بیماری قلبی, سالمندان, شاخص, کودکان, ناسالم

بیماری قلبی, سالمندان

هوای تهران برای تمامی گروه‌ها ناسالم شد

هوای تهران برای تمامی گروه‌ها ناسالم شد

02/12/2019 03:43:00 ب.ظ

هوای تهران برای تمامی گروه‌ها ناسالم شد

شاخص کیفیت هوای تهران از مرز ۱۵۰ عبور کرد و هوا برای تمامی گروه‌ها ناسالم شد.

در این شرایط افراد مبتلا به بیماری‌های قلبی یا ریوی، سالمندان و کودکان باید از فعالیت‌های طولانی و یا سنگین خارج از منزل خودداری کنند. همچنین افراد دیگر باید فعالیت‌های طولانی یا سنگین خارج از منزل را کاهش دهند. ادامه مطلب: ILNA/خبرگزاری ایلنا »

شرایط وخیم جسمانی منیره عرب‌شاهی به روایت همسرش

۱۳۷ نفر در فرمانداری تهران برای انتخابات مجلس ثبت نام کردندفرماندار تهران در پایان نخستین روز ثبت‌نام انتخابات مجلس: ۱۳۷ نفر در فرمانداری تهران برای انتخابات مجلس ثبت‌نام کردند ۱۱۷ نفر از این تعداد را مردان و ۲۰ نفر را زنان تشکیل می‌دهند مبارکتون نباشه رای_نمیدیم

هوای ورزشگاه آزادیهوای ورزشگاه آزادی وزش باد امروز (شنبه) به صورت موقت آلودگی هوای تهران را کاهش داده است و این مقدار وزش تا عصر امروز استمرار دارد. آلودگی هوا ، باعث لغو شدن دیدار امروز پرسپولیس تهران و نساجی مازندران در ورزشگاه آزادی شد. 📸:

رایزنی ظریف و بن علوی فردا در تهرانوزیر خارجه عمان به تهران سفر می‌کند یوسف بن علوی فردا دوشنبه در سفر به تهران با محمدجواد ظریف وزیر امور خارجه دیدار و رایزنی خواهد کرد.

عضو شورای تهران: در اجرای طرح کنترل آلودگی هوا تجدید نظر شودحجت نظری: - دولت قطره چکانی تعطیلات را اعلام نکند. اگر از پیش اطلاع داده شود، منجر به خروج بخشی از مردم از شهر و کنترل می‌شود. - نه به دولت قبل که با هربهانه‌ای کشور را تعطیل می‌کرد و نه به این دولت که در بدترین شرایط آب و هوایی هم حاضر به تعطیلی نیست.

تهران دوازدهمین شهر آلوده دنیا استتهران- ایرنا- رئیس اداره سلامت هوا و اقلیم وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: تهران آلوده ترین شهر ایران و دوازدهمین شهر آلوده دنیا است. نه..قم اولین شهر آلوده اخلاقی ایران و جهان است!!

تداوم ممنوعیت ترافیکی ورود و تردد کامیون‌ها در تهرانرییس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران: با توجه به مصوبه کمیته اضطرار آلودگی هوا امشب هم مانند دو شب گذشته ورود و تردد کامیون ها در محدوده شهر تهران ممنوع است و ماموران پلیس با آن برخورد خواهند کرد