تهران_ماهشهر, فرودگاه_ماهشهر, صدای آمریکا

تهران_ماهشهر, فرودگاه_ماهشهر

هواپیمای مسافربری در ماهشهر به علت «نقص فنی» از باند خارج شد

♦️هواپیمای مسافربری در ماهشهر به علت «نقص فنی» از باند خارج شد ⚡️یک فروند هواپیمای مسافربری #تهران_ماهشهر روز دوشنبه ۷ بهمن ماه به دلیل «نقص فنی» به هنگام فرود از باند #فرودگاه_ماهشهر خارج شد.

27/01/2020 12:07:00 ب.ظ

♦️هواپیمای مسافربری در ماهشهر به علت «نقص فنی» از باند خارج شد ⚡️یک فروند هواپیمای مسافربری تهران_ماهشهر روز دوشنبه ۷ بهمن ماه به دلیل «نقص فنی» به هنگام فرود از باند فرودگاه_ماهشهر خارج شد.

یک فروند هواپیمای مسافربری تهران ماهشهر روز دوشنبه ۷ بهمن ماه به دلیل «نقص فنی» به هنگام فرود از باند فرودگاه ماهشهر خارج شد. بنابر گزارش رسانه ها در ایران، رضا جعفرزاده، سخنگوی سازمان هواپیمایی ک

آشوویتسمراسم گرامیداشت «روز بین‌المللی یادبود هولوکاست» روز دوشنبه ۲۷ ژانویه با حضور سران کشورها، هیات‌های نمایندگی، و بازماندگان فاجعه هولوکاست در بنای یادبود آشُویتس در لهستان برگزار می‌شود.بنا بر مصوبه مجمع عمومی سازمان ملل متحد، روز ۲۷ ژانویه، مصادف با سالروز آزادسازی اردوگاه مرگ آشُویتس در لهستان از سلطه آلمان نازی، روز بین‌المللی یادآوری هولوکاست نامگذاری شده است و هرساله به همین مناسبت مراسم گرامیداشت و ادای احترام به یهودیانی که توسط آلمان هیتلری در اردوگاه‌های مرگ جان باختند، با حضور نجات‌یافتگان از این اردوگاه‌ها، سران کشورها، و هیات‌های نمایندگی سازمان‌های حقوق بشری، برگزار می‌شود.

رضا پهلوی با انتقاد از اتحادیه اروپا: مشروعیت بخشیدن به رئیسی همانند یک سیلی بود شاهزاده رضا پهلوی: فرصت کوبیدن واپسین میخ به تابوت جمهوری اسلامی فراهم شده است المپیک 2020 توکیو| گرایی: آرزوی هر ورزشکاری مدال المپیک است/ به رؤیایم رسیدم- اخبار کشتی و وزنه برداری - اخبار ورزشی تسنیم | Tasnim

مراسم امسال روز دوشنبه در بنای یادبود آشُویتس در لهستان با حضور پادشاهان اسپانیا، هلند، بلژیک، ولیعهدهای دو کشور نروژ و سوئد، و ۱۵ رئیس جمهوری، از جمله روون ریولین رئیس جمهوری اسرائیل، برگزار می‌شود.استیون منوشن، وزیرخزانه داری ایالات متحده، ریاست هیات نمایندگی آمریکا در این مراسم را برعهده دارد. کلی کرفت، نماینده دائمی آمریکا در سازمان ملل، و همچنین سفیر آمریکا در لهستان، نیز در هیات نمایندگی آمریکا در این مراسم حضور خواهند داشت. واشنگتن با شعار «دیگر، هرگز» بر پایبندی دولت آمریکا به دوران پساهولوکاست و جلوگیری از تکرار هولوکاست تاکید می‌کند.

۲۰۰ تن از بازماندگان هولوکاست، از جمله ۱۲۰ تن از شهروندان کشورهای کانادا، اسرائیل، آمریکا، و اتریش، از جمله مهمانان برجسته این مراسم هستند.امسال علاوه بر مراسم هفتاد و پنجمین سالگرد آزادی آشُویتس، مراسم ویژه دو رویداد تاریخی دیگر مرتبط با هولوکاست نیز برگزار خواهد شد. یکی از این دو رویداد بیستمین سالگرد «اعلامیه استکهلم دایر بر ایجاد نیروی ضربتی بین‌المللی همکاری در آموزش، یادآوری، و پژوهش هولوکاست»، و دیگری پانزدهمین سالگرد تصویب قطعنامه مجمع عمومی سازمان ملل متحد و اعلام روز ۲۷ ژانویه به عنوان سالروز آزادی اردوگاه مرگ آشُویتس در لهستان به عنوان «روز بین‌المللی یادبود هولوکاست» است. headtopics.com

شمار اندکی که از اردوگاه‌های مرگ آلمان نازی در لهستان جان سالم به در بردند، روایت‌های‌ دست اول از این جنایت را برای آموزش نسل جوان بازگو خواهند کرد.روز بیست و هفتم ژانویه ۱۹۴۵ برای حدود هفت هزار انسان بیمار و گرسنه در اردوگاه آشُویتس، روز آزادی بود.پریمو لِوی و ویکتور فرانکل، که هر دو برای نگارش تاملات خود درباره مفهوم انسانیت شهرت یافتند، و همچنین اوتو فرانک، که برای نگارش خاطراتش شناخته شده است، در میان نجات یافتگان از آشُویتس بودند.

ضرورت آموزش حقایق هولوکاست به نسل جوانتحقیقات نشان می دهد که هنوز، پس از گذشت بیش از هفت دهه، بسیاری از مردم جهان، به ویژه جوانان، از هولوکاست بی‌اطلاعند.سازمان موسوم به «کنفرانس مطالبات مادی یهودیان از آلمان»، که هدف از تاسیس آن آموزش نسل جوان در باره هولوکاست است، در چند سال گذشته طی یک بررسی با ارسال پرسشنامه برای حدود دو هزار نفر در کشورهای آمریکا، کانادا، و استرالیا به نتایج حیرت‌انگیزی دست یافته است. به عنوان مثال، در سال ۲۰۱۸ بیست و دو درصد از جوانان در آمریکا گفته‌اند که هیچ چیزی درباره هولوکاست نشنیده‌اند یا حقایق مربوط به آن را نمی‌دانند.

چهل و نه درصد نتوانسته‌اند نام یکی از اردوگاه های مرگ مرتبط با هولوکاست، حتی اردوگاه آشوویتس، را نام ببرند. بیش از نیمی از پاسخ دهندگان در این سه کشور هیچ اطلاعی از شمار یهودیان کشته‌شده در هولوکاست - یعنی شش میلیون یهودی، برابر با دو سوم جمعیت یهودیان در اروپای زمان جنگ - نداشته‌اند.

ادامه مطلب: VOA Farsi »

نقش پررنگ پهپادها در کنترل آتش‌سوزی‌های‌ جنگلی در ترکیه

پهپادهای ساخت ترکیه در کنترل آتش سوزی های جنگلی کشور طی سالهای اخیر نقش مهمی را ایفا کرده اند. - خبرگزاری آناتولی

کو مسئول گردشگری و امنیت ؟! برای بررسی علت منحرف شدن هواپیما در ماهشهر از نظرات موشکافانه و مستدل کاپیتان شهبازی استفاده شود نتیجه ی تحریم هایه امریکا میشه بازی با جون مردم این هواپیماها همه فرسوده شدن مثل ماشین هایی هستند که با هل دادن روشن میشن! آیا می توان به چنین هواپیماهایی امید بست که سالم به مقصد برسند؟!

بازم یک هواپیما مشکل دار شد و شروع کردی؟ ول کن بابا به تو چه ربطی داره آخه؟ چرا گُندش میکنین ،نقض فنی نقص فنی،لنت تموم کرده بوده چیز خاصی نیست ک😐 اینم تقصیر یانکی هاست که هواپیماهای مسافربری رو تحریم کرده حتی نمیذاره دولت قطعه بخره تا هواپیما های قدیمی رو تعمیرکنه این یعنی تاثیر تحریم بر مردم اینا مردم هستند مستر ترامپ که ادعا میکنی کنارشون هستی.

الان رئیس هواپیمایی کشور میاد میگه از نظر علمی یک هواپیما نمیتونه توی بلوار فرود بیاد و اینا دسیسه دشمنه. مشخصه تحریما اثر نداشته 🤭

خروج هواپیمای مسافربری از باند در ماهشهرخونسردی مسافران رو ببینید، هیچ کس از این حادثه شوکه نشده ! برای مردم، عادی شده.

خروج هواپیمای مسافربری از باند در ماهشهرخونسردی مسافران رو ببینید، هیچ کس از این حادثه شوکه نشده ! برای مردم، عادی شده.

نقص فنی پرواز تهران - استانبول به خیر گذشتنقص فنی پرواز تهران - استانبول به خیر گذشت پرواز ٩٧١٦ ایران ایرتور از تهران به مقصد استانبول دقایقی بعد از پرواز دچار نقص فنی شد اما توانست با موفقیت در فرودگاه مهرآباد به زمین بنشیند چرا از کوریدور پروازی خارج شده بوده مشکوک می زنن اینا چرا :) مثل آدم می‌شینی یا به عمو بگم کروزی؟

سقوط هواپیمای مسافربری در غزنی افغانستانسقوط هواپیمای مسافربری در غزنی افغانستان

پرواز آزمایشی محصول جدید بوئینگ؛ ایکس۷۷۷ چه ویژگی‌هایی دارد؟نخستین پرواز آزمایشی جت مسافربری پهن‌پیکر «ایکس۷۷۷» در فاصله ۴ ساعته واشنگتن تا آشیانه مرکزی بوئینگ در سیاتل با موفقیت انجام شد. مواظب باشین ما یه سامانه پدافند دقیق داریم نزدیک تهران !!! به خودی غریبه رحم نمیکنه !!! تازه یکی میزنه جای اینکه بگه اشتباه کردم دومی رو محکمتر میزنه !!!! گفته باشم 🤪 بدین تا بندازیمش برای تست بفرستید یکبار تا نزدیک تهران بره و برگرده 😂😂

استفاده از داروهای ایدز برای درمان کروناویروس جدید در پکنمقامات پکن اعلام کردند که برخی از بیمارستان‌های این شهر در تلاش برای جلوگیری از شیوع بیماری کشنده در 'ووهان' از داروهای ایدز برای درمان مبتلایان به ویروس کرونا جدید استفاده می‌کنند