آلودگی هوا, آلودگی هوای تهران, شهر تهران

آلودگی هوا, آلودگی هوای تهران

هوای تهران « ناسالم» شد- اخبار اجتماعی - اخبار تسنیم - Tasnim

هوای تهران در وضعیت ناسالم برای گروه‌های حساس جامعه قرار دارد.

18/02/2020 01:28:00 ب.ظ

هوای تهران « ناسالم» شد در این وضعیت افراد مبتلا به بیماری قلبی یا ریوی‌، سالمندان و کودکان باید فعالیت‌های طولانی یا سنگین خارج از منزل را کاهش دهند

هوای تهران در وضعیت ناسالم برای گروه‌های حساس جامعه قرار دارد.

، کیفیت هوای تهران با شاخص 118 در وضعیت ناسالم برای گروه‌های حساس قرار دارد و آلایندگی آن به دلیل افزایش ذرات کمتر از 2.5 میکرون است.در این وضعیت افراد مبتلا به بیماری قلبی یا ریوی‌، سالمندان و کودکان باید فعالیت‌های طولانی یا سنگین خارج از منزل را کاهش دهند.فعالیت طولانی عبارت است از هرگونه فعالیت خارج از منزل که افراد بطور متناوب طی مدت چندین ساعت انجام می دهند و باعث می‌شود نفس کشیدن تا حدی سخت تر از حالت طبیعی صورت گیرد.

واکنش‌ها به سیلی خوردن و اعدام طنزپرداز قندهاری به دست طالبان اعتراضات در بهارستان اصفهان و ایوان غرب؛ گزارش‌ها از قطع برق، اختلال اینترنت و دستگیری‌ها بایدن: اگر آمریکا وارد یک جنگ واقعی شود در نتیجه حمله سایبری خواهد بود- اخبار آمریکا - اخبار بین الملل تسنیم | Tasnim ادامه مطلب: خبرگزاری تسنیم 🇮🇷 »

پایگاه اطلاع‌رسانی دولت ـ پاد

چهل و یک سال هوای تهران آلوده است

جبهه پایداری گزینه های خود برای لیست تهران را معرفی کرد + اسامی و مشخصات- اخبار سیاسی - اخبار تسنیم - Tasnimجبهه پایداری انقلاب اسلامی با انتشار اطلاعیه‌ای انتخاباتی نامزدهای اصلح برای انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس را معرفی کرد.

خودروسازان در آستانه دور زدن مجدد قانون هوای پاک؟خودروسازان تنها یک ماه فرصت دارند تا خودروهای خود را بر اساس قانون هوای پاک به استاندارد یورو ۵ ارتقا دهند اما با وجود مهلت یکساله هنوز اقدامی در این زمینه نکرده‌اند. معاون محیط زیست انسانی سازمان محیط زیست به نقل از رییس سازمان متبوع می گوید که این قانون مجدد به تعویق نخواهد افتاد. خودروسازان فقط برای ضایع کردن جان مردم و سرمایه هاشون ایجاد شدن وگرنه هیچ فلسفه و مفهومی پشت این ۲ تا کارخانه ی بزرگ خودروسازی نداریم وقتی فضا بازه وقتی خودشون فقط یکه تاز میدون هستن وقتی حکومت اجازه میده وقتی فضای رقابتی از بین میره وقتی فرصت انتخاب بین خوب و بد از بین میره، خب نتیجه همین وضع افتضاح میشه. باز همه برندای خارجی رو اخراج کنید.

جوان لهستانی در بورس تهران پول پارو می‌کند!تصور اینکه یک سرمایه‌گذار جوان خارجی در زمانی که ایران تحت شدیدترین تحریم‌هاست در فاصله کوتاهی میلیون‌ها دلار با سرمایه‌گذاری در بازار بورس تهران سود کند، کمی مشکل است اما این اتفاقی واقعی است که به مدد رشد اعجاب‌آور شاخص بازار بورس تهران در دو سه سال گذشته، تحقق یافته است.

یوسف بن علوی: برای کاهش تنش با تهران و واشنگتن در تماس هستیموزیر خارجه عمان: *برای کاهش تنش با تهران و واشنگتن در تماس هستیم *احساس می‌کنیم که امکان گفت‌وگو میان ایران و آمریکا وجود دارد *وقوع درگیری نظامی در وقت کنونی امری بعید است

تجمع اعتراضی در دانشگاه امیرکبیر تهرانشماری از دانشجویان دانشگاه امیرکبیر تهران با برپایی تجمعی، علاوه بر اعتراض به وقایع آبان ماه و سرنگونی هواپیمای مسافربری اوکراین با سر دادن شعار ونمایش پلاکارد خواهان آزادی زندانیان سیاسی از جمله بهاره هدایت، نرگس محمدی، نسرین ستوده و ندا ناجی شدند.

تهران از مبارزه سوریه علیه تروریست‌ها حمایت می‌کندلاریجانی: تهران از مبارزه سوریه علیه تروریست‌ها حمایت می‌کند ایران یقین دارد که سوریه قادر است جنگ تا آزادی همه مناطق خود از لوث تروریست‌ها را ادامه دهد تا به جایگاه قبلی خود در منطقه برگردد نباید بگه تهران یا ایران. باید بگه جمهوری_فاسد_اسلامی در ایران که خود بزرگترین سازمان تروریستی در دنیا ست!