هوای تهران « ناسالم» شد- اخبار اجتماعی - اخبار تسنیم - Tasnim

18/02/2020 01:28:00 ب.ظ

هوای تهران در وضعیت ناسالم برای گروه‌های حساس جامعه قرار دارد.

آلودگی هوا, آلودگی هوای تهران

هوای تهران « ناسالم» شد در این وضعیت افراد مبتلا به بیماری قلبی یا ریوی‌، سالمندان و کودکان باید فعالیت‌های طولانی یا سنگین خارج از منزل را کاهش دهند

هوای تهران در وضعیت ناسالم برای گروه‌های حساس جامعه قرار دارد.

، کیفیت هوای تهران با شاخص 118 در وضعیت ناسالم برای گروه‌های حساس قرار دارد و آلایندگی آن به دلیل افزایش ذرات کمتر از 2.5 میکرون است.در این وضعیت افراد مبتلا به بیماری قلبی یا ریوی‌، سالمندان و کودکان باید فعالیت‌های طولانی یا سنگین خارج از منزل را کاهش دهند.فعالیت طولانی عبارت است از هرگونه فعالیت خارج از منزل که افراد بطور متناوب طی مدت چندین ساعت انجام می دهند و باعث می‌شود نفس کشیدن تا حدی سخت تر از حالت طبیعی صورت گیرد.

ادامه مطلب:
خبرگزاری تسنیم 🇮🇷 »

اختصاصی| بازدید میدانی وزیر کشور از مناطق آسیب‌دیده حوادث تروریستی زاهدان+ فیلم- اخبار سیستان و بلوچستان - اخبار استانها تسنیم | Tasnim

اخبار ایران و جهان را در خبرگزاری تسنیم بخوانید ادامه مطلب >>

چهل و یک سال هوای تهران آلوده است

جبهه پایداری گزینه های خود برای لیست تهران را معرفی کرد + اسامی و مشخصات- اخبار سیاسی - اخبار تسنیم - Tasnimجبهه پایداری انقلاب اسلامی با انتشار اطلاعیه‌ای انتخاباتی نامزدهای اصلح برای انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس را معرفی کرد.

خودروسازان در آستانه دور زدن مجدد قانون هوای پاک؟خودروسازان تنها یک ماه فرصت دارند تا خودروهای خود را بر اساس قانون هوای پاک به استاندارد یورو ۵ ارتقا دهند اما با وجود مهلت یکساله هنوز اقدامی در این زمینه نکرده‌اند. معاون محیط زیست انسانی سازمان محیط زیست به نقل از رییس سازمان متبوع می گوید که این قانون مجدد به تعویق نخواهد افتاد. خودروسازان فقط برای ضایع کردن جان مردم و سرمایه هاشون ایجاد شدن وگرنه هیچ فلسفه و مفهومی پشت این ۲ تا کارخانه ی بزرگ خودروسازی نداریم وقتی فضا بازه وقتی خودشون فقط یکه تاز میدون هستن وقتی حکومت اجازه میده وقتی فضای رقابتی از بین میره وقتی فرصت انتخاب بین خوب و بد از بین میره، خب نتیجه همین وضع افتضاح میشه. باز همه برندای خارجی رو اخراج کنید.

جوان لهستانی در بورس تهران پول پارو می‌کند!تصور اینکه یک سرمایه‌گذار جوان خارجی در زمانی که ایران تحت شدیدترین تحریم‌هاست در فاصله کوتاهی میلیون‌ها دلار با سرمایه‌گذاری در بازار بورس تهران سود کند، کمی مشکل است اما این اتفاقی واقعی است که به مدد رشد اعجاب‌آور شاخص بازار بورس تهران در دو سه سال گذشته، تحقق یافته است.

یوسف بن علوی: برای کاهش تنش با تهران و واشنگتن در تماس هستیموزیر خارجه عمان: *برای کاهش تنش با تهران و واشنگتن در تماس هستیم *احساس می‌کنیم که امکان گفت‌وگو میان ایران و آمریکا وجود دارد *وقوع درگیری نظامی در وقت کنونی امری بعید است

تجمع اعتراضی در دانشگاه امیرکبیر تهرانشماری از دانشجویان دانشگاه امیرکبیر تهران با برپایی تجمعی، علاوه بر اعتراض به وقایع آبان ماه و سرنگونی هواپیمای مسافربری اوکراین با سر دادن شعار ونمایش پلاکارد خواهان آزادی زندانیان سیاسی از جمله بهاره هدایت، نرگس محمدی، نسرین ستوده و ندا ناجی شدند.

