همه باید برای نامزدی علی کریمی در فدراسیون خبردار بایستند/ خاک بر سر این فوتبال اگر کسی جز او رای بیاورد!

17/10/1399 10:29:00 ق.ظ

خداداد عزیزی در گفتگو با ایلنا: همه باید برای نامزدی علی کریمی در فدراسیون خبردار بایستند/ خاک بر سر این فوتبال اگر کسی جز او رای بیاورد!

خداداد عزیزی گفت: کاندید شدن علی کریمی دیگر پرسپولیس و استقلال ندارد چرا که یک فوتبالی وارد میدان شده است، از همه اهالی فوتبال از کسانی که عاشق این فوتبال هستند و آن را پیگیری می‌کنند می‌خواهم با تمام وجودشان از او حمایت کنند وی ادامه داد: اگر غیر از علی کریمی کسی رای بیاورد و رئیس فدراسیون فوتبال بشود باید فاتحه این فوتبال را خواند. اگر علی کریمی بین این همه غیر فوتبالی باشد و رای نیاورد به فوتبال ظلم شده است.

اگر فوتبالیست دیگری همچون علی کریمی نامزد شود باید از بین آ‌نها اصلح‌ترین را انتخاب کرد حالا که علی کریمی تنها فوتبالیست نامزد است کسی جز او لیاقت این پست را ندارد.

خداداد عزیزی در خصوص اینکه چرا خودش نامزد فدراسیون نشده است، اظهار داشت: علی کریمی انسانی است که دوست دارد با چالش‌ها روبرو شود. من خودم نیز همین گونه هستم ولی به قدری وضع فوتبال ما خراب است که من رغبت نمی‌کنم به سمت آن بیایم چون ریاست مسئولیت بسیار سختی است. از طرفی ما هیچ شانسی برای کاندیداتوری نداریم اصلا به ما اجازه کاندیدا شدن را نخواهند داد. زیرا اگر ما وارد شویم طبیعتا هیچ کدام از این آقایان شانسی نخواهند داشت و کارها و مسئولیت آنها زیر سوال خواهد رفت.

وی ادامه داد: نکته مثبت کاندید شدن علی کریمی دقیقا همین جاست که تمامی غیرفوتبالی‌ها زیر سوال خواهند رفت. چرا که حالا علی کریمی که یک فوتبالی است وارد میدان شده و این آقایان باید بگویند چه چیزی از جان فوتبال می‌خواهند؟ فوتبال مال علی کریمی است و علی کریمی خود فوتبال است.

ادامه مطلب:
خبرگزاری كار ایران (ایلنا) ILNA »
Loading news...
Failed to load news.

علی کریمی نامزد ریاست فدراسیون فوتبال می‌شود- اخبار فوتبال ایران - اخبار ورزشی تسنیم - Tasnimاسطوره فوتبال کشورمان شانس خود را برای انتخاب به‌عنوان رئیس فدراسیون فوتبال امتحان می‌کند.

فراخوان تحریم جام جهانی فوتبال ۲۰۲۲ قطر از سوی فوتبال نروژ | DW | 06.03.2021برخی از باشگاه‌های فوتبال کشور نروژ خواستار تحریم جام جهانی فوتبال ۲۰۲۲ قطر شده‌اند. علت این فراخوان شرایط غیرانسانی شغلی برای کارگران خارجی در قطر که منجر به مرگ بیش از ۶ هزار تن از آنها شده، عنوان شده است.

علی کریمی: از فوتبال کیسه‌ای برای خودم ندوخته‌ام

بیانیه پرزیدنت ترامپ درباره هرگونه تجمع احتمالی: از همه می‌خواهم از خشونت و خرابکاری پرهیز کنندبیانیه پرزیدنت ترامپ درباره هرگونه تجمع احتمالی: از همه می‌خواهم از خشونت و خرابکاری پرهیز کنند پرزیدنت ترامپ گفت: با توجه به گزارش‌های مربوط به تظاهرات بیشتر، من تاکید می‌کنم که نباید هیچ‌گونه خشونت، قانون‌شکنی، یا خرابکاری به هر شکلی انجام شود مجبورش کردنند که این حرفهارا بزند از عمرش چیزی نمونده چه عجب ترامپ را از بایکوت خبری درآوردید خيلى دير—خيلى كم!

الهام عراقی‌ها از سخنان پاپ: همه اسلحه‌ها از جمله موشک‌های ایران باید خاموش شوندكاربران عراقى در شبكه‌های اجتماعی با هشتگ لتصمت_الأسلحة به معنی (اسلحه‌ها خاموش شوند) که برگرفته از بله.. فقط آمریکا و اسراییل بمب اونم از نوع دتمی داشته باشن، سعودی رو هم مثل گاو شیره فقط بدوشن.... ایده خوبیه...؟؟ عجب!!! به موشکباران سعودی بر سر مردم بی پناه و قحطی زده یمن پیامی نداشتند؟! مرگ خوبه برای همسایه! البابا_فرانسيس ایران السيستاني_هيبة_الإسلام جنایت‌های شما در یمن و بحرین و سوریه و لبنان و عراق و لیبی و افغانستان و پاکستان کی خاموش می‌شود؟ عربستان سعودی دنیای اسلام را به گند کشیده‌ است.

زن افغان نگران‌تر از همه از بازگشت طالبان به قدرت«با بازگشتن طالبان جامعه زیرورو و ویران می‌شود، زنان به خفا فرستاده می‌شوند و برای بیرون آمدن از خانه باید روبند بزنند.» چقدر چموشید شماها نه طالبان واقعیت افغانستان است نه سپاه و طویله علمیه قم ، واقعیت ایران ! هرکس خود را مسلمان می‌داند، باید حکم اسلامی را بپذیرد! طالبان و القاعده و حکومت اسلامی ایران و... واقعیت شعور اسلامی هستند، اما شاگردان تنبل اسلامی که اندکی از آیه‌های مکی می‌دانند و آیه‌های مدنی که اصل+ برنامه+ قوانین اسلام در آن ذکر شده است را نخواندەاند!