همکاری ۴۶۰ هزار همیار پلیس با راهور مازندران در ایام نوروز

  • 📰 isna_farsi
  • ⏱ Reading Time:
  • 38 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 19%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان مازندران گفت: ۴۶۰ هزار همیار پلیس و ۴۰ هزار فرهنگ یار ترافیک در ایام نوروز ۱۴۰۳ با پلیس راهنمایی و رانندگی استان مازندران همکاری خواهند کرد.

سرهنگ نصرالله بیگلری امروز در همایش همیاران پلیس و فرهنگ یاران ترافیک که در ستاد انتظامی استان برگزار شد با اشاره به نقش همیاران پلیس در کاهش سوانح و تخلفات افزود: حدود ۴۶۰ هزار همیار پلیس در استان مازندران، همراه و همکار ماموران پلیس راهور در ایام نوروز ۱۴۰۳ در کنار خانواده های شهروندان مازندرانی خواهند بود .

بیگلری ضمن قدردانی از ۴ هزار و ۴۰۰ مدرسه استان مازندران که در جهت آموزش همیاران پلیس با سفید پوشان راهور استان همراهی کردند از مسافران خواست: ضمن رعایت قوانین و عدم انجام تخلفات، ضامن سلامتی خود ، خانواده و فرزندانشان باشند.رئیس پلیس آگاهی استان مازندران از دستگیری و ناکامی سارق مسلح از طلافروشی‌ها در شهرستان‌های آمل و ساری خبر داد.

قیصری، افزود: پس از هماهنگی‌های قضایی در یک عملیات مقتدرانه با همکاری ماموران پلیس آگاهی ساری متهمان که با استفاده از یک خوروی پژو ۴۰۵ فاقد پلاک اقدام به سرقت‌های نافرجام در چندین شهرستان در مازندران و استان‌های دیگر کرده بودند، دستگیر شدند. سرهنگ قاسم عزیزی با اعلام این خبر، گفت: در پی کسب خبری مبنی بر حفاری غیر مجاز و نگهداری اشیاء تاریخی توسط فردی درشهرستان نکا، موضوع در دستور کار ماموران قرار گرفت.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 2. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

حفاظت از طبیعت با همکاری بیش از ۲۱ هزار همیار طبیعت در ایام نوروزرئیس اداره آموزش، ترویج و مشارکت‌های مردمی اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری خراسان رضوی گفت: در سطح خراسان رضوی ۲۱ هزار و ۸۶۳ همیار طبیعت داریم که آماده هستند در ایام نوروز با ما همراهی کنند.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

افزایش گشت‌های نامحسوس پلیس در ایام نوروزفرمانده کل انتظامی کشور از افزایش گشت‌های نامحسوس پلیس در ایام نوروز خبر داد.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

آمادگی ۴۰۰ حسینه در خراسان رضوی با ظرفیت اسکان اضطراری ۵۰ هزار نفر شبمعاون فرهنگی و اجتماعی اداره‌کل اوقاف و امور خیریه خراسان رضوی گفت: ظرفیت اسکان اضطراری با ظرفیت ۵۰ هزار نفر در شب در ایام نوروز در ۴۰۰ حسینه فراهم شده است.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

رزمایش طرح ترافیکی نوروز در قزوین برگزار شدرزمایش طرح ترافیکی نوروز ۱۴۰۳ با هدف همکاری دستگاه‌های خدمات‌رسان جهت ایمنی جاده‌ها و پیشگیری از تصادفات جاده‌ای در قرارگاه پلیس راه استان قزوین برگزار شد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

برخورد جدی با تخلفات حادثه‌ساز در نوروز ۱۴۰۳/ مردم و مسافران از تظاهر به روزه‌خواری پرهیز کنندفرمانده فراجا بر ضرورت برخورد با تخلفات حادثه‌ساز در ایام نوروز تاکید کرد و از مردم نیز خواست که در این ایام از تظاهر به روزه‌خواری پرهیز کنند.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

پزشکی قانونی در تعطیلات نوروز فعال استواحدهای کشیک پزشکی قانونی در ایام نوروز در سراسر کشور فعال هستند.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »