هنیه: سفر هیئتی از رهبران حماس به ایران/ امیدوارم سوریه با قدرت به صحنه بازگردد- اخبار بین الملل - اخبار تسنیم - Tasnim

  • 📰 Tasnimnews_Fa
  • ⏱ Reading Time:
  • 31 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 16%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

«هنیه: سفر هیئتی از رهبران حماس به ایران؛ امیدوارم سوریه با قدرت به صحنه بازگردد» حماس در گذشته هیچ دخالتی در مسائل داخلی سوریه ندارد مقاومت فلسطین، موشک‌هایی را در اختیار دارد که می تواند هر نقطه ای را در رژیم صهیونیستی هدف قراردهد

به نقل از پایگاه خبری شهاب، اسماعیل هنیه گفت هیئت بلندپایه‌ای از جنبش حماس امروز سفر به تهران را آغاز می‌کند که چند روز طول می‌کشد. وی ابراز امیدواری کرد که این سفر نتایج مهمی را به همراه داشته باشد.

وی در گفت‌وگو با خبرنگاران ترکیه‌ای از طریق ویدئوکنفرانس به تصمیم خروج حماس از سوریه اشاره و اعلام کرد به طور کامل از این مسئله درس گرفته شده است. هنیه به تلاش های حماس با طرف‌های سوری در ابتدای بحران برای حفظ سوریه و امنیت آن اشاره کرد.وی با ابراز امیدواری برای بازگشت قدرتمندانه سوریه به صحنه و نقش آفرینی مجدد و برقراری کامل ثبات و امنیت در آن، دیدار اخیر وزیرخارجه بحرین با مقامات رژیم صهیونیستی در واشنگتن و نیز سفرهای متقابل مقامات صهیونیست و حکومت امارات را محکوم کرد.

هنیه تصریح کرد مقاومت فلسطین، موشک‌هایی را در اختیار دارد که می تواند هر نقطه ای را در رژیم صهیونیستی هدف قراردهد.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 14. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

اعتراض معاون گردشگری به گرانی پروازها: سفر از دسترس خارج شدهپس از واکنش سازمان تعزیرات نسبت به افزایش نرخ بلیت پروازها در مسیرهای پرمسافر، این‌بار معاون گردشگری به گرانی سفرهای هوایی اعتراض کرد و گفت که مدل نرخ‌گذاری بلیت هواپیما، مزاحم سیاست‌های کلان سفر شده است و آزادسازی نرخ پروازها، سفر را از دسترس عموم خارج کرده است.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

حمله «نژادپرستانه» ترامپ به نمایندگان کنگره؛ «به همانجایی برگردید که از آن آمده‌اید»🎥آیا دونالد ترامپ واقعا شعار «نژادپرستانه» هوادارانش را متوقف کرد؟ ◀درباره جنجال توئیت‌های رئیس جمهوری آمریکا علیه چهار نماینده زن رنگین‌پوست کنگره بیشتر بخوانید: واقعا مردم آمریکا چطور به این زن رای دادن، ?!😱 آنها برای از بین بردن شکوه و آزادی در آمریکا تلاش می‌کنند. آیا این دیوانگی نیست؟ عن خور ترامپ هستی،یورو نیوز؟
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

سفر ایرانی‌ها به خارج ۶ درصد کمتر شدسفر ایرانی‌ها به خارج ۶ درصد کمتر شد سفر ایرانی‌ها به خارج از کشور در سه ماه نخست امسال حدود ۶.۵ درصد کمتر از سال قبل شده است. در مقابل ورود اتباع و گردشگران خارجی به ایران حدود ۴۰ درصد بیشتر از مدت زمان مشابه سال گذشته بوده است.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

مقام‌های جمهوری اسلامی سرنگونی پهپاد را از سوی ناو آمریکایی تکذیب کردندمقام‌های جمهوری اسلامی ضمن تکذیب خبر سرنگونی یک پهپاد ایران از سوی ناو آمریکا، گفته‌اند که همه پهپادهای متعلق به ایران سالم هستند. ابوالفضل شکارچی، سخنگوی ارشد نیروهای مسلح ایران، گفته است که همه پ
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

ایالات متحده از محدودیت مسافرتی بر دیپلمات‌های جمهوری اسلامی در نیویورک دفاع می‌کند🔺ایالات متحده از محدودیت مسافرتی بر دیپلمات‌های جمهوری_اسلامی در نیویورک دفاع می‌کند ⚡️ سخنگوی وزارت خارجه آمریکا: محدودیت ها بر رفت و آمد دیپلمات های ایرانی «در تطابق با تعهدات ما تحت توافقنامه مقر سازمان ملل متحد» اعمال خواهد شد.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

مایک پنس: سفر ظریف به ونزوئلا، نشانه گسترش فعالیت‌های بی‌ثبات کننده ایران است🔺مایک پنس: سفر ظریف به ونزوئلا، نشانه گسترش فعالیت‌های بی‌ثبات کننده ایران است ⚡️آقای پنس در توئیتر نوشت: سفر ظریف، وزیر امور خارجه ایران، به ونزوئلا به ما یادآوری می کند که فعالیت‌های بی ثبات کننده ایران به فراتر از خاورمیانه گسترش یافته است
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »