هند صادرات داروی موثر در درمان کرونا را ممنوع کرد که ترامپ از آن سخن گفته است

  • 📰 AlArabiya_Fa
  • ⏱ Reading Time:
  • 14 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 9%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

هند صادرات داروی موثر در درمان کرونا را ممنوع کرد که ترامپ از آن سخن گفته است العربية

هیدروکلروکین یکی از قدیمی‌ترین داروهای ضد مالاریا محسوب می‌شود، اما به دلیل حدوث موتاسیون در انگل‌های مالاریا این ویروس در برابر آن مصونیت یافته و لذا این دارو دیگر در بسیاری از کشورها برای بیماران تجویز نمی‌شود.

ترامپ دیروز، شنبه 4 آوریل، در یک کنفرانس مطبوعاتی گفت که با نارندرا مودی، نخست وزیر هند، صحبت کرده و از وی خواسته، اجازه حمل محموله دارویی را که ایالات‌متحده پیشتر درخواست داده بود را صادر کند. به گفته ترامپ، نخست وزیر تأکید کرد که با علاقه، این موضوع را دنبال خواهد کرد.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 12. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

هند صادرات داروی تجویزی ترامپ برای کرونا را ممنوع کردهند صادرات داروی ضدمالاریای هیدروکسی کلروکین را که دونالد ترامپ از آن به عنوان برگ برنده در مبارزه با ویروس کرونا یاد کرده بود، ممنوع کرد. مگر ترامپ دارو تجویز میکنه؟ شما واقعا احمقید یا خودتونو به حماقت میزنید BBC News.Abdullah+Gulbodin +Sayaf+Mola Baradar +Mola Shaheen = Terrorists and are dangerous than Corona Virus, bcs they killed more than 1.5 million Afghans- سیاسي مشران: غني دې حکومتي ګومارنې وځنډوي؛ د جوړجاړي خبرې ښې روانې دي چقد پول گرفتی تا شرفتو بفروشی. چقد پول میگیری تا ناموستو بفروشی؟ مزدور. خائن ب ملت. رسانه بیشرف.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

ترامپ یک مقام اطلاعاتی درگیر در پروندۀ افشاگری «اوکراین گیت» را اخراج کردمایکل اتکینسون از جمله افرادی بود که سال گذشته میلادی اعلام کرد که گزارش‌های افشاگر مکالمات «اوکراین گیت» دربارۀ سوء استفاده دونالد ترامپ از قدرتش و اعمال فشار بر رئیس جمهوری اوکراین برای تحقیق از جو بایدن و پسرش، از اعتبار کافی برای انجام تحقیقات برخوردار است. دمش گرم
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

توصیه ژنرالی آمریکایی به ترامپ؛ مبادا تحریم‌ها را از ایران برداریدبنا به توصیه ژنرال جک کین، معاون پیشین رئیس ستاد ارتش آمریكا، ترامپ حتی با شیوع ویروس كرونا باید ملاها خودشان از هر نوع ویروسی خطرناکتراند و اصلی ترین بانی انتشار ویروس به خیلی از کشور های رژیم ایران بوده است حالا شما ها چرا اینقدر از برداشته شدن تحریم ایران می ترسید؟ مرده شور مسلمانیتان را ببرد که همه دین و ایمانتان را به پاچه خواری عده ای مفت خور شکمباره و زن باز مانند خاندان آل سعود فروخته اید. لعنت بر امریکای های آدمکش👎
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

یک کشور به تنهایی نمی‌تواند کرونا را مهار کند/ دولت به دلایل متفاوت توانایی قرنطینه را ندارد/ کرونا تمام فعالیت‌های عمرانی را متوقف کردعضو فراکسیون امید مجلس با بیان اینکه در موضوع کنترل کرونا بی‌شک یک کشور به تنهایی نمی‌تواند مردمانش را ایزوله کند، گفت: در بخش کنترل ویروس چینی کشورها به تنهایی می توانند تاثیرات و میزان گستردگی شیوع کرونا را کاهش دهند. دلایل ذهنی و جاهلانه ی شما به کنار. حکومتی که برعلیه هویت و فرهنگ تمدن مدنیت بزرگ مشترگ علوم طبیعی ملتهای ایرانیانست و از اواخرساسانیان تا به امروز باهویت دروغین و علوم بی استعدال بی منطق فارسیعربی شئونیزم فارسی فرقه فارسیسم تشگیل شده نمیتواند برای سلامت ایرانیان هزینه و خرج کند
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

برگزاری کنسرت بدون مخاطبان سخت است/ اصول بهداشتی را رعایت کنیم و مراقب بزرگترها باشیم/ آنها که مجبور نیستند، بیرون بروندمهدی یغمایی به اتفاق اعضای گروهش، شب گذشته در سالن همایش‌های برج میلاد به اجرای کنسرت آنلاین پرداخت. او از مردم و مخاطبان خواست با رعایت اصول بهداشتی در ایام شیوع کرونا از بزرگترها مراقبت کنند.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

کاوه کرمانشاهی: قرنطینه به من کمک می‌کند تا سختی انفرادی را بیشتر درک کنم
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »