هواپیمای نظامی ایالات متحده در نروژ سقوط کرد

  • 📰 RadioFarda_
  • ⏱ Reading Time:
  • 36 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 18%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

خدمات اورژانس نروژ شامگاه جمعه اعلام کرد که یک فروند هواپیمای نظامی ایالات متحده با چهار سرنشین در حین تمرین‌های ناتو سقوط کرده است.

این نهاد در اطلاعیه خود عنوان کرد که هواپیمای آمریکایی آسپری طبق گزارش‌ها ساعت ۱۸:۲۶ در شمال نروژ و در شرایط جوی بد ناپدید شده است.

این چهار خدمه در رزمایش ناتو با عنوان «واکنش سرد» که در آن بیش از ۳۰ هزار نیروی نظامی کشورهای عضو این پیمان حضور دارند، شرکت داشتند. نیروی تفنگداران دریایی ایالات متحده وقوع این رخداد برای هواپیمای ام‌وی-۲۲ آسپری در جریان رزمایش را تایید کرد و در اطلاعیه‌ای گفت که مقامات غیرنظامی نروژ بر عملیات جست‌وجو و نجات نظارت دارند.

خدمات اورژانس نروژ می‌گوید که امدادگران از آسمان توانسته‌اند نشانه‌هایی از این هواپیما را در منطقه‌ای که ناپدید شده است، ببینند، اما به خاطر شرایط جوی بسیار بد امکان به زمین نشستن نداشتند.رزمایش «واکنش‌ سرد» در نروژ در اوج تنش‌ها میان ناتو و مسکو بر سر تهاجم نظامی روسیه به اوکراین برگزار می‌شود، اما این رزمایش‌ از مدت‌ها پیش از این تهاجم برنامه‌ریزی شده بود.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

تازه مانور بوده که سقوط کرده حالا تو جنگ واقعی چی اتفاقی خواهد افتاد

بهتر

رفتم خرید دیدم روغن مایع نیست تو فروشگاهای هلند،گفتم برم آلمان شاید باشه اونجا هم چندتا فروشگاه‌و گشتم گفتن نیست بخاطر جنگ روسیه و اوکراین؛ نمیدونم اروپا روسیه‌رو تحریم کرده یا روسیه اروپارو که همه چی یا گرون شده یا قحط:) 📨 توییترـمقاومت بپیوندید:

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 13. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

اتحادیه اروپا: شواهدی بر عزم پکن برای کمک نظامی به مسکو وجود داردبه‌رغم‌ تکذیب پکن طی روزهای گذشته، موضوع کمک‌های نظامی چین به روسیه بار دیگر خبرساز شد.یک مقام ارشد اتحادیه اروپا، جمعه 18 مارس، به مجله «پلتیکو» تاکید کرد
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

شولتز: ناتو به جنگ روسیه و اوکراین مداخله نظامی نخواهد کردصدراعظم آلمان با تاکید بر این که در کنار ‌کی‌یف قرار دارند، اظهار داشت ناتو به جنگ میان روسیه و اوکراین مداخله نظامی نخواهد کرد. - خبرگزاری آناتولی وقتی علوم حق حقیقت طبیعی خردمندانه در دسترس بشر هست ابلهانند با آزمون و خطا و جنگ و گشت و گشتار و ویرانیها، اصلاح پذیر و صلح پذیر و ادب میشوند.
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

وزیر دفاع اوکراین: عملیات نظامی پوتین به کی‌یف ختم نخواهد شدالکسی رزنیکوف، وزیر دفاع اوکراین، در سخنرانی خود در پارلمان اروپا بر لزوم توقف عملیات نظامی روسیه علیه کشورش تاکید کرد.رزنیکوف، پنج‌شنبه، 17 مارس، در هدف بعدی حمله پوتین کشور لهستان خواهد بود
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

هشدار مجدد بایدن به پینگ در خصوص عواقب احتمالی پشتیبانی پکن از حمله نظامی روسیه به اوکراین🔺هشدار مجدد بایدن به پینگ در خصوص عواقب احتمالی پشتیبانی پکن از حمله نظامی روسیه به اوکراین ▪جو بایدن در تماسی ویدئویی با همتای چینی‌اش بار دیگر نسبت به عواقب حمایت پکن از حملات روسیه به شهرها و غیرنظامیان اوکراینی، هشدار داد. ⬇️ بیشتر بخوانید: چین روسیه نیست که بخوایی تهدید کنی،اون اگه تحریم بشه دنیا از گشنگی میمیره مردم جهان اَسیر سیاستمداران غربی و دیکتاتورهای شرقی شُده اَند عواقب آن را در آینده خواهند دید چین اگه فقط کاندوم روتحریم برا اروپا وامریکا آدم آدم میخوره از زیاد شدن انسان.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

شکایت یک میلیارد دلاری کهنه سرباز آمریکایی که در ایران زندانی شده بودیک کهنه سرباز نیروی دریایی ایالات متحده که به مدت حدود دو سال در ایران زندانی شده بود، با ثبت شکایتی علیه حکومت ایران درخواست غرامت یک میلیارد دلاری کرد. از الان دارن برای خروج از برجام در زمان جمهوری خواهان و بالا کشیدن پول های ایران نقشه میکشن. که خورد سلام یارو مشاور و اقتصاد دان با مدرک ک..ری، محاسبه ی این بدل رو نکرده بود یاوه پرداز کوتوله ی مونگول👍
منبع: RadioFarda_ - 🏆 13. / 51 ادامه مطلب »

وزیر دفاع اوکراین: عملیات نظامی پوتین به کی‌یف ختم نخواهد شدالکسی رزنیکوف، وزیر دفاع اوکراین، در سخنرانی خود در پارلمان اروپا بر لزوم توقف عملیات نظامی روسیه علیه کشورش تاکید کرد.رزنیکوف، پنج‌شنبه، 17 مارس، در هدف بعدی حمله پوتین کشور لهستان خواهد بود
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »