هیئتی از نمایندگان پارلمان فرانسه وارد تایوان شد

16/06/1401 02:37 ب.ظ

گروهی متشکل از نمایندگان پارلمان فرانسه وارد تایوان شد. این مهم‌ترین هیئت اروپایی است که از زمان مانورهای نظامی اخیر چین در اطراف تایوان، از تایپه دیدار می‌کند.

گروهی متشکل از نمایندگان پارلمان فرانسه وارد تایوان شد. این مهم‌ترین هیئت اروپایی است که از زمان مانورهای نظامی اخیر چین در اطراف تایوان، از تایپه دیدار می‌کند. خانواده نمازی از نهادهای مسئول در ایران خواسته‌اند که به سیامک نمازی مرخصی بدهند تا هنگام عمل جراحی همراه پدرش باشد و در دوران نقاهت از او مراقبت کند ودانت پاتل، معاون سخنگوی وزارت خارجه آمریکا، روز سه‌شنبه ۱۵ شهریور در یک نشست خبری هفتگی وزارت...

خانواده نمازی از نهادهای مسئول در ایران خواسته‌اند که به سیامک نمازی مرخصی بدهند تا هنگام عمل جراحی همراه پدرش باشد و در دوران نقاهت از او مراقبت کند ودانت پاتل، معاون سخنگوی وزارت خارجه آمریکا، روز سه‌شنبه ۱۵ شهریور در یک نشست خبری هفتگی وزارت خارجه آمریکا تأکید کرد که چهار شهروند ایرانی‌آمریکایی از سوی جمهوری اسلامی «به اشتباه بازداشت شده‌اند» و خواستار آزادی فوری آنها شد.

آقای پاتل از ایران خواست تا «به باقر و سیامک نمازی، عماد شرقی و مراد طاهباز اجازه دهد تا نزد عزیزانشان به خانه بازگردند». جرد گِنسِر، وکیل خانواده نمازی، روز سه‌شنبه ۱۵ شهریور از وضعیت «وخیم» باقر نمازی، دوتابعیتی گرفتار در ایران و نیاز وی به جراحی فوری خبر داد.

معاون سخنگوی وزارت خارجه آمریکا در نشست خبری خود در پاسخ به پرسشی در این باره گفت که «به دلیل نگرانی‌های مربوط به حریم خصوصی» قصد ورود به مسئله وضعیت پزشکی باقر نمازی ندارد.

ادامه مطلب:
RadioFarda_ »

سردار حاجی زاده: محکوم به انجام کار و تحقیقات فضایی هستیمسردار حاجی‌زاده: *محکوم به انجام کار و تحقیقات فضایی هستیم *دشمن را با هوش مصنوعی از پای درآوردیم *اگر ما از وارد کننده سیم خاردار به صادر کننده فن‌آوری رسیده‌ایم از ارتباط با دانشگاه بوده است *در تولید رادار جز ۲۰ کشور برتر جهان هستیم چجوری جزو ٢٠ کشور برتر هستید و مطابق با گزارش خودتون سامانه ضدهوایی m2 صد درجه خطا داشته؟؟!! همینو توضیح بدن کافیه لا لوى فتح فضا و ساخت رباتهاى هوشمند كارت ملى مردمم صادر كنيد، حالا كارى به چوب بستنى و دسته بيل نداريم كه از توليد اونم عاجزيد ایشون همونی نیستن که هواپیمای مسافربری رو زدن؟ هوش مصنوعی؟ هه خخخ

تبعات شکست چلسی در نخستین بازی لیگ قهرمانان؛ توخل اخراج شد – DW – ۱۴۰۱/۶/۱۶توماس توخل سرمربی آلمانی که جانشین فرانک لمپارد در چلسی شده بود، پس از شکست تیمش در اولین دیدار مرحله گروهی مسابقات لیگ قهرمانان از مسند هدایت این باشگاه کنار گذاشته شد. Muhammad Qasim – a man from Pakistan, has been blessed to see Prophet Muhammad SAW many times, and has even had conversation with Allah SWT. No this is not a joke, because many of Qasim’s dreams are coming true. Qasim Dreams Come True

یک نماینده مجلس: حداقل ۱۰ میلیون خانوار مستاجر هستندیکی از نمایندگان اهواز در مجلس شورای اسلامی گفته است که در حال حاضر حدود حدود ۱۰ میلیون خانوار در ایران مستاجر هستند و نیاز به مسکن دارند. اخبار_ایران

اردوغان وارد صربستان شدرجب طیب اردوغان، رئیس جمهور ترکیه و امینه اردوغان همسر وی با استقبال رسمی الکساندر ووچیچ، رئيس جمهور صربستان و دیگر مقامات دولتی و نظامی این کشور وارد فرودگاه بین‌المللی نیکولا تسلا بلگراد شد. - خبرگزاری آناتولی

ایران صفر _ برزیل ۳/ تیم ملی والیبال از قهرمانی جهان حذف شدایران صفر _ برزیل ۳؛ تیم ملی والیبال از قهرمانی جهان حذف شد ایران سیزدهم شد تیم ملی والیبال ایران با شکست مقابل برزیل از صعود به مرحله یک چهارم نهایی قهرمانی جهان بازماند و حذف شد. چجوریه آرژانتین را ما بردیم و در گروهمون سوم شد اما آمد بالا و صربستان را زد رفت جزو هشت تیم !!!!! والیبال 😳🤦‍♂️🤦‍♂️

اسکوچیچ از برکناری خود مطلع شد!اسکوچیچ از برکناری خود مطلع شد! دراگان اسکوچیچ، سرمربی کروات تیم ملی در جلسه با محمدنبی، نایب رییس اول فدراسیون فوتبال از تصمیم برای بازگرداندن کی‌روش و پایان ماموریت خود در تیم ملی مطلع شد.

معاون سخنگوی وزارت خارجه آمریکا: جمهوری اسلامی چهار شهروند آمریکایی را آزاد کند

خانواده نمازی از نهادهای مسئول در ایران خواسته‌اند که به سیامک نمازی مرخصی بدهند تا هنگام عمل جراحی همراه پدرش باشد و در دوران نقاهت از او مراقبت کند

ودانت پاتل، معاون سخنگوی وزارت خارجه آمریکا، روز سه‌شنبه ۱۵ شهریور در یک نشست خبری هفتگی وزارت خارجه آمریکا تأکید کرد که چهار شهروند ایرانی‌آمریکایی از سوی جمهوری اسلامی «به اشتباه بازداشت شده‌اند» و خواستار آزادی فوری آنها شد.

آقای پاتل از ایران خواست تا «به باقر و سیامک نمازی، عماد شرقی و مراد طاهباز اجازه دهد تا نزد عزیزانشان به خانه بازگردند».

جرد گِنسِر، وکیل خانواده نمازی، روز سه‌شنبه ۱۵ شهریور از وضعیت «وخیم» باقر نمازی، دوتابعیتی گرفتار در ایران و نیاز وی به جراحی فوری خبر داد.

معاون سخنگوی وزارت خارجه آمریکا در نشست خبری خود در پاسخ به پرسشی در این باره گفت که «به دلیل نگرانی‌های مربوط به حریم خصوصی» قصد ورود به مسئله وضعیت پزشکی باقر نمازی ندارد.

آقای پاتل افزود: «اما از آنجایی که این موضوع به ایران مربوط می‌شود، ما همچنان به مذاکرات برای آزادی چهار شهروند آمریکایی که به اشتباه بازداشت شده‌اند با نهایت فوریت ادامه می‌دهیم و از ایران هم می‌خواهیم که همین کار را انجام دهد.»

ودانت پاتل در این نشست خبری در پاسخ به سوال خبرنگاری در مورد احتمال «گره خوردن» وضعیت این چهار زندانی با آینده احیای برجام نیز گفت که «من اینجا وارد جزئیات مذاکرات یا تعاملات نمی‌شوم، اما چیزی که تکرار می‌کنم این است که ایالات متحده همیشه از شهروندان ما که به ناحق در خارج از کشور بازداشت می‌شوند دفاع خواهد کرد.»

سیامک نمازی، عماد شرقی و مراد طاهباز، سه شهروند ایرانی-آمریکایی هستند که هم‌اکنون با اتهام‌های امنیتی همچون «جاسوسی» و یا «اقدام علیه امنیت جمهوری اسلامی» در ایران زندانی هستند.

باقر نمازی، دیگر شهروند ایرانی-آمریکایی و پدر سیامک نمازی، نیز به‌رغم سپری کردن دوران محکومیت خود و آزادی از زندان، همچنان اجازه خروج از کشور و بازگشت به آمریکا را ندارد.

جمهوری اسلامی ایران طی سال‌های گذشته بارها شهروندان خارجی یا دوتابعیتی را با اتهامات امنیتی بازداشت کرده و سپس با زندانیان وابسته به نهادهای امنیتی ایران در خارج مبادله کرده است. کشورهای غربی بارها ایران را به گروگان‌گیری متهم کرده‌اند.