هنگ کنگ با رد صلاحیت نامزدهای دموکراسی‌خواه، انتخابات را یک سال عقب انداخت

31/07/2020 08:45:00 ب.ظ

صدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است.

انتخابات, Newsletter

هنگ کنگ با رد صلاحیت نامزدهای دموکراسی‌خواه، انتخابات را یک سال عقب انداخت تصمیم برای به تاخیر انداختن انتخابات پس از آن اعلام می‌شود که دولت هنگ کنگ صلاحیت ۱۲ نامزد دموکراسی‌خواه داوطلب شرکت در انتخابات «شورای قانونگذاری» هنگ کنگ را رد کرد.

صدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است.

رهبر هنگ کنگ انتخابات نهاد قانون‌گذاری در این منطقه را که قرار بود ۶ سپتامبر برگزار شود، یک سال به تاخیر انداخت.به گزارش رویترز در روز جمعه ۱۰ مرداد (۳۱ ژوئیه)، کری لم، رئیس اجرایی هنگ‌کنگ، تصمیم گرفت به خاطر شیوع ویروس کر‌ونا انتخابات را به تاخیر بیاندازد.

تصمیم برای به تاخیر انداختن انتخابات پس از آن اعلام می‌شود که دولت هنگ کنگ صلاحیت ۱۲ نامزد دموکراسی‌خواه داوطلب شرکت در انتخابات «شورای قانونگذاری» هنگ کنگ را رد کرد.به نوشته رویترز، به تاخیر انداختن انتخابات اقدامی به ضرر دموکراسی‌خواهان قلمداد می‌شود.

ادامه مطلب:
VOA Farsi صدای آمریکا »

اختصاصی| بازدید میدانی وزیر کشور از مناطق آسیب‌دیده حوادث تروریستی زاهدان+ فیلم- اخبار سیستان و بلوچستان - اخبار استانها تسنیم | Tasnim

اخبار ایران و جهان را در خبرگزاری تسنیم بخوانید ادامه مطلب >>

آیا اثبات نسبت یک بچه خارج از ازدواج رسمی با پدرش از نظر قانونی ممکن است؟

مایک پمپئو در کنگره آمریکا: جمهوری اسلامی ایران قربانی نیست، یک متخاصم است♦️گزارش تکمیلی| مایک پمپئو در کنگره آمریکا: جمهوری اسلامی ایران قربانی نیست، یک متخاصم است مایک پمپئو وزیر خارجه ایالات متحده آمریکا از کارزار فشار حداکثری به عنوان یکی از اولویت‌های اصلی دولت پرزیدنت ترامپ نام برد.

مایک پمپئو: رژیم ایران بر پایه یک «ایدئولوژی منفور و ورشکسته» تثبیت شده است🔺مایک پمپئو: رژیم_ایران بر پایه یک «ایدئولوژی منفور و ورشکسته» تثبیت شده است ⚡️ وزیر خارجه ایالات متحده آمریکا: «در حالی که رهبران کشورهای نرمال کامیابی مردم خود را ارتقا می‌دهند، رژیم کنونی ایران تفرقه و یهودستیزی را ارتقا می‌دهد.»

پمپئو: آمریکا ۹۰ درصد از درآمدهای نفتی رژیم ایران را کاهش داده استمایک پمپئو، وزیر خارجه آمریکا، به کمیته روابط خارجی سنا گفت دولت ایالات متحده توانسته است در دو سال گذشته ۹۰ درصد از درآمدهای جمهوری اسلامی را که صرف حمایت از تروریسم و فعالیت‌های هسته‌ای می‌شده، قطع کند.

هشدار سی‌گار: حملات طالبان «مرگبارترین هفته» در ۱۹ سال اخیر افغانستان را رقم زده استطالبان از ابزار خشونت برای تضعیف ارتش افغانستان استفاده می‌کنند؛ با این وجود این خشونتها را تا آنجایی افزایش می‌دهند که همچنان در چهارچوب توافق با آمریکا باقی بمانند. هدف آنها از این کار احتمالا هم تشویق آمریکایی‌ها به تخلیه افغانستان است و هم فراهم کردن شرایط مطلوبی برای خود برای دوران پس از تخلیه.

آیت‌الله خامنه‌ای: اینستکس بازیچه چرندی است اروپایی‌ها ما را معطل کردندرهبر ایران امروز طی سخنانی تصریح کرد در سال 97 که آمریکا از برجام خارج شد اروپایی‌ها گفتند چند ماه صبر کنید، ما را عقب انداختند و اقتصادمان را معطل کردند و یک بازیچه چرندی به اسم اینستکس را درآوردند. - خبرگزاری آناتولی

دموکراسی‌خواهان هنگ‌کنگ پیشتر به رد صلاحیت‌شان اعتراض کرده بودند.سلام؛ من خانمی را می‌شناسم که دو سال با یک مرد در ارتباط بود و از او حامله شد و بچه را هم به دنیا آورد اما متاسفانه آقا حاضر به پذیرش بچه نیست.مایک پمپئو وزیر خارجه ایالات متحده آمریکا از کارزار فشار حداکثری به عنوان یکی از اولویت‌های اصلی دولت پرزیدنت ترامپ نام برد.وی در پایان این توئیت تاکید کرد که «ایرانی‌ها شایسته بهتر از این هستند.

رهبر هنگ کنگ انتخابات نهاد قانون‌گذاری در این منطقه را که قرار بود ۶ سپتامبر برگزار شود، یک سال به تاخیر انداخت. به گزارش رویترز در روز جمعه ۱۰ مرداد (۳۱ ژوئیه)، کری لم، رئیس اجرایی هنگ‌کنگ، تصمیم گرفت به خاطر شیوع ویروس کر‌ونا انتخابات را به تاخیر بیاندازد. خلاصه بر اساس تحقیقات من، مثل این که می‌شود از دادگاه اقدام کرد ولی نگرانی این است که اگر به دادگاه برود؛ مشخص می‌شود رابطه جنسی داشته‌اند. تصمیم برای به تاخیر انداختن انتخابات پس از آن اعلام می‌شود که دولت هنگ کنگ صلاحیت ۱۲ نامزد دموکراسی‌خواه داوطلب شرکت در انتخابات «شورای قانونگذاری» هنگ کنگ را رد کرد.» وزیر خارجه آمریکا افزود: «از بهار سال ۲۰۱۸، پول نفت که برای رژیم حیاتی است و از آن برای تروریسم و برنامه‌های غیرقانونی اتمی هزینه می‌کند را تا ۹۰ درصد کاهش کردیم. به نوشته رویترز، به تاخیر انداختن انتخابات اقدامی به ضرر دموکراسی‌خواهان قلمداد می‌شود. جرم زنا با طرق مشخصی قابل اثبات است، از جمله چهار بار اقرار بر عمل جنسی یا شاهد؛ یعنی باید نسبت به عمل جنسی اقرار شود. روز پنجشنبه در آمریکا، سناتور جمهوریخواه مارکو روبیو گفت دولت هنگ کنگ با رد صلاحیت نامزدان دموکراسی‌خواه، مردم این شهر را «از بازتاب صدایشان محروم و کنترل پکن بر این شهر را تضمین می‌کند.» خبرهای بیشتر.

» سناتور روبیو، رئیس کمیته فرعی حقوق بشر و دموکراسی در سنای ایالات متحده، در بیانیه‌ای که پنج‌شنبه منتشر کرد با اشاره به رد صلاحیت‌ها - که دو فعال سرشناس دموکراسی‌خواه به نام‌های جاشوآ وانگ و لستر شام را نیز شامل می‌شود - گفت: «عزم حزب کمونیست چین برای تبدیل کردن این شهر به چیزی شبیه خود، مایه خشم و یک تراژدی برای کسانی است که از آرمان آزادی حمایت می‌کنند. اما معمولا در عمل این کار انجام نمی‌شود؛ یعنی سیاست قضایی بر این نیست که در مورد افرادی که دعوای اثبات نسب مطرح می‌کنند، پرونده کیفری نیز باز شود..» خبرهای دیگر .. اگر هم در مراحل دادرسی سوالی در این مورد شد، سکوت کند و جوابی ندهد... . در این طور دعاوی، معمولا نتیجه آزمایش «دی‌ان‌ای» مورد نظر قرار می‌گیرد و مثبت بودن جواب آزمایش از لحاظ حقوقی صرفا ثابت کننده تعلق نسب است، نه رابطه جنسی.