هوای ۱۲ شهر خوزستان، 'خطرناک'

22/12/1400 02:45:00 ب.ظ

هوای ۱۲ شهر خوزستان، 'خطرناک' مدیر روابط عمومی اداره‌کل حفاظت محیط زیست خوزستان از قرار گرفتن هوای ۱۲ شهر استان در وضعیت 'خطرناک' در صبح امروز خبر داد.

مدیر روابط عمومی اداره‌کل حفاظت محیط زیست خوزستان از قرار گرفتن هوای ۱۲ شهر استان در وضعیت 'خطرناک' در صبح امروز خبر داد. وی افزود: در این مدت هوای گتوند نیز ناسالم و بهبهان ناسالم برای گروه‌های حساس گزارش شده است.

وی افزود: در این مدت هوای گتوند نیز ناسالم و بهبهان ناسالم برای گروه‌های حساس گزارش شده است.

ادامه مطلب:
خبرگزاری ایسنا »
Loading news...
Failed to load news.

سلمان رشدی: نویسنده با قدرت کلماتش می‌تواند بیش از دشمنانش دوام بیاورد

سلمان رشدی، نویسنده بریتانیایی هندی‌الاصل می‌گوید: «نویسندگان می‌توانند از دشمنانشان، بیشتر دوام بیاورند.» ادامه مطلب >>

Semoga turun hujan

بارش باران در ۱۴ استان/ نفوذ توده هوای سرد به کشوربارش باران در ۱۴ استان نفوذ توده هوای سرد به کشور رئیس مرکز ملی پیش‌بینی وضع هوا از کاهش دما تا ۸ درجه‌ای و بارش باران و گاهی رعد و برق و وزش باد در ۱۴ استان خبر داد.

نیروگاه اتمی فنلاند پس از ۱۲ سال تاخیر راه‌اندازی شدنیروگاه هسته‌ای «اولکیلوتو ۳» فنلاند، با ظرفیت تولید ۱۶۵۰ مگاوات برق، پس از ۱۲ سال تاخیر، نهایتا روز شنبه ۲۱ اسفند راه‌اندازی شد و فعلا با تولید ۱۰۳ مگاوات برق، وارد مرحله...

وزیر خارجه اوکراین: طی 12 روز در ماریوپل 1582 غیرنظامی کشته شدندوزیر امور خارجه اوکراین اعلام کرد که طی 12 روز در حملات روسیه به ماریوپل 1582 غیرنظامی کشته شده‌اند. - خبرگزاری آناتولی

برند نوین‌دورف رئیس جدید فدراسیون فوتبال آلمان شد | DW | 12.03.2022کنگره فدرال فدراسیون فوتبال آلمان روز ۱۱ مارس (۲۰ اسفند) با اکثریت آرا، برند نوین‌دورف را به عنوان رئيس جدید فدراسیون فوتبال آلمان انتخاب کرد. نوین‌دورف پیشینه سیاسی دارد و عضو حزب سوسیال‌دموکرات‌ آلمان است.

بازداشت چندین فعال مدنی در ایران در کمتر از دو روز | DW | 12.03.2022دو فعال کارگری که در مراسمی در کرج بازداشت شده بودند، برای اجرای احکام حبس خود روانه زندان شدند. در شهریار هم یک زندانی سیاسی پیشین بار دیگر بازداشت شد. از یزد نیز خبر می‌رسد که یک فعال حوزه زنان، دستگیر شده است.

گرد و غبار امشب خرمشهر، بیش از ۱۰ برابر حد مجازمدیر روابط عمومی اداره‌کل حفاظت محیط زیست خوزستان گفت: میزان غلظت گرد و خاک در هوای خرمشهر در ساعت ۲۲ امشب به بیش از ۱۰ برابر حد مجاز رسیده است. حکومتی که می خواد دنیا را اصلاح کنه ولی هنوز عرضه نداشته مشکل گرد و غبار خوزستان و علت آن که چینی ها هستند را حل و فصل کنه!!!!! فقط به درد بستن به گاری می خوره! البته با عذر خواهی از خر و الاغ که به آنها جسارت کردم!!!