هنر معماری در خدمت حیوانات؛ طراحی خانه‌هایی متفاوت برای سگ‌ها

  • 📰 euronews_pe
  • ⏱ Reading Time:
  • 8 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 7%
  • Publisher: 59%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

هنر معماری در خدمت حیوانات؛ طراحی خانه‌هایی متفاوت برای سگ‌ها این ویدئو را ببینید🔽

در این نمایشگاه در مجموع ۱۶ طرح متفاوت از محل زندگی این حیوانات عرضه شده است، سگ‌ها تنها موضوع نمایشگاه نیستند بلکه می‌توانند به همراه صاحبانشان از این مکان بازدید کرده و راحتی این خانه‌های متفاوت را نیز بسنجند.

نمایشگاه «معماری برای سگ‌ها» اولین بار در سال ۲۰۱۲ میلادی در میامی آمریکا و پس از آن در کشورهای ژاپن، چین، برزیل و بریتانیا برگزار شد.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 8. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

اخراج ۲۹ مامور پلیس آلمان برای پخش محتوای نئونازی در گروه‌های واتساپیمقامات ایالت نوردراین-وستفالن در غرب آلمان می‌گویند ۲۹ مامور پلیس این ناحیه را به دلیل پخش محتوای نژادپرستانه و نئونازی در گروه‌های چت واتس‌اپی از کار اخراج کرده‌اند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

لاوروف: روسیه برای میانجی‌گری در بحران کشورهای خلیج آماده استوزیر امور خارجه روسیه اظهار داشت که کشورش آماده است در بحران کشورهای خلیج میانجی‌گری کند. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

ایجاد مرکز پشتیبانی دسترسی به اینترنت برای دانش‌آموزان در ترکیه
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

رهبر مخالفان دولت بلاروس: ایستادگی برای حقوق بشر دخالت در امور داخلی نیست - BBC News فارسیسوتلانا تیخانوفسکایا، از چهره‌های مخالف دولت بلاروس در سخنانی در سازمان ملل بر ضرورت فوری توجه جامعه جهانی به سرکوب معترضان در این کشور توسط نیروهای امنیتی تاکید کرده است.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

آیا «توافق ابراهیم»، ضمانتی برای صلح در خاورمیانه است؟«توافق نامه صلح ابراهیم» می‌تواند به حضور پررنگ اسرائیل در خلیج فارس کمک کند و این به معنای آن است که شکاف‌های سیاسی و نظامی موجود در خلیج فارس عمیق‌تر خواهد شد. حال ایران به عنوان کشوری که دارای طولانی‌ترین مرز آبی در خلیج فارس است، پای تل آویو را در کنار مرزهای خود می‌بیند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

چاووش‌اوغلو: در مورد مسئله قبرس برای فدراسیون مذاکره نخواهیم کردچاووش‌اوغلو: در مورد مسئله قبرس برای فدراسیون مذاکره نخواهیم کرد
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »