هواپیمای روس با ۱۷ سرنشین بر فراز سیبری از صفحه رادار محو شد

  • 📰 euronews_pe
  • ⏱ Reading Time:
  • 40 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 19%
  • Publisher: 59%

هواپیمای روس با دستکم ۱۳ سرنشین بر فراز سیبری از صفحه رادار محو شد جزئیات بیشتر🔽

ایران اخبار, ایران سرفصلها

خبرگزاری های روسیه روز جمعه گزارش دادند که یک فروند هواپیما با ۱۷ سرنشین در جریان پرواز بر فراز سیبری از صفحه رادار محو شده است.

بنا به گزارش ها این هواپیمای آنتونوف «ای ان ۲۸» در حال پرواز بر فراز منطقه تومسک در غرب سیبری بود. در گزارش های اولیه شمار سرنشینان این هواپیما ۱۳ نفر ذکر شده بود. در بیانیه مقامات محلی درباره این حادثه آمده است که این هواپیما از شهر کدروفی در حال پرواز به مقصد تومسک بود. به گفته مسئولان محلی ارتباط این هواپیما با برج های مراقبت قطع شد و پیش از آن نیز یک پیام وضعیت اضطراری از هواپیما دریافت شده بود.روسیه طی سال های اخیر سطح ایمنی حمل و نقل هوایی خود را بهبود بخشیده است. در همین راستا برخی از شرکت های هواپیمایی این کشور هواپیماهای قدیمی به جامانده از دوران اتحاد جماهیر شوروی سابق را از رده خارج کرده اند.

با این حال مشکلات مرتبط با نگهداری و تعمیر هواپیماها و همچنین عدم رعایت استانداردهای ایمنی پرواز همچنان یکی از مشکلات صنعت حمل و نقل هوایی روسیه محسوب می شود.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

امدادگران هواپیمای مفقودشده روس را یافتند؛ «هر ۱۷ سرنشین زنده هستند» جزئیات بیشتر:

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

تاکید وزیر اطلاعات ایران بر صلح و امنیت در منطقهوزیر اطلاعات پیام تسلیت رهبر انقلاب در مورد حادثه آتش‌سوزی در ناصریه را به برهم صالح رییس جمهور عراق و ملت این کشور انتقال داد کاش رهبر يكبار هم برای چند ده هزار ایرانی که با کرونا و ب خلطر بی عقلی خودش مردن هم تسلیت می گفت
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

رئیسی: اقتصاد بیمار کشور باید بر اساس راهکارهای علمی درمان شودرئیس‌جمهور منتخب با بیان اینکه 'اقتصاد بیمار کشور، نه بر اساس سلیقه بلکه باید بر اساس راهکارهای علمی و کارشناسی درمان شود'،‌ گفت: از تجارب آزموده‌شدۀ دیگران با نگاه باز استقبال می‌کنیم. باورش سخته رییس جمهور یه کشور شش کلاس درس خونده اقتصاد مال خر است
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

دیدار و رایزنی حکیم و علوی/تاکید بر اجرایی کردن توافقات عراق و ایران«سیدعمار حکیم»، رهبر جریان حکمت ملی عراق، در دیدار سیدمحمود علوی، وزیر اطلاعات جمهوری اسلامی ایران، تحولات سیاسی منطقه و روابط عراق و جمهوری اسلامی ایران را بررسی کرد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

نقدی بر فیلم «جاده خاکی» ساخته پناه پناهینقدی بر فیلم «جاده خاکی» ساخته پناه پناهی این فیلم، از نوع به اصلاح فیلم های «جاده‌ای» است که چند روز پیش در برنامه «دو هفته» کارگردانان کن اکران و با واکنش مثبت منقدان روبرو شد
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

جدال بر سر «زخم کاری» به بهانه «مخاطب»پخش نشدن قسمت جدید سریال «زخم کاری» در روز جمعه ـ ۲۵ تیر ماه ـ با حاشیه و مناقشه هایی در فضای مجازی همراه بوده است. سازندگان سریال و پلتفرم پخش کننده از سانسورهایی که بر جریان تولید آسیب می زند خبر می دهند و «احترام به مخاطب» را دلیل این تصمیم اعلام می کنند. سازمان زیرمجموعه صداوسیما هم با نسبت دادن این «جنجال ها» به «تکنیکی برای بازاریابی»، از پیگیری حقوق مخاطبی سخن می گوید که حالا سرنوشت سریالی که شش قسمت از آن را خریداری کرده و وقت گذاشته تا تماشا کند، در هاله ای از ابهام قرار گرفته است. هر چيز كه باعث خوشى و سرگرمى مردم بشه در جمهورى اسلامى ممنوع ميشه خیلی کارگردان کیری و داغو نیع یک شیوه فروش جدیدی در ایران مد شده که اگر بگوییم فیلمی ممنوع شده ، سانسور شده و از این تیپ موارد مردم حریص تر خواهند شد و مخاطب و بیننده بیشتری کاسب خواهیم بود . و البته این مورد از مواردی است که باید مسئولین امر باید توجه کنند
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

افزایش شمار قربانیان بر اثر جاری شدن سیل در آلمان؛ ۸۱ کشته و ۱۳۰۰ مفقودمقامات آلمان می‌گویند وقوع شدیدترین سیل طی سال‌های اخیر در این کشور تا کنون ۱۳۰۰ مفقود برجا گذاشته و جان دستکم ۸۱ نفر را گرفته است. به تخمم يكم كون شما اروپاييها پاره بشه بد نيست ۸۱ کشته در آلمان! چرا کسی استعفا نمی دهد؟ واقعا چرا فقط در ایران چنین حوادثی تبدیل به بحران امنیتی میشود!؟ تمام ممالک غربی درتباهی کشور های فقیر رول اساسی وصددرصدی داشته اند ودارند خداوند شما غربی هاره توسط سیلاب تباه کند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »