همه افراد بالای ۵۰ سال در بریتانیا تا ماه مه در مقابل کرونا واکسینه می‌شوند

05/02/2021 11:24:00 ب.ظ

همه افراد بالای ۵۰ سال در بریتانیا تا ماه مه در مقابل کرونا واکسینه می‌شوند

بریتانیا, کووید-۱۹

همه افراد بالای ۵۰ سال در بریتانیا تا ماه مه در مقابل کرونا واکسینه می‌شوند

بریتانیا روز پنج‌شنبه طرحی ضربتی برای واکسینه کردن یازده میلیون شهروند خود را آغاز کرد و این کارزار قرار است تا پانزدهم فوریه برای واکسیناسیون پانزده میلیون نفر ادامه یابد.

در میان ۹ گروه اولویت‌دار برای دریافت واکسن که توسط کمیته مشترک واکسیناسیون و تقویت ایمنی مشخص شده‌اند، افراد ۱۶ تا ۶۴ سال با سابقه بیماری‌های خاص و زمینه‌ای نیز جای گرفته‌اند.وزیر بهداشت بریتانیا در ادامه ضمن توصیه مجدد به رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی و هشدار نسبت به اشباع شدن بیمارستان‌ها و تحت فشار قرار گرفتن بخش‌های ارائه دهنده خدمات درمانی تاکید کرد که هنوز برای گفتن اینکه چه زمانی محدودیت‌ها برداشته خواهد شد خیلی زود است.

این در حالیست که مارک هارپر، رئيس گروه موسوم به «کووید ریکاوری» در بریتانیا که از نمایندگان محافظه‌کارِ موافق با کاهش محدودیت‌ها تشکیل شده، ادامه یافتن محدودیت‌ها پس از واکسینه شدن افراد بالای ۵۰ سال را غیرقابل توجیه اعلام کرده است.مقامات بهداشتی بریتانیا روز جمعه اعلام کردند که طی بیست و چهار ساعت گذشته ۱ هزار و ۱۴ نفر دیگر از شهروندان این کشور بر اثر ابتلا به بیماری کووید۱۹ جان خود را از دست دادند؛ با این احتساب شمار کل قربانیان ویروس کرونا در بریتانیا به ۱۱۱ هزار و ۲۶۴ نفر افزایش یافته است.

ادامه مطلب:
euronews فارسی »

اعتراف صریح بازداشت‌شدگان اغتشاشات گیلان به آشوب و آسیب‌رسانی به اموال عمومی + فیلم- اخبار گیلان - اخبار استانها تسنیم | Tasnim

اخبار ایران و جهان را در خبرگزاری تسنیم بخوانید ادامه مطلب >>

یه کلیپی رو توی یوتیوب دیدم یکمی مشکوک شدم به قضیه فوت انصاریان و میناوند کشته_سازی انصاریان میناوند واكسن_بخرید میناوند واكسن_كرونا_مطالبه_ملى

تداوم آمار بالای مرگ بر اثر کرونا در ایران؛ فساد و سوءاستفاده مقامات در تزریق واکسنصدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است. تازه اینا آمار واقعی رو تقسیم بر ده و بیست می‌کنند و به عنوار شمار قربانیان اعلام می کنند‌.

قطر: همه مسئولان جنایات در سوریه باید در دادگاه‌های بین‌المللی پاسخگو باشند

همه باید دست به دست هم دهیم تا رعایت پروتکل ها به بالای 90درصد برسدرئیس جمهور با بیان اینکه امروز با ویروس جدیدی مواجه شده ایم که قدرت سرایت آن 70 درصد بیشتر از ویروس قبلی است و شرایط امروز با شرایط قبلی متفاوت است، گفت: برای بدست آوردن موفقیت در این شرایط ، رعایت دقیق و کامل همه پروتکل ها و دستورالعمل های بهداشتی لازم و ضروری است. حسن جاهل، دیوانه و یا مست علوم جاهلیت تحمیلی حکومت شئونیزم فارسی شیطانی فرقه فارسیسم اشغالگر ایران شده.وگرنه تا حالا از حرفهای جاهلانه اش دست بر میداشت اهلی و انسان می شد. دامنه نوسان بورس آزاد کنید

'نقش سپاه قدس' در بمب‌گذاری در نزدیکی سفارت اسرائیل در دهلی نو | DW | 08.03.2021سازمان‌های اطلاعاتی هند از ارتباط ماجرای بمب‌گذاری در نزدیکی سفارت اسرائیل در دهلی نو با سپاه قدس خبر داده‌اند. گفته شده که عاملان با صحنه‌آرایی بر آن بوده‌اند مسئولیت این حمله را بر دوش 'دولت اسلامی' (داعش) بیاندازند. ترامپ چه تخمی از این حرومزاده ها کشیده بود نترس، اگه سپاه قدس بود بمبو تو کون سفیر کار میذاشت 😆 خوب کاری کردن

سفارت آمریکا در میانمار به شهروندان آمریکایی در آن کشور هشدار داد در خانه بمانندصدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است.

