هیچ کامیون ایرانی به گرجستان بارگیری نمی‌شود

  • 📰 aa_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 26 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 14%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

رئیس اتاق بازرگانی ایران و گرجستان اعلام کرد که هیچ کامیونی به گرجستان بارگیری نمی‌شود. - خبرگزاری آناتولی

استانبول/خبرگزاری آناتولی

سیده فاطمه مقیم، رئیس اتاق بازرگانی ایران و گرجستان در گفت‌وگو با ایلنا با اشاره به آخرین وضعیت ترانزیت کالا به گرجستان اظهار داشت: علیرغم اینکه کشور گرجستان اعلام کرده بود کامیون‌های ایرانی در صورت داشتن اسناد CMR اجازه ورود دارند اما این موضوع برطرف نشده و هنوز هیچ کامیون ایرانی به این کشور بارگیری نمی‌شود.

مقیم با اشاره به اینکه جلوی کامیون‌ها در پل سرخ گرفته می‌شود٬ گفت: با تغییر سفیر ایران در گرجستان، امیدواریم که این مشکلات با جدیت دنبال شود تا امکان از سرگیری صادرات به گرجستان فراهم شود.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 11. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

شبکه یورونیوز گرجستان آغاز به‌کار کردیورونیوز ظرف یک سال و نیم گذشته ۳ شبکهٔ خبری به زبان‌های دیگر را در همکاری با رسانه‌های کشورهای آلبانی، صربستان و گرجستان راه‌اندازی کرده است.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

چرا القاعده در سوریه ساکت است؟ - BBC News فارسیحدود دو ماه است که هیچ صدایی از یک گروه وابسته به القاعده در سوریه شنیده نشده است و سرنوشت این سازمان در این کشور نامعلوم است.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

تحویل هفته ای ۳۰۰ هزار کارت ملی هوشمند به ایرانی ها/سرعت در تحویل کارت ها با تامین بدنهسخنگوی سازمان ثبت احوال کشور از تحویل هفته ای ۳۰۰ هزار کارت ملی هوشمند به شهروندان ایرانی خبر داد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

هنرمندان پناهجوی ایرانی در ترکیه؛ از فعالیت در خانه محروم، در مصاف با مشکلات جامعه میزبان - BBC News فارسیبه گفته سازمان ملل تعداد مهاجران ایرانی در ترکیه با احتساب پناهجویان و افرادی که وضعیت مشابه پناهندگی دارند، ٨٣ هزار نفر است.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

عربستان سعودی ۷ نفر را به جرم حمله به شیعیان به اعدام محکوم کرددر سال‌های ۲۰۱۴ و ۲۰۱۵ مناطق عمدتا شیعه نشین در شرق پادشاهی عربستان چندین بار مورد حمله قرار گرفت. در مرگ‌بارترین حملات از این دست در ماه مه سال ۲۰۱۵، بیست و یک نفر در یک مسجد شیعیان در استان نفت‌خیز قطیف کشته شدند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

شمار مبتلایان به کرونا در افغانستان به 38 هزار و 288 نفر رسید
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »