همچنان برای حفظ روزنامه شهروند تلاش می‌کنیم

  • 📰 iranwire
  • ⏱ Reading Time:
  • 31 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 16%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

در پی تصمیم رییس جمعیت هلال‌احمر مبنی بر آنلاین شدن روزنامه_شهروند، انجمن صنفی روزنامه‌نگاران در جلسه‌ای عنوان کرد که شیوه عمل و تصمیم مدیران هلال‌احمر را زیر نظر خواهد داشت. بخوانید👇 اخبار_ایران خبرنگاری_جرم_نیست اطلاع_رسانی تعطیلی_نسخه_چاپی

در پی تصمیم رییس جمعیت هلال‌احمر مبنی بر آنلاین شدن روزنامه شهروند، انجمن صنفی روزنامه‌نگاران در جلسه‌ای عنوان کرد که انجمن، شیوه عمل و تصمیم مدیران هلال‌احمر را زیر نظر خواهد داشت.

کانال تلگرامی انجمن صنفی استان تهران آورده است: «با توجه به برخی گزارش‌های دریافتی در مورد دستورالعملی که برای مدیرمسئول جدید صادر شده است، به نظر می‌رسد که مدیران ارشد جمعیت هلال‌احمر برای تعطیلی روزنامه شهروند تصمیم خود را گرفته‌اند.» هیات‌مدیره اظهار امیدواری کرده مسئولان مربوطه نسبت به رویکرد فعلی به این روزنامه تجدیدنظر کنند و اجازه ندهند روزنامه‌نگاران امنیت شغلی خود را از دست بدهند: «انجمن صنفی روزنامه‌نگاران استان تهران این موضوع را تحت نظارت داشته و شیوه عمل و تصمیم مدیران هلال‌احمر در این مورد را از نظر دور نمی‌دارد. هیات‌مدیره بر پیگیری موضوع تاکید دارد.»

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 4. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

روحانی: کلام رهبر انقلاب فصل الخطاب بود/اجتماعات همچنان در سراسر کشور ممنوع استرئیس جمهور با تاکید بر اینکه راهبرد کشور در مقابله با کرونا تغییر نکرده است، اظهار کرد: تمام مقررات ستاد ملی مقابله با کرونا تا زمانی که وزارت بهداشت به مردم اعلام کند که واکسن قابل قبول در دسترس هست و شرایط تغییر کرده است، همچنان به قوت خود باقی است.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

افغانستان: لویه جرگه مشورتی برای آزادی 400 زندانی طالبان در 7 اوت برگزار می‌شودافغانستان: لویه جرگه مشورتی برای آزادی 400 زندانی طالبان در 7 اوت برگزار می‌شود
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

برای قلعه پرتغالی ها سیل بند زده اند!نخست تصاویرش در فضای مجازی منتشر شد، چیزی شبیه به سیل‌بند در جاده‌ای که تنها هدفش انگار دفن تاریخ است! آجرهای سفید تازه چیده شده روی همدیگر، قدِ دیواره‌ی قلعه پرتغالی‌ها را خیلی بلندتر از دیواره‌ی اصلی بالا کشیده‌اند و داربست‌های زنگ زده چسبیده به تن دیوار حرفِ دیگری حالی‌اش نمی‌شود.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

فشار برای انجام شعائر محرم به روش همیشگی، ضربه‌ای تاریخی به مراسم عزاداری وارد خواهد کردسخنگوی دولت به بهانه بستری شدنش در بیمارستان به علت ابتلا به کرونا، در یادداشتی به بررسی ابعاد اجتماعی و فرهنگی کرونا پرداخت.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

ایران از قدرتش در تنگه هرمز و خلیج فارس برای برخورد با کره جنوبی استفاده کندسفیر پیشین ایران در کره جنوبی: *ایران از قدرتش در تنگه هرمز و خلیج فارس برای برخورد با کره جنوبی استفاده کند *وزارت خارجه و دولت دست از مماشات با کره جنوبی بردارند *پیشنهاد تحریم کالاهای کره‌ای و یا فیلم‌ها و سریال‌های این کشور، بچه‌گانه و نادرست است
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

اشرف غنی تصمیم‌گیری برای آزادی ۴۰۰ زندانی طالبان را به لویه جرگه واگذار کرداشرف غنی تصمیم‌گیری برای آزادی ۴۰۰ زندانی طالبان را به لویه جرگه واگذار کرد به گزارش آسوشیتدپرس، اشرف غنی در سخنانی به مناسبت عید قربان، خطاب به مردم افغانستان گفت ۴۰۰ نیروی طالبان به جرائمی محکوم شده‌اند که او برای بخشیدن آنها، اختیاراتی ندارد.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »