هند از مقامات ایران خواست تا همه کارکنان هندی نفتکش‌های توقیفی را آزاد کند

05/05/1398 11:49:00 ق.ظ

وزارت خارجه هند با تایید آزادی ۹ خدمه هندی نفتکش «ریاح» خواستار آزادی تمام خدمه‌ هندی دو نفتکش توقیف شده در ایران شد. به گزارش رویترز، راویش کومار سخنگوی وزارت خارجه هند روز شنبه ۵ مرداد اعلام کرد ک

وزارت خارجه هند با تایید آزادی ۹ خدمه هندی نفتکش «ریاح» خواستار آزادی تمام خدمه‌ هندی دو نفتکش توقیف شده در ایران شد. به گزارش رویترز، راویش کومار سخنگوی وزارت خارجه هند روز شنبه ۵ مرداد اعلام کرد ک گزارش آسوشیتدپرس: به رغم مخالفت روحانیون حاکم، مردم ایران سانسور اینترنتی را دور می زنند خبرگزاری...

گزارش آسوشیتدپرس: به رغم مخالفت روحانیون حاکم، مردم ایران سانسور اینترنتی را دور می زنند خبرگزاری آسوشیتدپرس از تلاش سخت کوشانه روزانه مردم در ایران برای دور زدن سانسور حکومتی اینترنت و همچنین دور زدن موانع ایجاد شده توسط تحریم های آمریکا برای دسترسی به سایت های اینترنتی نوشته است.

این خبرگزاری از سانسور اینترنت بدست حکومت تحت رهبری روحانیون و اقدامات کاربران اینترنت برای دور زدن فیلترینگ به عنوان «بازی موش و گربه» یاد کرده است. آسوشیتدپرس می گوید روحانیون حاکم دسترسی ایرانیان به شبکه های محبوب اجتماعی را مسدود کرده اند و تحریم های آمریکا نیز خود موانع دیگری ایجاد کرده است.

ادامه مطلب:
VOA Farsi صدای آمریکا »

وقوع زلزله 6.5 ریشتری در منطقه هندوکش افغانستان

زلزله‌ای به قدرت 6.5 ریشتر در منطقه هندوکش افغانستان رخ داد. - خبرگزاری آناتولی ادامه مطلب >>

Loading news...
Failed to load news.

هند خواهان آزادی خدمه هندی کشتی‌های توقیف شده در ایران شدوزارت امور خارجه هند تائید کرده که ایران ۹ خدمه هندی کشتی ریاح را آزاد کرده و از این کشور خواسته تا سه خدمه دیگر این کشتی را آزاد کند. ایران طی روزهای گذشته اجازه داده تا مقام‌های سفارت هند در ایران با ۱۸ خدمه هندی نفتکش بریتانیایی استینا ایمپرو هم دیدار کنند. آزادی؟ مگه خدمه گشتی رو کسی تو ایران به اسارت گرفته یا بازداشت و زندانی کرده؟ اگر اینطوره پس احتمالا خدمه کشتی ایران در جبل‌الطارق هم در اسارت هستند و باید به سرعت آزاد بشن.

آزادی ۹ خدمه هندی نفتکش توقیف شده «ریاح»وزارت خارجه هند از آزادی ۹ نفر از ۱۲ خدمه نفتکش توقیف شده با پرچم پاناما توسط ایران خبر داد.

درخواست هند برای آزادی ملوان‌هایش از کشتی توقیف‌شده انگلیسیدرخواست هند برای آزادی ملوان‌هایش از کشتی توقیف‌شده انگلیسی وزارت امور خارجه هند روز پنجشنبه خواهان آزادی ۱۸ خدمه هندی کشتی انگلیسی توقیف شده توسط ایران شد.

ایران ۹ تن از کارکنان هندی کشتی ریاح را آزاد کردهم‌زمان با اعلام سفیر جمهوری اسلامی در لندن مبنی بر دسترسی کنسولی سفارت هند به کارکنان هندی نفتکش بریتانیایی توقیف شده در ایران، ۹ تن از کارکنان هندی نفتکش ریاح هم آزاد شدند. به گزارش «ایندین اکسپر

من صحبت کردم ازاد کنن نگید ریا نشه...

ایران ۹ نفر از خدمه نفتکش توقیف‌ شده ریاح را آزاد کردهند تائید کرد که ایران ۹ تن از ۱۲ خدمه نفتکش توقیف شده ریاح را آزاد کرده‌است. همچنان ۲۱ تبعه هند شامل سه خدمه ریاح و ۱۸ خدمه نفتکش استنا ایمپرو در بازداشت باقی ماندند.نمایندگان سفارت هند پنج‌شنبه با «خدمه هندی» این نفتکش در بندرعباس دیدار کردند.