مسئول طرح واکسیناسیون‌ بریتانیا: جهان با حدود ۴ هزار نوع ویروس جهش یافتۀ کرونا روبروست در میان ۹ گروه اولویت‌دار برای دریافت واکسن که توسط کمیته مشترک واکسیناسیون و تقویت ایمنی مشخص شده‌اند، افراد ۱۶ تا ۶۴ سال با سابقه بیماری‌های خاص و زمینه‌ای نیز جای گرفته‌اند.Share via Email Print this page در ایران شناسایی هزاران مورد قطعی ابتلا به کووید۱۹ در حالی ادامه دارد که روایت‌های گسترده‌ای درباره فساد و سوءاستفاده مقامات در تزریق واکسن کرونا وجود دارد و شهردار تهران نیز برکناری چند مقام مسئول شهری را در همین زمینه تایید کرد.وزیر امور خارجه قطر بر پاسخگویی همه مسئولان جنایات انجام شده در سوریه در دادگاه‌های بین‌المللی تاکید کرد.تا بتوانیم این موج جدید و سخت بیماری را در هفته آینده مهار کنیم.

وزیر بهداشت بریتانیا در ادامه ضمن توصیه مجدد به رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی و هشدار نسبت به اشباع شدن بیمارستان‌ها و تحت فشار قرار گرفتن بخش‌های ارائه دهنده خدمات درمانی تاکید کرد که هنوز برای گفتن اینکه چه زمانی محدودیت‌ها برداشته خواهد شد خیلی زود است. این در حالیست که مارک هارپر، رئيس گروه موسوم به «کووید ریکاوری» در بریتانیا که از نمایندگان محافظه‌کارِ موافق با کاهش محدودیت‌ها تشکیل شده، ادامه یافتن محدودیت‌ها پس از واکسینه شدن افراد بالای ۵۰ سال را غیرقابل توجیه اعلام کرده است. وزارت بهداشت همچنین از شناسایی ۱۸ هزار و ۶۹۸ مورد قطعی ابتلا به بیماری کووید۱۹ در ظرف ۲۴ ساعات تا ظهر یکشنبه خبر داده که دو هزار و ۷۱۱ نفرشان ناگزیر در بیمارستان ها بستری شدند. مقامات بهداشتی بریتانیا روز جمعه اعلام کردند که طی بیست و چهار ساعت گذشته ۱ هزار و ۱۴ نفر دیگر از شهروندان این کشور بر اثر ابتلا به بیماری کووید۱۹ جان خود را از دست دادند؛ با این احتساب شمار کل قربانیان ویروس کرونا در بریتانیا به ۱۱۱ هزار و ۲۶۴ نفر افزایش یافته است.2021 استانبول/خبرگزاری آناتولی محمد بن عبدالرحمن بن جاسم آل ثانی، وزیر امور خارجه قطر امروز چهارشنبه طی سخنانی در صد و پنجاه و پنجمین اجلاس وزرای خارجه اتحادیه عرب در قاهره اظهارداشت: «همه کسانی که مسئول جنایات انجام شده در سوریه هستند باید در دادگاه‌های بین‌المللی پاسخگو باشند». بر این اساس همچنین اعلام شد که ۱۹ هزار و ۱۱۴ مورد جدید ابتلا به بیماری کووید۱۹ طی بیست و چهار ساعت گذشته در بریتانیا شناسایی شده است. از سوی دیگر باوجود تعداد محدود واکسن کرونا در ایران اخبار مربوط به کشف تزریق واکسن خارج از نوبت توسط مقامات مسئول همچنان به گوش می‌رسد و رسانه‌های ایران از اصطلاح «واکسن‌خواری» برای آن استفاده می‌کنند. شمار افرادی که در دوره زمانی یاد شده نخستین دوز واکسن کرونا را دریافت کردند ۴۸۰ هزار و ۵۶۰ نفر عنوان شده و تعداد کل این افراد در سراسر بریتانیا تا کنون به ۱ میلیون و ۹۷۱ هزار و ۴۷ نفر رسیده است. امروز همچنین وزیر بهداشت و درمان اعلام کرد که واکسن نمی‌تواند مصونیت 2 ساله و حتی یکساله ایجاد کند، لذا باید به فکر تهیه واکسن انبوه حتی برای سال‌های آینده باشیم.

.» خبرهای بیشتر. وی همچنین با تاکید بر موضع کشورش در مورد اهمیت حفظ یکپارچگی یمن و پایان دادن به جنگ و اطمئنان از برقراری صلح در این کشور٬ از انتخاب یک مقام اجرایی جدید در لیبی ابراز خرسندی کرد.