هواپیمای پرواز تهران-استانبول از باند خارج شد

  • 📰 aa_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 10 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 7%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

هواپیمای پرواز تهران-استانبول شرکت هواپیمایی معراج از باند خارج شد. - خبرگزاری آناتولی

آنکارا/خبرگزاری آناتولی

محمد محمدی‌بخش، رئیس سازمان هواپیمای کشوری ایران از انجام نشدن پرواز تهران - استانبول شرکت هواپیمایی معراج گفت: «خلبان به دلیل اشکال در سیستم ترمزها از پرواز انصراف داده است».

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

انصراف خلبان پرواز تهران- استانبول به دلیل نقص فنی محمد محمدی‌بخش، رئیس سازمان هواپیمای کشوری ایران از انجام نشدن پرواز تهران - استانبول شرکت هواپیمایی معراج گفت: «خلبان به دلیل اشکال در سیستم ترمزها از پرواز انصراف داده است».

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 11. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

دادگاه عالی ورزش حذف روسیه از جام جهانی را تایید کردحذف تیم ملی فوتبال روسیه از جام جهانی از سوی دادگاه عالی ورزش تایید شد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

دربی تهران باز هم مساوی شد؛ تساوی با طعم برد برای آبی‌پوشاندو تیم فوتبال پرسپولیس و استقلال در چارچوب هفته بیست و سوم رقابت‌های لیگ برتر به تساوی ۱-۱ رضایت دادند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

اسرائیل: واشنگتن سپاه پاسداران ایران را از فهرست گروه‌های تروریستی خارج نکندمقامات اسرائیل از آمریکا خواستند که سپاه پاسداران ایران را از لیست گروه‌های تروریستی این کشور خارج نکند. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

حکومت ایران برای مقابله با تحریم‌ها «شبکه پولشویی ایجاد کرده است»روزنامه وال استریت جورنال گزارش داده که حکومت ایران از طریق ایجاد یک شبکه مالی زیرزمینی در خارج از کشور، یک عملیات پولشویی بی‌سابقه برای دور زدن تحریم‌ها را سازماندهی کرده است. فکر فاسد و شیطانی یعنی این.
منبع: RadioFarda_ - 🏆 13. / 51 ادامه مطلب »

ایستگاه خبر؛ جمعه ۲۷ اسفند ۱۴۰۰ - BBC Persianلحظه به لحظه با خبرهای جمعه ۲۷ اسفند ۱۴۰۰ از ایران، افغانستان، جهان، علم و دانش، ورزش، دنیای هنر، سرگرمی و ... مگه موشه طاهباز تو ایرانه 🤔🤔🤔🤔 به 🥚م مردیکه جاسوس کونش باید بذارن🍆 نوش جون trussliz و JoeBiden، آخر و عاقبت مماشات با گروگان‌گیر همینه لیزی.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

خبرگزاری آناتولیعدم استفاده از حریم_هوایی روسیه منجر به طولانی‌تر شدن زمان پروازها شد
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »