هوای تهران برای تمامی گروه‌ها ناسالم شد

02/12/2019 03:43:00 ب.ظ

هوای تهران برای تمامی گروه‌ها ناسالم شد

بیماری قلبی, سالمندان

هوای تهران برای تمامی گروه‌ها ناسالم شد

شاخص کیفیت هوای تهران از مرز ۱۵۰ عبور کرد و هوا برای تمامی گروه‌ها ناسالم شد.

در این شرایط افراد مبتلا به بیماری‌های قلبی یا ریوی، سالمندان و کودکان باید از فعالیت‌های طولانی و یا سنگین خارج از منزل خودداری کنند. همچنین افراد دیگر باید فعالیت‌های طولانی یا سنگین خارج از منزل را کاهش دهند.

ادامه مطلب:
خبرگزاری كار ایران (ایلنا) ILNA »

اوضاع آرام بازار سنندج/ ‌مغازه‌ها باز و کسبه به فعالیت روزانه مشغول هستند + فیلم- اخبار کردستان - اخبار استانها تسنیم | Tasnim

اخبار ایران و جهان را در خبرگزاری تسنیم بخوانید ادامه مطلب >>

۱۳۷ نفر در فرمانداری تهران برای انتخابات مجلس ثبت نام کردندفرماندار تهران در پایان نخستین روز ثبت‌نام انتخابات مجلس: ۱۳۷ نفر در فرمانداری تهران برای انتخابات مجلس ثبت‌نام کردند ۱۱۷ نفر از این تعداد را مردان و ۲۰ نفر را زنان تشکیل می‌دهند مبارکتون نباشه رای_نمیدیم

هوای ورزشگاه آزادیهوای ورزشگاه آزادی وزش باد امروز (شنبه) به صورت موقت آلودگی هوای تهران را کاهش داده است و این مقدار وزش تا عصر امروز استمرار دارد. آلودگی هوا ، باعث لغو شدن دیدار امروز پرسپولیس تهران و نساجی مازندران در ورزشگاه آزادی شد. 📸:

رایزنی ظریف و بن علوی فردا در تهرانوزیر خارجه عمان به تهران سفر می‌کند یوسف بن علوی فردا دوشنبه در سفر به تهران با محمدجواد ظریف وزیر امور خارجه دیدار و رایزنی خواهد کرد.

عضو شورای تهران: در اجرای طرح کنترل آلودگی هوا تجدید نظر شودحجت نظری: - دولت قطره چکانی تعطیلات را اعلام نکند. اگر از پیش اطلاع داده شود، منجر به خروج بخشی از مردم از شهر و کنترل می‌شود. - نه به دولت قبل که با هربهانه‌ای کشور را تعطیل می‌کرد و نه به این دولت که در بدترین شرایط آب و هوایی هم حاضر به تعطیلی نیست.

تهران دوازدهمین شهر آلوده دنیا استتهران- ایرنا- رئیس اداره سلامت هوا و اقلیم وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: تهران آلوده ترین شهر ایران و دوازدهمین شهر آلوده دنیا است. نه..قم اولین شهر آلوده اخلاقی ایران و جهان است!!

تداوم ممنوعیت ترافیکی ورود و تردد کامیون‌ها در تهرانرییس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران: با توجه به مصوبه کمیته اضطرار آلودگی هوا امشب هم مانند دو شب گذشته ورود و تردد کامیون ها در محدوده شهر تهران ممنوع است و ماموران پلیس با آن برخورد خواهند کرد

به گزارش ایلنا، شاخص کیفیت هوای تهران بر روی عدد ۱۵۱ قرار گرفت و هوا برای تمامی گروه‌ها ناسالم اعلام شد.به گزارش ایسنا، عیسی فرهادی فرماندار تهران عصر یکشنبه در پایان نخستین روز ثبت نام از داوطلبان یازدهمین دوره نمایندگی مجلس شورای اسلامی در جمع خبرنگاران به ارائه‌ی گزارشی از آمار افراد ثبت نام کرده در حوزه انتخابیه تهران پرداخت و اعلام کرد: تا کنون ۱۳۷ نفر بصورت قطعی ثبت نام کردند که ۱۱۷ نفر از این تعداد را مردان و ۲۰ نفر را زنان تشکیل می‌دهند.نظر شما شما در حال پاسخ به نظر « » هستید.به گزارش ایسنا یوسف بن علوی فردا دوشنبه در سفر به تهران با محمدجواد ظریف وزیر امور خارجه دیدار و رایزنی خواهد کرد.

در این شرایط افراد مبتلا به بیماری‌های قلبی یا ریوی، سالمندان و کودکان باید از فعالیت‌های طولانی و یا سنگین خارج از منزل خودداری کنند. همچنین افراد دیگر باید فعالیت‌های طولانی یا سنگین خارج از منزل را کاهش دهند. وی گفت: در مقایسه با روز اول ثبت نام از داوطلبان کاندیداتوری انتخابات دوره دهم مجلس شورای اسلامی که ۱۹ درصد از ثبت نام کنندگان را زنان تشکیل می‌دادند، این رقم با کاهش ۴ درصدی امروز به ۱۵ درصد رسیده است. افراد مبتلا به بیماری قلبی یا ریوی، سالمندان و کودکان باید از فعالیت های طولانی یا سنگین خارج ازمنزل خودداری ورزند.افراد دیگر باید فعالیت های طولانی یا سنگین خارج از منزل را کاهش دهند. همچنین ۹۵ نفر از ثبت نام کنندگان در بازه سن ۳۰ الی ۵۰ سال، ۳۸ نفر در بازه سنی ۵۰ الی ۷۰ سال و ۲ نفر بالای ۷۰ سال هستند. .