هنرمند فلسطینی روی دیوار حائل «نژادپرستی اسرائیل» را نقاشی کرد

  • 📰 aa_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 19 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 11%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

14.07.2021تقی الدين سباتين، نقاش 32 ساله فلسطینی روی دیوار حائل در کرانه باختری طرحی با محتوای «نژادپرستی اشغال اسرائیل» ترسیم کرد.

14.07.2021تقی الدين سباتين، نقاش 32 ساله فلسطینی روی دیوار حائل در کرانه باختری طرحی با محتوای «نژادپرستی اشغال اسرائیل» ترسیم کرد.

سباتین در این رابطه به خبرنگار آناتولی گفت: در این نقاشی سرباز اسرائیلی با برداشتن کلاه خود، صورت واقعی خود را نشان می‌دهد. این هنرمند فلسطینی تاکید کرد: تصویر کودکی که تنگ ماهی در دست دارد نیز نماد کودکان فلسطینی است که در حملات ماه می اسرائیل جان باختند. نقاشان فلسطینی و خارجی با نقاشی بر روی دیوار حائل واکنش خود را به ساخت آن و اشغال اسرائیل نشان می‌دهند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 11. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

صحبت های اصغر فرهادی و امیر جدیدی روی فرش قرمز کنمراسم فرش قرمز فیلم «قهرمان» با حضور اصغر فرهادی کارگردان و نوبسنده این فیلم به همراه برخی عوامل و بازیگران آن، در جشنواره فیلم کن برگزار شد. از همگان میگویید و مینویسید چون برایتان نان دارد...!! ولی در مورد سربازان گمنام میدان تولید صنعت نفت که امنیت اقتصادی میهن و نیز محیا کردن بودجه ایجاد بستر فعالیت امثال شما رسانه ها بر دوش شان است،هیچ ننویسید چون برایتان نان ندارد!! فقط نمیدانیم نان شما را چه کسانی تامین میکنند؟! یعنی بازم اصغر فرهادی در راستایه بد جلوه دادن ایران گام نهاده است.... تبریک به آقای فرهادی
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

آوای محمدرضا شجریان روی فرش قرمز کن + فیلمهمزمان با برگزاری فرش قرمز نمایش فیلم «قهرمان» ساخته جدید اصغر فرهادی در جشنواره فیلم کن، آواز معروف «مرغ سحر» از محمد رضا شجریان طنین انداز شد. خب بفرمایید که چند تا اثر مهم دیگه باید بسازه تا ممنوع التصویرش کنید؟
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

رجب طیب اردوغان، ر‌ئیس جمهور ترکیه با اسحاق هرتزوگ، رئیس‌ جمهور اسرائیل تلفنی گفت‌وگو کردرجب طیب اردوغان، ر‌ئیس جمهور ترکیه با اسحاق هرتزوگ، رئیس‌ جمهور اسرائیل تلفنی گفت‌وگو کرد اردوغان در تماس با هرتزوگ اظهار داشت جامعه جهانی انتظار دارد كه درگیری‌های فلسطین و اسرائیل در چارچوب قطعنامه‌های سازمان_ملل به طور دائمی و جامع حل شود.
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

آمریکا: ایران زمان از سرگیری مذاکرات اتمی وین را تعیین می‌کندپس از آن که محمدجواد ظریف، وزیر خارجه ایران، ادامه مذاکرات اتمی وین را به دولت ابراهیم رئیسی واگذار کرد، ند پرایس، سخنگوی وزارت خارجه آمریکا اعلام کرد که
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

نورد استریم ۲؛ مرکل: اوکراین همچنان کشور ترانزیت انرژی به اروپا خواهد بود«ما این نگرانی‌ها را جدی می‌گیریم و تمام تلاش‌مان را خواهیم کرد تا روشن شود كه پروژه نورد استریم ۲ جایگزین حق ترانزیت وعده داده شده نیست.»
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

تحریم مراسم سفارت آمریکا در قدس از سوی سفرای اروپاییبرخی سفرای اروپایی در اسرائیل، مراسمی را که در سفارت آمریکا در قدس برگزار شد، تحریم کردند. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »