هیچ معلم و دانش‌آموزی در حادثه برخورد هواپیما با مدرسه‌ای در تبریز آسیب ندید

  • 📰 isna_farsi
  • ⏱ Reading Time:
  • 40 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 19%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

هیچ معلم و دانش‌آموزی در حادثه برخورد هواپیما با مدرسه‌ای در تبریز آسیب ندیده است

به گزارش ایسنا، صبح امروز یک فروند جنگنده آموزشی F5 نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران در منطقه ستارخان شهر تبریز سقوط کرد که متأسفانه دو خلبان این جنگنده و یکی از هموطنان جان خود را از دست دادند.

بنابر اعلام وزارت آموزش و پرورش؛ در این حادثه جنگنده F5به دیوار «دبیرستان میلاد» در حوالی خیابان انقلاب تبریز برخورد کرد، از همین رو مهندسان و ناظران اداره کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس آذربایجان‌شرقی به منظور بررسی ابعاد خسارات وارده به این مدرسه بلافاصله در محل حادثه حضور پیدا کردند. گزارش‌های اولیه حاکی از آن است، باتوجه به این که ساختمان مدرسه قبلاً مقاوم‌سازی شده بود، سازه مدرسه از استحکام کافی برخوردار بوده و آسیبی ندیده است. تنها بر اثر انفجار و آتش سوزی ایجاد شده، تأسیسات مدرسه و بخشی از دیوار مدرسه دچار آسیب شده است.

عملیات تعمیرات و بازسازی فضاهای آسیب دیده در اسرع وقت آغاز خواهدشد تا به لحاظ مسائل و مشکلات زیرساختی، کمترین خللی در روند تعلیم و تربیت دانش آموزان عزیز ایجاد نشود، از این رو آمادگی لازم جهت حل مشکلات به وجود آمده در این مدرسه وجود دارد.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 2. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

وزیر خارجه سعودی در مونیخ: ایران باید در اولویت‌های خود در منطقه بازنگری کندشاهزاده فیصل بن فرحان، وزیر خارجه پادشاهی عربی سعودی با تاکید بر این‌که «تهران در ابتدا باید اولویت‌های خود را در منطقه تعدیل کند»، ابراز امیدواری کرد که
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

مقایسه سرعت اینترنت در ایران با کشورهای اطرافمقایسه سرعت اینترنت در ایران با کشورهای اطراف سرعت اینترنت موبایل ایران اگرچه از کشور افغانستان ۶۰ پله بالاتر است، اما از همسایه‌های دیگرش از جمله، امارات، قطر و عربستان پایین‌تر است
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

کارت‌بلیت یکساله با شارژ ۴۵۰ هزار تومان برای خبرنگاران در سال آیندهکارت‌بلیت یکساله با شارژ ۴۵۰ هزار تومان برای خبرنگاران در سال آینده رئیس کمیسیون حمل و نقل و ترافیک شورای شهر تهران از اختصاص کارت بلیت یکساله با شارژ ۴۵۰ هزار تومان در سال آینده برای خبرنگارانی که مجوز ورود به طرح ترافیک دریافت نمی‌کنند، خبر داد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

توافق هسته‌ای در'چند ساعت' با وجود 'سخت‌ترین مسایل' حل نشده؟ | DW | 21.02.2022به گفته طرفین مذاکرات هسته‌ای، گفت‌وگوهای وین به مراحل نهایی نزدیک شده‌ است. وزیر خارجه ایران گفته اگر غرب 'واقع‌بینانه برخورد کند، می‌توان در چند ساعت به توافق رسید'. سخنگوی او گفته مسایل دشوار و کلیدی هنوز حل نشده است.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

عربستان: هر چند پیشرفت قابل توجهی در مذاکرات با ایران نداشته‌ایم اما ادامه می‌دهیموزیر امور خارجه عربستان سعودی گفت هرچند که پیشرفت قابل توجهی در مذاکرات این کشور با ایران صورت نگرفته، اما خواهان برگزاری دور پنجم آن هستند. - خبرگزاری آناتولی چرا در مذاکرات اتمی حکومت جاهلیت ایران،صلیبچیها،عربستان را هم دخالت میدهندباهاش مشورت میکنند؟!!! دلیل اصلی اینست که عربستان اصلیترین ساخت پرداخت حکومت جاهلیت شرکای اشرارفرقه فارسیسم اشغالگر ایران در اواخرساسانیانست که ۱۰۰سال پیش توسط صلیبچیها و باپهلویهای در ایران نهادینه شد
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

آموزش آمادگی دفاعی به غیرنظامیان در اوکراین برای مقابله با حمله احتمالی روسیهآموزش آمادگی دفاعی به غیرنظامیان در اوکراین برای مقابله با حمله احتمالی روسیه غیر نظامیان در اوکراین تحت نظارت افسران بازنشسته و داوطلبان برای رویارویی با حمله احتمالی روسیه آموزش آمادگی دفاعی می بینند.
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »