هواپیمای پرواز تهران-استانبول از باند خارج شد

28/12/1400 01:32:00 ب.ظ

هواپیمای پرواز تهران-استانبول شرکت هواپیمایی معراج از باند خارج شد. - خبرگزاری آناتولی

هواپیمای پرواز تهران-استانبول شرکت هواپیمایی معراج از باند خارج شد. - خبرگزاری آناتولی 19.03.

2022 آنکارا/خبرگزاری آناتولی یک فروند هواپیمای شرکت هواپیمایی معراج که از تهران عازم استانبول بود قبل از تیک‌آف از باند فرودگاه بین‌المللی امام خمینی خارج شد. به گزارش رسانه‌های ایران، تمامی مسافران در سلامت به‌سر می‌برند.

در این پرواز 260 مسافر و 12 خدمه حضور داشتند. شرکت هواپیمایی معراج اعلام کرد که در حال تأمین پرواز جایگزین برای انتقال مسافران به استانبول هستند. انصراف خلبان پرواز تهران- استانبول به دلیل نقص فنی محمد محمدی‌بخش، رئیس سازمان هواپیمای کشوری ایران از انجام نشدن پرواز تهران - استانبول شرکت هواپیمایی معراج گفت: «خلبان به دلیل اشکال در سیستم ترمزها از پرواز انصراف داده است».

به گزارش ایسنا، وی گفت:‌ «پرواز هواپیمای تهران – استانبول به دلیل نقض فنی و اعلام خلبان انجام نشده است.

ادامه مطلب:
خبرگزاری آناتولی »

ما متهمیم! | سینا رحیم‌پور

دیوار روزنامه‌نگاری خیلی کوتاه است؛ این مسئله روزنامه‌نگاری کشورهای در‌حال‌توسعه و به قولی پیرامونی است. در این کشورها، روزنامه‌نگار همواره متهم است مگر اینکه خلافش ثابت شود. کسانی که روزنامه‌نگاری را چه قبل و چه بعد از انقلاب تجربه کرده‌اند، به کوتاهی این دیوار باور دارند و تجربه زیسته‌شان می‌گوید که در بحران‌های سیاسی و اجتماعی، این روزنامه‌نگاران هستند که بیش از همه آسیب می‌بینند و هزینه می‌پردازند. زمینه‌های تاریخی این مواجهه هم به دوره مشروطه بازمی‌گردد. داستان ما از مشروطه و روزنامه‌نگارانی مانند شیخ ‌احمد روحی و میرزا ‌آقاخان کرمانی تا به امروز همین بوده است. ادامه مطلب >>

Loading news...
Failed to load news.

دادگاه عالی ورزش حذف روسیه از جام جهانی را تایید کردحذف تیم ملی فوتبال روسیه از جام جهانی از سوی دادگاه عالی ورزش تایید شد.

دربی تهران باز هم مساوی شد؛ تساوی با طعم برد برای آبی‌پوشاندو تیم فوتبال پرسپولیس و استقلال در چارچوب هفته بیست و سوم رقابت‌های لیگ برتر به تساوی ۱-۱ رضایت دادند.

اسرائیل: واشنگتن سپاه پاسداران ایران را از فهرست گروه‌های تروریستی خارج نکندمقامات اسرائیل از آمریکا خواستند که سپاه پاسداران ایران را از لیست گروه‌های تروریستی این کشور خارج نکند. - خبرگزاری آناتولی

حکومت ایران برای مقابله با تحریم‌ها «شبکه پولشویی ایجاد کرده است»روزنامه وال استریت جورنال گزارش داده که حکومت ایران از طریق ایجاد یک شبکه مالی زیرزمینی در خارج از کشور، یک عملیات پولشویی بی‌سابقه برای دور زدن تحریم‌ها را سازماندهی کرده است. فکر فاسد و شیطانی یعنی این.

ایستگاه خبر؛ جمعه ۲۷ اسفند ۱۴۰۰ - BBC Persianلحظه به لحظه با خبرهای جمعه ۲۷ اسفند ۱۴۰۰ از ایران، افغانستان، جهان، علم و دانش، ورزش، دنیای هنر، سرگرمی و ... مگه موشه طاهباز تو ایرانه 🤔🤔🤔🤔 به 🥚م مردیکه جاسوس کونش باید بذارن🍆 نوش جون trussliz و JoeBiden، آخر و عاقبت مماشات با گروگان‌گیر همینه لیزی.

خبرگزاری آناتولیعدم استفاده از حریم_هوایی روسیه منجر به طولانی‌تر شدن زمان پروازها شد