تهران از مبارزه سوریه علیه تروریست‌ها حمایت می‌کندلاریجانی: تهران از مبارزه سوریه علیه تروریست‌ها حمایت می‌کند ایران یقین دارد که سوریه قادر است جنگ تا آزادی همه مناطق خود از لوث تروریست‌ها را ادامه دهد تا به جایگاه قبلی خود در منطقه برگردد نباید بگه تهران یا ایران. باید بگه جمهوری_فاسد_اسلامی در ایران که خود بزرگترین سازمان تروریستی در دنیا ست!

خبرگزاری تسنیم ، کیفیت هوای تهران با شاخص 118 در وضعیت ناسالم برای گروه‌های حساس قرار دارد و آلایندگی آن به دلیل افزایش ذرات کمتر از 2.متن این اطلاعیه به شرح زیر است:   متن کامل این اطلاعیه به این شرح است: اطلاعیه انتخاباتی جبهه پایداری انقلاب اسلامی در خصوص معرفی نامزدهای اصلح برای انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس بسم الله الرحمن الرحیم به اطلاع ملت شریف ایران می‌رساند جبهه پایداری انقلاب اسلامی، برای انتخابات مجلس یازدهم از ابتدا در جهت رسیدن به وحدت با دیگر گروه‌های مؤمن و انقلابی بر اساس مدل پیشنهادی چهار مرحله‌ای، مجدانه همت گمارد.به گزارش ایسنا، بر اساس ماده 4 قانون هوای پاک قرار بود که از ابتدای سال ۹۸ فروش خودروهای یورو ۴ ممنوع شود و خودروسازان پیش از اقدام به فروش نسبت به دریافت مجوزهای آلایندگی و استانداردهای یورو ۵ اقدام کنند اما بنابر درخواست خودروسازان اجرای این قانون تا سال ۹۹ به تعویق افتاد و اکنون درحالی‌که خودروسازان تنها یک ماه برای دریافت مجوزهای یورو ۵ فرصت دارند و تعدادی از محصولات خود را نیز برای سال آینده پیش فروش کرده‌اند هنوز اقدامی برای ارتقای استانداردها انجام داده‌اند.به گزارش ایسنا، «عصرایران» به نقل از وب سایت «بیزنس تایمز» نوشت: «ماجیج وجتال» جوان ۳۶ ساله لهستانی در کمتر از ۳ سال گذشته با سرمایه‌گذاری در بورس تهران سرمایه خود را بیش از ۵ برابر کرده است.

5 میکرون است. در این وضعیت افراد مبتلا به بیماری قلبی یا ریوی‌، سالمندان و کودکان باید فعالیت‌های طولانی یا سنگین خارج از منزل را کاهش دهند. در این مسیر، حفظ مودت در جبهه انقلاب و رسیدن به اشتراک حداکثری در فهرست‌ها تا سرمنزل رسیدن به وحدت کامل در فهرست‌های واحد مورد تأکید بود.فعالیت طولانی عبارت است از هرگونه فعالیت خارج از منزل که افراد بطور متناوب طی مدت چندین ساعت انجام می دهند و باعث می‌شود نفس کشیدن تا حدی سخت تر از حالت طبیعی صورت گیرد. در حال حاضر در برخی از کشورهای دنیا مانند استرالیا، مکزیک و شیلی خودروی یورو ۵ تولید می‌شود درحالی‌که سوخت آن‌ها یورو ۴ است. فعالیت سنگین نیز عبارت است از هرگونه فعالیت شدید خارج از منزل مانند دویدن که باعث می‌شود نفس کشیدن به سختی صورت گیرد. وحدت مدنظر ما نه حول شخص و اشخاص و بلکه حول شاخص‌های اصولی از قبیل تدین و تعهد، تخصص و کارآمدی، اطاعت عملی از ولایت مطلقه فقیه، حریت و عدالت‌طلبی، مردمی بودن، روحیه انقلابی و جهادی، فساد ستیزی و فسادناپذیری، داشتن مواضع صریح در فتنه‌ها، داشتن مرز روشن با حلقه‌های انحرافی، فرصت‌طلب و دنیاخواه نبودن، مخالفت با معاهدات بین‌المللی استعماری، تعهد به راهبرد مقاومت فعال در منطقه، اهل شفافیت و مبارزه با ویژه خواری، شجاعت در مقابله با باندهای قدرت و ثروت و. . وجتال پس از امضای توافق برجام بین ایران و ۶ قدرت جهانی مشتاق شد برای ارزیابی سرمایه‌گذاری در بازار ایران به این کشور برود.