هواداران جولیان آسانژ در لندن علیه درخواست استرداد او به آمریکا تظاهرات کردند

02/08/1400 12:16:00 ق.ظ

هواداران جولیان آسانژ در لندن علیه درخواست استرداد او به آمریکا تظاهرات کردند

آزادی بیان, ایالات متحده آمریکا

هواداران جولیان آسانژ در لندن علیه درخواست استرداد او به آمریکا تظاهرات کردند

جولیان آسانژ از زمان انتقالش به بیرون از سفارت اکوادور در سال ۲۰۱۹ در زندان بلمارش در جنوب شرقی لندن محبوس است.

ادامه مطلب:
euronews فارسی »

مرگ دست‌کم سه شهروند در اثر بارش شدید باران در گیلان

زنان افغان در اعتراض به طالبان در سازمان ملل حاضر شدند«درباره زنان افغان زیاد صبحت می‌شود اما کسی به ما گوش نمی‌دهد. کمک‌ها، اعطای پول و به رسمیت شناختن، همگی اهرم‌هایی هستند که جهان باید از آنها برای مشارکت، احترام به حقوق زنان و همه انسان‌ها در افغانستان در تعامل خود با طالبان استفاده کند.» این زنان اگر واقعت دمبال حقوق شان است . چ در خارج چی در داخل افغانستان. تمام فعالان زن در تی بیست سال خدمت به خارجیها ایفا وظیفه نمود. وحلا . تمام پولهای منجمد شد حق همین کار کانان است و از سازمان ملل آذادی دارائ . ملت افغانستان خاستار شود. باید که هزار ها زن افغان که در شهر نیویورک است احساس مسولیت کنند و آنجاه بروند و اعتراض شدید کنند

۱۶۵ فوتی جدید کرونا در کشور/ شناسایی بیش از ۱۱ هزار بیمار در شبانه روز گذشتهبنابر اعلام روابط عمومی وزارت بهداشت، در شبانه روز گذشته ۱۱ هزار و ۶۴ بیمار جدید کووید ۱۹ در کشور شناسایی شدند و متاسفانه ۱۶۵ تن نیز به دلیل ابتلا به این بیماری جان خود را از دست دادند.

حاجی‌اف: قلب ترکیه در هنگام نبرد قره‌باغ در آذربایجان می‌تپیدمعاون رئیس جمهوری آذربایجان با اشاره به نقش مهم ترکیه در بازتاب اخبار حقیقی نبرد آزادسازی قره‌باغ تاکید کرد که قلب ترکیه هنگام ادامه این نبرد در آذربایجان می‌تپید. - خبرگزاری آناتولی یادت باشد ایران همیشه در نجات است.

ازسرگیری برگزاری نماز جمعه در تهران با وجود هشدارها در مورد موج ششم کرونا🔺ازسرگیری برگزاری نماز جمعه در تهران با وجود هشدارها در مورد موج ششم کرونا به گزارش خبرگزاری ایسنا، تب‌سنجی، توزیع ماسک و وجود لیوان یک‌بار مصرف، مایع دستشویی و ضدعفونی‌کننده در محل وضو، به عنوان پروتکل بهداشتی برای بازگشایی نمازجمعه اعلام شده است. در حالی که خدایان کل ادیان نه‌تنها در برابر حوادث ناتوان بوده‌اند، بلکه پیروانشان منشأ وحشی‌گری و حوادث غیر انسانی بوده‌اند، اما هنوز هم بی‌شعورترینها(آخوندها) در رأس بی‌شعورها(مردمک مذهبی) هستند!

امرالله صالح: تصمیمات سیاسی طالبان در دوحه و راهبردهای نظامی در پاکستان اتخاذ می‌شوندهمزمان با انتقادات امرالله صالح، پنج نفر از رهبران احزاب و جناح‌های مختلف افغانستان از تشکیل «شورای عالی مقاومت ملی» با هدف مبارزه با طالبان خبر دادند. بسیار غلط بزرگ کرده زیاده‌روی مردم ایران در اسلامگرایی باعث بوجود آمدن حکومت اسلامی در ایران شد، همین اشتباه را مردم افغانستان تجربه می‌کنند.