هکر‌ها تهدید کردند اطلاعات بیشتری از اپلیکیشن اسرائيلی زوج‌یابی همجنس‌گرایان منتشر خواهند کرد

11/08/1400 09:41 ب.ظ

🔺هکر‌ها تهدید کردند اطلاعات بیشتری از اپلیکیشن اسرائيلی زوج‌یابی همجنس‌گرایان منتشر خواهند کرد ▪️جروزالم پست روز سه شنبه نوشت هکر‌ها گفته‌اند که در خلال آن حمله به داده‌های برنامه زوج‌یابی «اتراف» که مربوط به همجنس‌گرایان است، دست یافته‌اند.

گروه‌ هکرهای موسوم به «سایه سیاه» تهدید کرده است اطلاعات بیشتری را که پس از حمله سایبری، از یک برنامه زوج‌یابی مخصوص همجنس‌گرایان به دست آورده است منتشر می‌کند. چاپ گروه‌ هکرهای «سایه سیاه» تهدید کرده است بخش بیشتری از اطلاعاتی را که پس از حمله سایبری از یک برنامه زوج‌یابی مخصوص همجنس‌گرایان به دست آورده است، منتشر خواهد کرد.

رسانه های اسرائیل روز شنبه ۸ آبان به نقل از «سایه سیاه» گزارش دادند که این گروه، سرورهای شرکت خدمات اینترنتی «سایبرسرو» را که اسرائیلی است، هک کرده و از کار انداخته است.

جروزالم پست روز سه شنبه نوشت هکر‌ها گفته‌اند که در خلال آن حمله به داده‌های برنامه زوج‌یابی «اتراف» که مربوط به همجنس‌گرایان است، دست یافته‌اند. هکرها، ضرب الاجلی ۴۸ ساعته را برای دریافت یک میلیون دلار تعیین کرده بودند که روز سه شنبه پایان یافت.

جروزالم پست: «سایه سیاه» ایرانی شرکت اسرائیلی «سایبرسرو» را از کار انداخت جروزالم پست می‌گوید این گروه در کانال تلگرامی خود با انگلیسی ضعیفی نوشته است کسی به آنها هیچ پولی در مهلت تعیین شده نداده و مهلت ۴۸ ساعت نیز پایان یافته است. آنها تهدید کرده‌اند که اطلاعات بیشتری را منتشر می‌کنند و «این پایان نیست، ما برنامه‌ بیشتری داریم.» headtopics.com

احساس میکنم حسین شریعمتداری کیهان براتون تیتر خبر دیکته میکنه

ادامه مطلب:
VOA Farsi صدای آمریکا »

واکنش به نارضایتی مردم از نبود اتوبوس/ بخشی از اتوبوس‌ها به دلیل فرسودگی در پارکینگ‌ها متوقف هستند/ دولت از سال ۸۹ به وظایفش در تامین اتوبوس عمل نکرده استمدیر عامل شرکت واحد اتوبوسرانی گفت: اختلاف قیمت تمام شده کرایه اتوبوس برای بخش خصوصی باید به گونه‌ای جبران شود و جبران آن وظیفه حاکمیت است که می‌بایست بخشی از آن به وسیله دولت و بخشی از آن توسط شهرداری تقبل شود.

اعتراضات دوم مرداد تبریز؛ یازده تن از بازداشت‌شدگان از اتهامات انتسابی تبرئه شدند

بیش از 8.5 میلیون گردشگر خارجی طی ده ماه از آنتالیا بازدید کردنداستان آنتالیای ترکیه به عنوان یکی از مقاصد اصلی گردشگری کشور در 10 ماه نخست سال‌جاری میزبان 8.5 میلیون گردشگر خارجی بود‌ه‌است. - خبرگزاری آناتولی

پرونده «تخلف و سوء‌مدیریت» حسن روحانی در ستاد کرونا از مجلس به قوه قضائیه فرستاده شددر این گزارش به تصمیم آیت‌الله خامنه‌ای مبنی بر ممنوعیت ورود واکسن کرونا ساخت آمریکا و بریتانیا به ایران اشاره‌ نشده است؛ تصمیمی که ابراهیم رئیسی از آن دفاع کرد و آن را «تدبیری حکیمانه برای صیانت از جان مردم» دانست. بی خیال اخبار سیاسی بشین برین یکم توکن زوت بخرین سرمایه خودتون رو افزایش بدین ZooTokenio ZooIndex MavrickJang cex_io CryptoCurrEncyX zoot $zoot ZOOToken zootoken ElonMusk Crypto cryptocurrency Ethereum ETH UNI Uniswap cex tothezoot حکایت برای مرده هفت تیر کشیدن است تا چندماه پیش حمایت می‌کردند حالا از روحانی تا ظریف و سیف باید اعدام شوند مثل فیلمها ....چهار سال بعد

وزیر انرژی اسرائیل پس از عذرخواهی برگزارکنندگان کوپ۲۶ به نشست گلاسگو برگشتکارین الحرار در واکنش به آنچه روز دوشنبه روی داد، اعلام کرد: «مایه تاسف است که سازمان ملل که قول داده امکانات را برای افراد دارای معلولیت توسعه دهد، در سال ۲۰۲۱ میلادی فکری برای تسهیل حضور آنها در چنین رویدادی نکرده است.»

اتحادیه اروپا: بیش از ۸۰ کشور جهان متعهد به کاهش ۳۰ درصدی گاز متان شدندرئیس کمیسیون اتحادیه اروپا می‌گوید «حدود ۳۰ درصد» از گرمایش کره زمین از زمان انقلاب صنعتی تاکنون به علت انتشار گاز متان روی داده است.