همه پروازهای فرودگاه گیلان لغو شد

  • 📰 IRNA_1313
  • ⏱ Reading Time:
  • 36 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 18%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

همه پروازهای فرودگاه گیلان لغو شد | پروازهای لغو شده به مقاصد کیش، اصفهان، مشهد و تهران است که از سوی شرکت های هواپیمایی با ارسال نامه ای بدون ذکر دلیل لغو اعلام شده است

غلامرضا کریم آقایی روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: پروازهای لغو شده به مقاصد کیش، اصفهان، مشهد و تهران است که از سوی شرکت های هواپیمایی با ارسال نامه ای بدون ذکر دلیل لغو اعلام شده است.

با توجه به بروز بیماری کرونا در کشور و استان شایعه تعطیلی لغو پرواز های چند روز اخیر برای پیشگیری و گسترش ویروس یاد شده قوت می یابد اما مدیرکل فرودگاه گیلان تاکید کرد: هیچ دلیلی برای لغو پرواز های یادشده از سوی شرکت هایی هواپیمایی ذکر نمی شود. در شرایط فارغ از بحران تعداد ۱۰۲ سورتی پرواز داخلی در هفته از فرودگاه بین المللی سردار جنگل رشت به مقاصد تهران، مشهد،کیش،تبریز،شیراز، اصفهان، بندرعباس، عسلویه و اهواز انجام می شود.

فرودگاه بین المللی سردار جنگل رشت با علامت اختصاری در کتاب هوانوردی دنیا به ثبت رسیده؛ تأسیس فرودگاه رشت به سال ۱۳۴۷ خورشیدی باز می‌گردد؛ این فرودگاه از لحاظ دسترسی شهری در شهر رشت بعنوان یکی از برترین فرودگاه‌های ایران و در رتبه ۱۲ از نظر آمار پروازی به شمار می آید.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

👌

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 6. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

ظریف : راه حل ' کرونا ' همکاری و همدلی همه کشورها به دور از سیاسی کردن آن استظریف: ضمن قدردانی از کمک‌های فنی و تخصصی چین، همه‌گیری کرونا را یک مساله جهانی خواند و راه‌حل آن را همکاری و همدلی همه کشورها به دور از سیاسی کردن آن خواند و از همکاری محققان و پژوهشگران دو کشور برای تحقیقات علمی مشترک برای ریشه کنی این بیماری استقبال کرد اینا فوتبال و کشتی رو هم سیاسی کردنبزار آبا از آسیاب بیوفته تا بقیشم بهت بگم 😄 شما اول الکل طبی و مایع ضدعفونی دست مورد نیاز کشور رو تامین کنید، همکاری در تحقیقات علمی پیشکش امامتون.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

همکاری برای مبارزه با تروریسم وظیفه همه ما استرئیس‌جمهور با قدردانی از اعلام همکاری دولت و وزارت بهداشت روسیه در زمینه مقابله با ویروس کرونا در ایران، وضعیت ایران در این زمینه را کنترل کامل شرایط توصیف کرد و گفت: آمادگی اجرای سریع پروتکل بهداشتی مشترک بین دو کشور برای مبارزه با این ویروس را داریم. جالبه ذره ای محکوم نکردن ترکیه ای ها رو اقای روحانی تا کی سازش خاکبرسر ترسو ااا عجب مسخره بازی درآورده این بابا ها، جون مردم چرا ارزشی نداره برا شما چرا دروغ میگی تاکی دروغ میخوای بگی فکر خودتی فقط مبتلا نشی هرکی مرد مرد! خدت حتما باید بگیری تا بفهمی روسیه هم فهمیده که روحانی غربگرا نفوذی انگلیس است،
منبع: PadDolat - 🏆 18. / 51 ادامه مطلب »

درمورد ویروس کرونا به سمت کنترل کامل شرایط پیش می رویم/ همکاری برای مبارزه با تروریسم وظیفه همه ما است/ تاکید بر تقویت روند آستانه و مشورت‌های سه جانبهرئیس جمهور با قدردانی از اعلام همکاری دولت و وزارت بهداشت روسیه در زمینه مقابله با ویروس کرونا در ایران، وضعیت ایران در این زمینه را کنترل کامل شرایط توصیف کرد و گفت: آمادگی اجرای سریع پروتکل بهداشتی مشترک بین دو کشور برای مبارزه با این ویروس را داریم.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

زالی: تست کرونا برای همه مردم ضرورت ندارد/ مدت قابل توجهی با این ویروس درگیر خواهیم بودفرمانده عملیات مدیریت کرونا در تهران: تست کرونا برای همه مردم ضرورت ندارد مدت قابل توجهی با این ویروس درگیر خواهیم بود این ویروس سرمادوست است و اگر شرایط محیطی آن تغییر کند شانس بقای آن کم خواهد شد یعنی میگی الان بوشهر و هرمزگان هوا سرده؟🧐 ولی برای نماینده های مجلس اخوندا دزدان مملکت اختلاسگران ضرورت دارد! حاجی ویروس و پارتی بازی ؟دروغ تا کی؟
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

لغو تمام پروازها در فرودگاه گیلان ایرانهمه پروازهای فرودگاه گیلان ایران امروز لغو شدند، اما دلیلی برای این تصمیم اعلام نشده است. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

لغو پروازهای شرکت «پگاسوس» ترکیه به مقصد ایتالیا و عراقشرکت هواپیمایی پگاسوس ترکیه به دلیل شیوع ویروس کرونا در ایتالیا و عراق تمام پروازهای رفت و برگشت به شهرهای این دو کشور را لغو کرد. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »