هکرهای منتسب به روسیه به وزارت امنیت داخلی آمریکا دستبرد زدند

25/09/1399 12:32:00 ق.ظ

دولت آمریکا روز یکشنبه پس از انتشار گزارش‌های رسانه‌ای درباره حملات سایبری به دست یک دولت خارجی که خزانه‌داری آمریکا و وزارت بازرگانی این کشور را هدف قرار داده بود، به حالت آماده‌باش درآمده بود.

دولت آمریکا روز یکشنبه پس از انتشار گزارش‌های رسانه‌ای درباره حملات سایبری به دست یک دولت خارجی که خزانه‌داری آمریکا و وزارت بازرگانی این کشور را هدف قرار داده بود، به حالت آماده‌باش درآمده بود.

وزارت امنیت داخلی یا امنیت میهن آمریکا دارای تشکیلات گسترده‌ای است و مسئول تأمین امنیت مرزها، امنیت سایبری و اخیراً توزیع ایمن واکسن کروناست..کیل براون معاون سخنگوی وزارت خارجه ایالات متحده.حوثی اعتماد نکرده و برای پایان دادن به جنگ در یمن تلاش می‌کند..Aa.

هم‌رسانی این مطلب:..کیل براون عصر یکشنبه ۳۰ آذر در پیامی در توییتر نوشت، «ما یک شب یلدای شاد برای مردم ایران و همه آنهایی که اعتدال زمستانی را جشن می‌گیرند آرزومندیم.».

ادامه مطلب:
euronews فارسی »
Loading news...
Failed to load news.

ویدیوها : حمله پهپادی روسیه به کی‌یف؛ ساکنان آپارتمانی تخریب سکونت‌گاه خود را به نظاره نشسته‌اند

ویدیوها : در این ویدئو گوشه‌ای از حملات موشکی و پهپادی روسیه به اوکراین در بامداد سه‌شنبه ۳۰ مه به تصویر کشیده شده است. ادامه مطلب >>

دروغ محض است.

پیام تبریک مقام وزارت خارجه آمریکا به مردم ایران به مناسبت شب یلداصدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است. این دیگه کیه!!!!منم رئیس بانک سوئیس هستم،خجالت بکشید آقایان صدای آمریکا،بزارید خر بایدن برینه بعد شما انبر نساء و کودش رو مصرف کنید،خجالت بکشید اینا حلیه گری شون هم توام با یک نوع حماقت خاص خودشونه واقعا جماعت بی مغزی تو آمریکا حاکمند خصوصا گردانندگان وزارت امور خارجه ... Congratulations message take it and Shove it up your ass 🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕

وزارت خارجه آمریکا: به حوثی‌ها اعتماد نداریم و اولویت ما پایان دادن به جنگ یمن استوزارت خارجه آمریکا جمعه 12 فوریه 2021 تاکید کرد دولت جو بایدن رئیس جمهوری ایالات متحده به رهبران خوب جنگ یمن رو خودخون راه انداختن ♦️فجایع اقتصادی حمله همه‌جانبه امریکا ب یمن یمن در میان141کشور، رتبه140 از نظر کیفیت زیرساخت‌هاست تولیدناخالص داخلی29میلیارد دلار،رتبه99 جهان جمعیت31.6میلیون نفر نرخ بیسوادی30٪ از جمعیت کل درآمد سرانه در سال 918 دلار نرخ بیکاری 70٪ نیروی کار میزان فقر 85٪ جمعیت نرخ تورم 20٪

رای اعتماد سنای ایتالیا به دولت دراگی؛ عزم رم برای بازسازی اقتصادی و نزدیکی به آمریکاماریو دراگی اعلام کرد که دولتش طرفدار اتحادیه اروپا و طرفدار آمریکاست و بر همین اساس نیز روابط بین‌المللی خود را تقویت خواهد کرد. این موضع‌گیری جدید را می‌توان یکی از تمایزات اصلی دولت او با دولت جوزپه کونته دانست که جنبش عوام‌گرای پنج ستاره نفوذ بسیاری در آن داشت.

وزارت خارجه آمریکا: به تلاش برای عدم فروش سلاح به ایران ادامه می‌دهیموزارت خارجه آمریکا: به تلاش برای عدم فروش سلاح به ایران ادامه می‌دهیم سخنگوی وزارت امورخارجه آمریکا با وجود تصمیم این کشور برای پس گرفتن اجرای درخواست مکانیسم ماشه علیه ایران گفت که واشنگتن با سایر کشورها برای عدم فروش تسلیحات به تهران رایزنی خواهد کرد.

سخنگوی پنتاگون: دولت آمریکا پیش از حمله به سوریه به کنگره اطلاع داده بودصدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است. آخه یک حمله هوایی رو همچین حرف میزنند که اینگار لشکر کشی کردند و یک تیپ از نیرو را شکست دادند احمقهای تروریست آمریکا یی، آخه شما که مال این حرفها نیستید. بعد از ۲۰ سال و کشتار میلیونها انسان، مثل یک خر در گل ماندید تنها راه خروج از قلمرو تمدنی ایران بزرگ و جبران خسارت است آمریکا در هر دوره ای با هر رئیس جمهوری، با کنگره بی کنگره باید خوی تجاوزگری خودش رو یه جوری به دنیا نشون بده،این رئیس جمهور هم مثل قبلی هاش،تموم میشه ولی خوی تجاوزگری این دولت تروریست تمام شدنی نیست