را ممنوع کردپس از آرامش نظامی نسبی به وجود آمده میان ایران و آمریکا در پی قتل قاسم سلیمانی و حمله موشکی به مردم آمریکا هم به صف کسایی که ملت ایران هزینه هاشون رو میده اضافه شدن. hich9922 دوتاش زیر نظر و‌ مشورت مستقیم عربستان هدایت میشن hich9922 اینا که اصلا تو ایران جایی ندارند نه غزه نه لبنان جانم فدای ایران رضا شاه روحت شاد مرگ بر خامنه ای رو به مهین پشت به دشمن شعار های مردم بوده کجاش اشاره شده به این شش تا
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

مجلس آمریکا اختیارات ترامپ برای جنگ با ایران را کاهش دادنیویورک- ایرنا- مجلس نمایندگان آمریکا شامگاه پنج شنبه به قطعنامه‌ای رای داد که اختیارات رییس جمهوری این کشور برای جنگ با ایران را کاهش می دهد. قطعنامه ملزم کردن ترامپ به گرفتن اجازه از کنگره پیش از حمله به ایران با ۲۲۴ رای آری در برابر ۱۹۴ رای مخالف تصویب شد. بیشتر ارزش نمادین دارد چون در مجلس سنا احتمالا رای نمی‌آورد و حتی اگر بیاورد ترامپ وتو می‌کند.
منبع: IRNA_1313 - 🏆 6. / 63 ادامه مطلب »

مجلس نمایندگان آمریکا طرح محدود کردن اختیار ترامپ برای حمله به ایران را تصویب کردبا این وجود این طرح برای دفاع نیروهای آمریکایی در برابر «حملات مسلحانه قریب‌الوقوع» استثنا قائل شده است. آفرین به نمایندگان که جلوی کارهای خلاف ترامپ را گرفت بسیجی های آمریکایی خودشون رو خسته می کنند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

پمپئو ادعا کرد: خطری قریب‌الوقوع آمریکایی‌ها را تهدید می‌کرد/ ایران قصد داشت نظامیان ما را بکشدمایک پمپئو در خصوص دلایل به شهادت قاسم سلیمانی ادعا کرد : ما از خطری قریب‌الوقوع اطلاع داشتیم. قرار بود به تاسیسات آمریکا در منطقه اعم از سفارت‌ها و پایگاه‌ها حمله شود. اشتباه ګفته الان مگه نکشتیم 😂😂 خون سردار دلها براتون خطرناک تره خودتم میکشیم😍😎
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

دلیلی برای مقصر شمردن ایران در سقوط هواپیمای اوکراینی وجود نداردمعاون وزیر خارجه روسیه امروز -جمعه- تاکید کرد که دلیلی برای مقصر شمردن ایران در ماجرای سقوط هواپیمای اوکراینی وجود ندارد. پدر من حالش بد بودو اورژانس شیراز یک بهانه آورد وبه مراکز درمانی انتقالش نداد وجانش را از دست داد حالا شما دنبال........هستید😁
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

ریابکوف: نمی‌توان ایران را مقصر سقوط هواپیمای اوکراینی دانستریابکوف: نمی‌توان ایران را مقصر سقوط هواپیمای_اوکراینی دانست اینکه بخواهیم مسائل سیاسی را به این فاجعه انسانی ناگوار ارتباط دهیم، قابل قبول نیست بالاخره یه جاهائی هم دائی جان پوتین باید به داد مش‌قاسم خامنه‌ای برسه دیگه بالاخره یکی پیدا شد بگه کار ما نیست ریباکوف چ سگیه دگ؟
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »