هواپیمای مسافربری در ماهشهر به علت «نقص فنی» از باند خارج شد

27/01/2020 12:07:00 ب.ظ

♦️هواپیمای مسافربری در ماهشهر به علت «نقص فنی» از باند خارج شد ⚡️یک فروند هواپیمای مسافربری #تهران_ماهشهر روز دوشنبه ۷ بهمن ماه به دلیل «نقص فنی» به هنگام فرود از باند #فرودگاه_ماهشهر خارج شد.

تهران_ماهشهر, فرودگاه_ماهشهر

♦️هواپیمای مسافربری در ماهشهر به علت «نقص فنی» از باند خارج شد ⚡️یک فروند هواپیمای مسافربری تهران_ماهشهر روز دوشنبه ۷ بهمن ماه به دلیل «نقص فنی» به هنگام فرود از باند فرودگاه_ماهشهر خارج شد.

یک فروند هواپیمای مسافربری تهران ماهشهر روز دوشنبه ۷ بهمن ماه به دلیل «نقص فنی» به هنگام فرود از باند فرودگاه ماهشهر خارج شد. بنابر گزارش رسانه ها در ایران، رضا جعفرزاده، سخنگوی سازمان هواپیمایی ک

آشوویتسمراسم گرامیداشت «روز بین‌المللی یادبود هولوکاست» روز دوشنبه ۲۷ ژانویه با حضور سران کشورها، هیات‌های نمایندگی، و بازماندگان فاجعه هولوکاست در بنای یادبود آشُویتس در لهستان برگزار می‌شود.بنا بر مصوبه مجمع عمومی سازمان ملل متحد، روز ۲۷ ژانویه، مصادف با سالروز آزادسازی اردوگاه مرگ آشُویتس در لهستان از سلطه آلمان نازی، روز بین‌المللی یادآوری هولوکاست نامگذاری شده است و هرساله به همین مناسبت مراسم گرامیداشت و ادای احترام به یهودیانی که توسط آلمان هیتلری در اردوگاه‌های مرگ جان باختند، با حضور نجات‌یافتگان از این اردوگاه‌ها، سران کشورها، و هیات‌های نمایندگی سازمان‌های حقوق بشری، برگزار می‌شود.

ادامه مطلب:
VOA Farsi صدای آمریکا »

‎BBC NEWS فارسی‎ on Instagram‎: '‌‌ این ویدیو از اعتراضات امشب ۴ مهر از منطقه نارمک تهران به دست بی‌بی‌سی رسیده است. معترضان در منطقه نارمک تهران شعار «مرگ بر دیکتاتور» سر می‌دهند.'‎

‎BBC NEWS فارسی‎ shared a post on Instagram: '‎‌‌ این ویدیو از اعتراضات امشب ۴ مهر از منطقه نارمک تهران به دست بی‌بی‌سی رسیده است. معترضان در منطقه نارمک تهران شعار «مرگ بر دیکتاتور» سر می‌دهند.‎'. Follow their account to see 66534 posts. ادامه مطلب >>

کو مسئول گردشگری و امنیت ؟! برای بررسی علت منحرف شدن هواپیما در ماهشهر از نظرات موشکافانه و مستدل کاپیتان شهبازی استفاده شود نتیجه ی تحریم هایه امریکا میشه بازی با جون مردم این هواپیماها همه فرسوده شدن مثل ماشین هایی هستند که با هل دادن روشن میشن! آیا می توان به چنین هواپیماهایی امید بست که سالم به مقصد برسند؟!

بازم یک هواپیما مشکل دار شد و شروع کردی؟ ول کن بابا به تو چه ربطی داره آخه؟ چرا گُندش میکنین ،نقض فنی نقص فنی،لنت تموم کرده بوده چیز خاصی نیست ک😐 اینم تقصیر یانکی هاست که هواپیماهای مسافربری رو تحریم کرده حتی نمیذاره دولت قطعه بخره تا هواپیما های قدیمی رو تعمیرکنه این یعنی تاثیر تحریم بر مردم اینا مردم هستند مستر ترامپ که ادعا میکنی کنارشون هستی.

الان رئیس هواپیمایی کشور میاد میگه از نظر علمی یک هواپیما نمیتونه توی بلوار فرود بیاد و اینا دسیسه دشمنه. مشخصه تحریما اثر نداشته 🤭

خروج هواپیمای مسافربری از باند در ماهشهرخونسردی مسافران رو ببینید، هیچ کس از این حادثه شوکه نشده ! برای مردم، عادی شده.

خروج هواپیمای مسافربری از باند در ماهشهرخونسردی مسافران رو ببینید، هیچ کس از این حادثه شوکه نشده ! برای مردم، عادی شده.

نقص فنی پرواز تهران - استانبول به خیر گذشتنقص فنی پرواز تهران - استانبول به خیر گذشت پرواز ٩٧١٦ ایران ایرتور از تهران به مقصد استانبول دقایقی بعد از پرواز دچار نقص فنی شد اما توانست با موفقیت در فرودگاه مهرآباد به زمین بنشیند چرا از کوریدور پروازی خارج شده بوده مشکوک می زنن اینا چرا :) مثل آدم می‌شینی یا به عمو بگم کروزی؟

سقوط هواپیمای مسافربری در غزنی افغانستانسقوط هواپیمای مسافربری در غزنی افغانستان

پرواز آزمایشی محصول جدید بوئینگ؛ ایکس۷۷۷ چه ویژگی‌هایی دارد؟نخستین پرواز آزمایشی جت مسافربری پهن‌پیکر «ایکس۷۷۷» در فاصله ۴ ساعته واشنگتن تا آشیانه مرکزی بوئینگ در سیاتل با موفقیت انجام شد. مواظب باشین ما یه سامانه پدافند دقیق داریم نزدیک تهران !!! به خودی غریبه رحم نمیکنه !!! تازه یکی میزنه جای اینکه بگه اشتباه کردم دومی رو محکمتر میزنه !!!! گفته باشم 🤪 بدین تا بندازیمش برای تست بفرستید یکبار تا نزدیک تهران بره و برگرده 😂😂

استفاده از داروهای ایدز برای درمان کروناویروس جدید در پکنمقامات پکن اعلام کردند که برخی از بیمارستان‌های این شهر در تلاش برای جلوگیری از شیوع بیماری کشنده در 'ووهان' از داروهای ایدز برای درمان مبتلایان به ویروس کرونا جدید استفاده می‌کنند

مراسم یادبود هولوکاست با حضور مقامات و شخصیت‌های برجسته جهان در لهستان برگزار می‌شود آشوویتس مراسم گرامیداشت «روز بین‌المللی یادبود هولوکاست» روز دوشنبه ۲۷ ژانویه با حضور سران کشورها، هیات‌های نمایندگی، و بازماندگان فاجعه هولوکاست در بنای یادبود آشُویتس در لهستان برگزار می‌شود.استان‌وایر- هواپیمای مسافربری شرکت «کاسپین» که از تهران عازم ماهشهر بود، هنگام فرود از باند فرودگاه ماهشهر خارج و وارد خیابان شد.استان‌وایر- هواپیمای مسافربری شرکت «کاسپین» که از تهران عازم ماهشهر بود، هنگام فرود از باند فرودگاه ماهشهر خارج و وارد خیابان شد.اطلاعات پرواز فرودگاه امام خمینی با تایید این خبر به ایسنا گفت که این هواپیمای ایرباس ٣٠٦ متعلق به شرکت هواپیمایی ایران ایرتور در فرودگاه مهرآباد به زمین نشسته است.

بنا بر مصوبه مجمع عمومی سازمان ملل متحد، روز ۲۷ ژانویه، مصادف با سالروز آزادسازی اردوگاه مرگ آشُویتس در لهستان از سلطه آلمان نازی، روز بین‌المللی یادآوری هولوکاست نامگذاری شده است و هرساله به همین مناسبت مراسم گرامیداشت و ادای احترام به یهودیانی که توسط آلمان هیتلری در اردوگاه‌های مرگ جان باختند، با حضور نجات‌یافتگان از این اردوگاه‌ها، سران کشورها، و هیات‌های نمایندگی سازمان‌های حقوق بشری، برگزار می‌شود. مراسم امسال روز دوشنبه در بنای یادبود آشُویتس در لهستان با حضور پادشاهان اسپانیا، هلند، بلژیک، ولیعهدهای دو کشور نروژ و سوئد، و ۱۵ رئیس جمهوری، از جمله روون ریولین رئیس جمهوری اسرائیل، برگزار می‌شود. محسن بیرانوند، فرماندار ماهشهر گفته «این حادثه هیچ مصدومی نداشته و تمام مسافران در سلامت هستند و مشکلی وجود ندارد. استیون منوشن، وزیرخزانه داری ایالات متحده، ریاست هیات نمایندگی آمریکا در این مراسم را برعهده دارد.» رضا جعفرزاده، سخنگوی سازمان هواپیمایی کشوری هم گفته پرواز «۱۳۵ مسافر داشته» که «هیچ‌یک آسیب ندیده‌اند و به سلامت از هواپیما خارج شده‌اند. کلی کرفت، نماینده دائمی آمریکا در سازمان ملل، و همچنین سفیر آمریکا در لهستان، نیز در هیات نمایندگی آمریکا در این مراسم حضور خواهند داشت.» خبرگزاری صدا و سیما هم نوشته «این هواپیما در حال فرود در فرودگاه ماهشهر به علت باز نشدن چرخ‌هایش به بلوار فرودگاه برخورد کرد و از باند فرودگاه خارج شد. واشنگتن با شعار «دیگر، هرگز» بر پایبندی دولت آمریکا به دوران پساهولوکاست و جلوگیری از تکرار هولوکاست تاکید می‌کند.

۲۰۰ تن از بازماندگان هولوکاست، از جمله ۱۲۰ تن از شهروندان کشورهای کانادا، اسرائیل، آمریکا، و اتریش، از جمله مهمانان برجسته این مراسم هستند. 📩اگر به اطلاعات تکمیلی درباره این خبر دسترسی دارید، لطفاً با این ایمیل با ما تماس بگیرید:. 📩اگر به اطلاعات تکمیلی درباره این خبر دسترسی دارید، لطفاً با این ایمیل با ما تماس بگیرید:. امسال علاوه بر مراسم هفتاد و پنجمین سالگرد آزادی آشُویتس، مراسم ویژه دو رویداد تاریخی دیگر مرتبط با هولوکاست نیز برگزار خواهد شد. یکی از این دو رویداد بیستمین سالگرد «اعلامیه استکهلم دایر بر ایجاد نیروی ضربتی بین‌المللی همکاری در آموزش، یادآوری، و پژوهش هولوکاست»، و دیگری پانزدهمین سالگرد تصویب قطعنامه مجمع عمومی سازمان ملل متحد و اعلام روز ۲۷ ژانویه به عنوان سالروز آزادی اردوگاه مرگ آشُویتس در لهستان به عنوان «روز بین‌المللی یادبود هولوکاست» است. شمار اندکی که از اردوگاه‌های مرگ آلمان نازی در لهستان جان سالم به در بردند، روایت‌های‌ دست اول از این جنایت را برای آموزش نسل جوان بازگو خواهند کرد. روز بیست و هفتم ژانویه ۱۹۴۵ برای حدود هفت هزار انسان بیمار و گرسنه در اردوگاه آشُویتس، روز آزادی بود.

پریمو لِوی و ویکتور فرانکل، که هر دو برای نگارش تاملات خود درباره مفهوم انسانیت شهرت یافتند، و همچنین اوتو فرانک، که برای نگارش خاطراتش شناخته شده است، در میان نجات یافتگان از آشُویتس بودند. ضرورت آموزش حقایق هولوکاست به نسل جوان تحقیقات نشان می دهد که هنوز، پس از گذشت بیش از هفت دهه، بسیاری از مردم جهان، به ویژه جوانان، از هولوکاست بی‌اطلاعند. سازمان موسوم به «کنفرانس مطالبات مادی یهودیان از آلمان»، که هدف از تاسیس آن آموزش نسل جوان در باره هولوکاست است، در چند سال گذشته طی یک بررسی با ارسال پرسشنامه برای حدود دو هزار نفر در کشورهای آمریکا، کانادا، و استرالیا به نتایج حیرت‌انگیزی دست یافته است. به عنوان مثال، در سال ۲۰۱۸ بیست و دو درصد از جوانان در آمریکا گفته‌اند که هیچ چیزی درباره هولوکاست نشنیده‌اند یا حقایق مربوط به آن را نمی‌دانند. چهل و نه درصد نتوانسته‌اند نام یکی از اردوگاه های مرگ مرتبط با هولوکاست، حتی اردوگاه آشوویتس، را نام ببرند.

بیش از نیمی از پاسخ دهندگان در این سه کشور هیچ اطلاعی از شمار یهودیان کشته‌شده در هولوکاست - یعنی شش میلیون یهودی، برابر با دو سوم جمعیت یهودیان در اروپای زمان جنگ - نداشته‌اند. این سازمان می‌گوید آموزش جوانان درباره هولوکاست از این جهت اهمیت دارد که آنها باید بدانند چنین جنایتی ممکن است بار دیگر تکرار شود. بررسی این سازمان نشان می‌دهد ۹۳ درصد از مردم آمریکا معتقدند آموزش درباره هولوکاست باید بخشی از دروس در مدارس باشد. .