هیأت حقیقت یاب/ ماموریت شصت و چهارم/ دستی کشیدن با ایرباس!

  • 📰 iranwire
  • ⏱ Reading Time:
  • 44 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 21%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

برخی مدعی شده اند شخص سرشکسته پرواز ماهان همان بلال فروشی بوده که ۴ صبح مقابل دوربین صداوسیما انفجار شهریار را تکذیب کرده بود. از نظر اینها یک بلال فروش حق سفر ندارد وهمین افراد تنگ نظر ادعای آزادمنشی هم میکنند! طنز جدید از شراگیم زندsharagim_zand 👇

چند روز پیش یک فروند هواپیمای مسافری ایرباس ماهان که از تهران عازم مقصدی در لبنان بود به شکل ددمنشانه ای در هوا مورد رهگیری یک فروند جنگنده اف-۱۵ آمریکایی قرار گرفت. در این اقدام جنایتکارانه خلبان هواپیمای جنگنده به بهانه بازرسی چشمی خودش را به چند صد متری هواپیمای مسافری رسانده و اقدام به دید زدن داخل کابین پرواز و مسافران این هواپیما نموده است. این مساله در کنار مسائل دیگر که عرض خواهد شد، با واکنش غیورانه و عزتمندانه خلبان ایرباس مواجه می‌شود و صحنه های بدیعی خلق می‌کند.

دوم – اینکه جنگنده اف -۱۵ آمریکایی در حال انجام وظایف معمول خود بوده و نزدیک شدنش به هواپیمای مسافری صرفا برای بازرسی چشمی پرواز ماهان بوده خنده دار است. مگر روی هوا و چشمی می‌شود فهمید توی هواپیما چه خبر است؟ هواپیما صد تا سوراخ سمبه دارد! غرب این را بداند اگر ما بخواهیم محموله ای به سوریه و یا لبنان بفرستیم این محموله را به شکلی جاسازی می‌کنیم که حتی اگر هواپیما را بنشانید و تک تک مسافران و کادر پرواز را «استریپ سرچ» کنید به امید خدا یک نخود هم از ما چیزی کشف نخواهید کرد.

چهارم - با کشیدن دستی، هواپیما شروع به چرخیدن دور خود و سقوط به سمت زمین می‌کند. مسافران داخل هواپیما که خلبان برای جلوگیری از نگرانی و ایجاد اضطراب به آنها اعلام نکرده قرار است دستی بکشد تا آنها کمربندهایشان را ببندند؛ مثل توپ به در و دیوار کابین می‌خورند. خلبان جنگنده آمریکایی که از این مانور دلاورانه مبهوت مانده است سعی می‌کند به تعقیب هواپیمای ماهان ادامه دهد.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 4. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

نگذاریم مجالس محرم را به امر مجازی مبدل کنندعضو مجلس خبرگان رهبری: در رمضان در زمینه برگزاری تجمعات مذهبی کوتاهی کردیم جریان غربگراها به دنبال تعطیلی مجالس مذهبی هستند و آن را مانع پیشرفت مادی خود می‌دانند ما به هیچ عنوان نمی‌خواهیم مجالس مذهبی تعطیل شود، همانطور که نمی‌توان بازار را تعطیل کرد
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

جهانگیری: نقشه دشمنان در ایجاد دوگانه علم و دین ناکام ماند- اخبار سیاسی - اخبار تسنیم - Tasnimجهانگیری: نقشه دشمنان در ایجاد دوگانه علم و دین ناکام ماند حوزه‌های علمیه در موضوع مقابله با کرونا درخشیدند نهاد مسجد را در کشور باید بیش از پیش تقویت کرد برخورد نظامی و امنیتی راهکار مقابله با آسیب‌های اجتماعی نیست
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »

کیواِنان چیست و از کجا آمده؟توییتر با اعلام برخورد با تئوری‌های توطئه کیوانان هزاران حساب کاربری را بسته است و دامنه‌های مربوط به ویدیوها و وبسایت‌های مروج ایده‌های عجیب و غریب کیوانان را مسدود کرده است.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

آرش کسروی، موبد زرتشتی و دو تن از دوستانش، به دست افرادناشناس در کرمان به قتل رسیدندپیکر به قتل رسیده آرش_کسروی، موبد زرتشتی و دو دوستش که از ۳۱ تیر ماه ناپدید شده بودند، در شهر ماهان پیدا شد. کسروی، ساکن کالیفرنیا بود و برای شرکت در آیین درگذشت پدر خود به ایران سفر کرده بود و به منظور انجام امور انحصار وراثت در شهر کرمان اقامت داشت.
منبع: IranIntl - 🏆 3. / 63 ادامه مطلب »

‌قدردانی معاون وزیر بهداشت از رعایت مطلوب دستورالعمل‌های بهداشتی در حرم رضوی / مسافرت در شرایط کنونی ‌توصیه نمی‌شود- اخبار استانها - اخبار تسنیم - Tasnimرعایت دستورالعمل‌های بهداشتی در حرم مطهر رضوی معاون کل وزیر بهداشت: صحن‌های مختلف حرم مطهر رضوی مورد بازدید قرار گرفت و مشاهده شد خدام شرایط مناسبی را برای زیارت زائران فراهم آورده‌اند مسافرت در شرایط کنونی ‌توصیه نمی‌شود؛ خطر ابتلا وجود دارد كرونا
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »

پیروزی با طعم قهرمانی/ پوکر پرسپولیس محقق شدمصاف پرسپولیس و نفت مسجدسلیمان با برتری دو بر یک شاگردان گل محمدی به پایان رسید و سرخ‌پوشان با این برد به قهرمانی دست پیدا کردند.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »