هنر معماری در خدمت حیوانات؛ طراحی خانه‌هایی متفاوت برای سگ‌ها

29/06/1399 06:20:00 ب.ظ

هنر معماری در خدمت حیوانات؛ طراحی خانه‌هایی متفاوت برای سگ‌ها این ویدئو را ببینید🔽

این نمایشگاه که به طراحی‌هایی برای محل زندگی سگ‌های خانگی اختصاص دارد، ایدۀ هنرمند ژاپنی، هارا کنیا است.

در این نمایشگاه در مجموع ۱۶ طرح متفاوت از محل زندگی این حیوانات عرضه شده است، سگ‌ها تنها موضوع نمایشگاه نیستند بلکه می‌توانند به همراه صاحبانشان از این مکان بازدید کرده و راحتی این خانه‌های متفاوت را نیز بسنجند..هربرت رول، وزیر کشور ایالتی در این باره گفت تصاویری از «هیتلر، صلیب شکسته و پرچم رایش سوم» در این گروه‌ها به اشتراک گذاشته شده است..وزیر امور خارجه روسیه اظهار داشت که کشورش آماده است در بحران کشورهای خلیج میانجی‌گری کند..وزیر آموزش ترکیه از ایجاد یک مرکز پشتیبانی برای سیستم اطلاع‌رسانی آموزش (EBA) به منظور دسترسی همه کودکان و دانش‌آموزان به نظام آموزشی آنلاین خبر داد..

نمایشگاه «معماری برای سگ‌ها» اولین بار در سال ۲۰۱۲ میلادی در میامی آمریکا و پس از آن در کشورهای ژاپن، چین، برزیل و بریتانیا برگزار شد...قانون آلمان نمایش نمادهای نازی را جرم دانسته و آن را ممنوع اعلام کرده است..

ادامه مطلب:
euronews فارسی »

طالب به‌مثابه قربانی | نرگس کارخانه‌ای

اول که یکی از آنها را دیدم، تقریبا هنوز وارد افغانستان نشده بودم. باور نمی‌کردم تجربه یکی از عمیق‌ترین لایه‌های افغانستان به این سرعت، چند قدم آن طرف‌تر از مأموران مرز ایران، خودش را به من رسانده باشد. مردی نه‌چندان بلند، با چشمانی سرمه‌کشیده به رنگ طوسی، همان رنگ معروفی که منتظر بودم در افغانستان ببینم. طالبی بود که هیچ فارسی نمی‌دانست و با دستاری مشکی به دور سر، پاسپورت‌ها را بررسی می‌کرد و سمت‌و‌سوی جایی را نشان می‌داد که باید می‌رفتیم. از آنجا به بعد هم تنها نبودم، هرکجا می‌رفتم مردی از طالبان همراهم بود که اغلب تنها پشتون می‌دانستند و طوری رفتار می‌کردند که انگار من آنجا نیستم. یک بار هم که متوجه نگاه زیر‌چشمی یکی از آنها شدم، دستپاچه نگاهش را دزدید. روزهای بعد فهمیدم تنها او نیست که دیدن یک زن برایش سخت است. سفر از هرات شروع شد و در تمام روزها و شهرهای بعد، اثر و حضور طالبان دائمی بود، همه جا و هر لحظه. حالا باید هر یک از عکس‌هایی را که در اخبار و تلویزیون از افغانستان دیده‌ بودم، زندگی می‌کردم. ادامه مطلب >>

Loading news...
Failed to load news.

اخراج ۲۹ مامور پلیس آلمان برای پخش محتوای نئونازی در گروه‌های واتساپیمقامات ایالت نوردراین-وستفالن در غرب آلمان می‌گویند ۲۹ مامور پلیس این ناحیه را به دلیل پخش محتوای نژادپرستانه و نئونازی در گروه‌های چت واتس‌اپی از کار اخراج کرده‌اند.

لاوروف: روسیه برای میانجی‌گری در بحران کشورهای خلیج آماده استوزیر امور خارجه روسیه اظهار داشت که کشورش آماده است در بحران کشورهای خلیج میانجی‌گری کند. - خبرگزاری آناتولی

ایجاد مرکز پشتیبانی دسترسی به اینترنت برای دانش‌آموزان در ترکیه

رهبر مخالفان دولت بلاروس: ایستادگی برای حقوق بشر دخالت در امور داخلی نیست - BBC News فارسیسوتلانا تیخانوفسکایا، از چهره‌های مخالف دولت بلاروس در سخنانی در سازمان ملل بر ضرورت فوری توجه جامعه جهانی به سرکوب معترضان در این کشور توسط نیروهای امنیتی تاکید کرده است.

آیا «توافق ابراهیم»، ضمانتی برای صلح در خاورمیانه است؟«توافق نامه صلح ابراهیم» می‌تواند به حضور پررنگ اسرائیل در خلیج فارس کمک کند و این به معنای آن است که شکاف‌های سیاسی و نظامی موجود در خلیج فارس عمیق‌تر خواهد شد. حال ایران به عنوان کشوری که دارای طولانی‌ترین مرز آبی در خلیج فارس است، پای تل آویو را در کنار مرزهای خود می‌بیند.

چاووش‌اوغلو: در مورد مسئله قبرس برای فدراسیون مذاکره نخواهیم کردچاووش‌اوغلو: در مورد مسئله قبرس برای فدراسیون مذاکره نخواهیم کرد