هند به دلیل خشکسالی و امنیت غذایی صادرات گندم را ممنوع کرد

  • 📰 euronews_pe
  • ⏱ Reading Time:
  • 7 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 6%
  • Publisher: 59%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

این در حالیست که نخست وزیر هند پیش‌تر قول داده بود با ارسال گندم به کشورهای وابسته به غلات اوکراین و روسیه به کاهش بحران موجود از این حیث در جهان کمک کند.

این هدف که از پیش برای آن برنامه‌ریزی شده بود اما با توجه به کاهش ذخایر داخلی که بخشی از آن به مسائل اقلیمی و نیز دوره طولانی بیماری کووید۱۹ در این کشور مرتبط می‌شود دستخوش تغییر شد و در نهایت تصمیم دولت برای قطع فوری صادرات گندم را به همراه داشت.

هند بر این اساس گندم تولیدی در سال جاری را برای مصرف داخلی نگه می‌دارد و هرگونه صادرات این محصول از سوی بخش خصوصی را ممنوع می‌کند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

در عوض ما داریم صادر میکنیم به فلسطین دلتون بسوزه!!!

اونوقت خامنه ای قرمساق و نفهم دستور کاشت بیشتر گندم را میده.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 8. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

«میدل ایست مانیتور»:‌ دلیل سفر شتاب‌زده بشار اسد به ایران چه بود؟وبگاه «میدل ایست مانیتور» در تحلیلی می‌گوید که سفر ناگهانی اخیر بشار اسد، رئیس‌جمهوری سوریه به ایران نشانه تضعیف موقعیت روسیه در سوریه به دلیل جنگ اوکراین هیچی میخواسته واسه کوس زنش پرسینگ بخره اومده پول جور کنه . پول برای سگ های علوی اول این سگ دراز اومد ، بعد امیر کوصخول قطر ! بعدشم رفت ترکیه و امشبم ترکیه برای اولین بار مواضع ایران در سوریه رو زد
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

دستور رئیس‌جمهور برای رسیدگی سریع به درخواست‌های معترضان به عدم دریافت یارانه‌هارئیس جمهور پس از استماع آخرین گزارش ها از نحوه اجرای طرح ملی مردمی سازی و عادلانه کردن یارانه ها از مسئولان مربوطه خواست که به درخواست های معترضان عدم دریافت یارانه ها در کوتاه ترین زمان ممکن و به شکل عادلانه و ضابطه مند، رسیدگی کنند.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

آمریکا می‌گوید روسیه ده‌ها هزار اوکراینی را به زور به سرزمین‌های تحت کنترل خود برده استایالات متحده روز پنج‌شنبه روسیه را متهم کرد که ده‌ها هزار اوکراینی را به‌خاطر مقاومت خود در برابر تهاجم ارتش روسیه به اجبار به سرزمین‌های تحت کنترل خود برده است. 🙏🇺🇦😡😪
منبع: RadioFarda_ - 🏆 13. / 51 ادامه مطلب »

نقد پیروز حناچی به طرح مجلس: به دوران قاجار برگشتیم!پیروز حناچی ـ استاد دانشگاه و شهردار پیشین تهران ـ طرح نمایندگان مجلس با عنوان «استفاده بهینه از اشیاء باستانی و گنج‌ها» را تداعی‌کنندۀ قرارداد ننگین ۱۹۰۰ دانست که در دوران قاجار انحصار دائمی کاوش و خروج آثار باستانی را به فرانسه واگذار کرد و کشور برای ابطال آن متحمل هزینه‌های سنگینی شد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

فنلاند به درخواست رسمی عضویت ناتو نزدیک شد؛ تهدید روسیه به اقدامات «نظامی و فنی»رئیس‌جمهور و نخست‌وزیر فنلاند روز پنج‌شنبه ۲۲ اردیبهشت اعلام کردند که موافق پیوستن کشورشان به ناتو هستند و افزودند که تصمیم رسمی در این مورد در همین آخر هفته اتخاذ خواهد شد. لطفا عضو دو تا کانال تلگرام بشوید 1_ afghan_girls_0093 2_ Hotel_hal ❤
منبع: RadioFarda_ - 🏆 13. / 51 ادامه مطلب »

تحقیقات ارتش اسرائیل در مورد درز اطلاعات مربوط به حمله به شناورهای ایرانی بی‌نتیجه ماندبراساس این گزارش بخش ضداطلاعات ارتش اسرائیل در مورد ارتباطات هزار و دویست پرسنل نظامی تحقیق و از ده نفر بازجویی کرده است.
منبع: RadioFarda_ - 🏆 13. / 51 ادامه مطلب »