هیچ کس در جامعه نباید به خودش اجازه بدهد که قانون را تعطیل یا مخدوش کند

  • 📰 ilnanews
  • ⏱ Reading Time:
  • 19 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 11%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

رئیس قوه قضائیه: هیچ کس در جامعه نباید به خودش اجازه بدهد که قانون را تعطیل یا مخدوش کند

به گزارش خبرنگار سیاسی ایلنا، حجت الاسلام سید ابراهیم رئیسی در نشست بیست و چهارمین گردهمایی ائمه جمعه کشور گفت: به حمدالله در اجتماعی هستیم که از روز گذشته با سخنان راهبردی رهبر انقلاب در روز گذشته آغاز شده است که اثربخشی در انقلاب برای تبیین معارف اسلامی و تنویر افکار عمومی در جامعه داشته باشد.

رئیسی افزود: در مفاهیم دینی ما بعد از توحید هیچ مفهومی فراگیرتر از عدالت نیست. خلقت و عدالت، عدالت و امامت و عدالت؛ در همه حوزه‌ها عدالت مفهوم گسترده‌ای دارد. وی ادامه داد: در راس نظام اسلامی امام عادل است اما اگر کل جامعه بخواهد طعم عدالت را حس کند، اقتضائاتی دارد و باید در حوزه قانونگذاری قانون عادل، در حوزه اجرایی مجری عادل و همه باید از ملکه عدالت تبعیت کنند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 10. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

زکریایی: به همه بدحجاب‌ها توهین نکردمتهران- ایرناپلاس- بحث حجاب و شل‌حجابی هر سال در تابستان‌های داغ تهران، داغ‌تر می‌شود و عموماً حاشیه‌هایی هم به‌وجود می‌آورد. در ارزشمندی حجاب و حیا و عفاف شکی نیست، اما گاهی نحوه تبلیغ و نوع مواجهه با این موضوع حاشیه‌هایی درست می‌کند و آثار منفی آن بیش از آثار مثبت است. در مقابل این همه بانوان محجبه بهتر بود سخنران خودش هم از پوشش بهتری استفاده میکرد! هر چند ادب مرد به ز دولت اوست! چه افتخاری هم میکنه به این حرفا
منبع: IRNA_1313 - 🏆 6. / 63 ادامه مطلب »

جهانگیری: بازگشت ایران به برجام کار بسیار ساده‌ای استمعاون اول رئیس جمهور با تاکید بر این که بازگشت ایران به برجام و اجرای تعهدات کار بسیار ساده‌ای است، گفت: اگر اراده کنیم تنها چند ساعت کافی است تا همه تعهداتمان را اجرایی کنیم، اما در شرایط فعلی اروپایی‌ها باید به جای این که با ما جلسه بگذارند و بگویند که به برجام بازگردید، به آمریکایی‌ها بگویند که از تحریم‌های ظالمانه خود علیه ایران دست بردارند.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

دونالد ترامپ: من نژادپرست نیستمرئیس جمهور آمریکا در پی توییت هایش در حمله به چهار نماینده زن کنگره که بسیاری آن را نژادپرستانه تلقی کردند، پافشاری کرده است که او یک نژادپرست نیست. اظهارات او پس از آن مطرح می شود که مجلس نمایندگان آمریکا برای رای گیری در مورد قطعنامه ای نمادین آماده می شود که اظهارات اخیر رئیس جمهور را محکوم می کند.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

با خودروسازانی که قیمت و زمان تحویل را به میل خود تغییر دهند برخورد شودرئیس قوه قضائیه با تاکید بر ضرورت رعایت تعهدات از سوی شرکت‌ها و خودداری از نقض یکطرفه توافق با مشتریان، به برخی شرکت‌ها از جمله خودروسازان هشدار داد که در صورت تغییر قیمت و زمان تحویل کالا، به دلیل نقض حقوق عامه مورد برخورد قرار خواهند گرفت.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

شهره آغداشلو در سریال «ایمپالس» که در یوتیوب پخش می‌شود، بازی می‌کندشهره آغداشلو هنرمند نامدار ایرانی نیز به جمع بازیگران فصل جدید سریال «ایمپالس» یا ضربان قلب (به انگلیسی: Impulse) پیوست، مجموعه ای که بصورت اختصاصی از طریق شبکه اینترنتی یوتیوب پخش می شود. یوتیوب پس
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

امر به معروف با ضرب و شتم؛ گفت‌وگو با دختر جوانی که در اتوبوس کتک خورد
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »