هیراد پیربداقی، فعال کارگری، به حدود ۵ سال زندان محکوم شد

14/12/1400 08:26:00 ب.ظ

دادگاه انقلاب تهران هیراد پیربداقی، فعال کارگری، را به ۴ سال و ۸ ماه حبس تعزیری، دو سال محرومیت از عضویت گروه‌های سیاسی و اجتماعی و دو سال ممنوعیت خروج از کشور محکوم کرده...

دادگاه انقلاب تهران هیراد پیربداقی، فعال کارگری، را به ۴ سال و ۸ ماه حبس تعزیری، دو سال محرومیت از عضویت گروه‌های سیاسی و اجتماعی و دو سال ممنوعیت خروج از کشور محکوم کرده... روسیه دسترسی به پلتفرم‌های مختلف رادیو اروپای آزاد را مسدود کرد نمایی از تحریریه دفتر مسکوی رادیو اروپای آزاد که پیشتر به دنبال فشارهای روسیه، فعالیتش را متوقف کرد. وب‌سایت بخش روسی رادیو اروپای آزاد به تازگی در روسیه مسدود شده است.

رادیو اروپای آزاد/رادیو آزادی روز جمعه در بیانیه‌ای مسدود شدن دسترسی کاربران داخل روسیه به سرویس‌های خبری روسی‌زبان این رسانه و همچنین سایر پلتفرم‌های آن در شبکه‌های اجتماعی از جمله فیس‌بوک و توییتر را محکوم کرد.

جیمی فلای، رئیس رادیو اروپای آزاد/رادیو آزادی، در واکنش به این اقدام مقام‌های روس گفت که ولادیمیر پوتین در مورد دامنه و هزینه‌های جنگ در اوکراین، سلسله دروغ‌های ثابت و مداومی را به خورد روس‌ها می‌دهد. او تاکید کرد که به‌رغم محدودیت‌های اعمال شده، رادیو اروپای آزاد/رادیو آزادی از سانسور محتوای خود در این لحظه سرنوشت‌ساز خودداری می‌کند، چرا که مخاطبان روسی شایسته حقیقت هستند. headtopics.com

به🥚م

آقای فلای افزود: «ما به گردآوری اطلاعات مبتنی‌بر واقعیت درباره اقدامات دولت روسیه و پیامدهایی که هم‌اکنون آن‌ها (مردم روسیه) باید متحمل شوند، ادامه خواهیم داد.»

ادامه مطلب:
RadioFarda‌|‌راديو فردا »
Loading news...
Failed to load news.

ویدیوها : مسابقه زنان برای بزرگ‌ترین شکم باردار؛ عجیب و جالب یا احمقانه و بی‌مورد؟

ویدیوها : زنان باردار در نیکاراگوئه برای بزرگ‌ترین سایز شکم باهم به رقابت پرداختند. ادامه مطلب >>

سال ۱۴۰۴، دست‌کم ۹۱ درصد از نظامیان بازنشسته فقیر خواهند شد

ارز ۴۲۰۰ تومانی کالاهای اساسی برای سال آینده، با تصمیم مجلس حذف شد

وعده‌ای که زیر پای وزیر صمت را خالی کرد/ بازار خودرو در سال آینده به چه سمتی می‌رود؟یک کارشناس خودرو اظهار داشت: وزیر صمت با دستان خود زیر پای خود را خالی کرد. در ابتدای کار وعده افزایش تولید خودرو را داد که به نظر می‌رسد با این وعده ایشان اصلا صحنه خودرو را نشناخته بود.

افزایش حاشیه‌نشینی در ارومیه به دلیل گران شدن اجاره بها در روزهای پایانی سال/ اجاره‌هایی که یک شبه چندین برابر می‌شودافزایش بی سابقه اجاره بها در ارومیه مستأجران را حاشیه‌نشین کرده است، حاشیه‌هایی که با گذشت سال ها به دلیل گسترش شهر به سمت خارج، جزئی از شهر است اما بدون امکانات شهروندی...

پنج هزار دانش آموز یزدی سال پیش مردود شدند/ترک تحصیل ۲ هزار دانش آموز یزدی به دلیل کرونادر حالی که دانش آموزان مدارس ابتدایی استان یزد به دلیل شیوع گسترده کرونا در آموزش دچار اختلال و افت تحصیلی شده اند اما مسئولان حوزه بهداشت و درمان بازگشایی مدارس ابتدایی را خطرناک می دانند.

افزایش حقوق کارگران باید متناسب با نرخ تورم باشد/ دولت در ازای افزایش حقوق‌ها تسهیلاتی برای کارفرمایان فراهم کند، تا سال آینده شاهد تعدیل نیرو نباشیمنماینده مردم رشت در مجلس، گفت: ما وظیفه داریم از اشتغال موجود دفاع کرده و آن را حفظ کنیم و اشتغال را افزایش دهیم نه اینکه برعکس عمل کنیم. اگر ما همینطوری و بدون درنظر گرفتن همه جوانب حقوق‌ها را افزایش دهیم، ممکن است زمینه‌ساز تعدیل شود.