بریتانیا, کووید-۱۹, واکسن کووید-۱۹, قرنطینه, بیماری همه‌گیر

بریتانیا, کووید-۱۹

همه افراد بالای ۵۰ سال در بریتانیا تا ماه مه در مقابل کرونا واکسینه می‌شوند

همه افراد بالای ۵۰ سال در بریتانیا تا ماه مه در مقابل کرونا واکسینه می‌شوند

05/02/2021 11:24:00 ب.ظ

همه افراد بالای ۵۰ سال در بریتانیا تا ماه مه در مقابل کرونا واکسینه می‌شوند

بریتانیا روز پنج‌شنبه طرحی ضربتی برای واکسینه کردن یازده میلیون شهروند خود را آغاز کرد و این کارزار قرار است تا پانزدهم فوریه برای واکسیناسیون پانزده میلیون نفر ادامه یابد.

در میان ۹ گروه اولویت‌دار برای دریافت واکسن که توسط کمیته مشترک واکسیناسیون و تقویت ایمنی مشخص شده‌اند، افراد ۱۶ تا ۶۴ سال با سابقه بیماری‌های خاص و زمینه‌ای نیز جای گرفته‌اند.وزیر بهداشت بریتانیا در ادامه ضمن توصیه مجدد به رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی و هشدار نسبت به اشباع شدن بیمارستان‌ها و تحت فشار قرار گرفتن بخش‌های ارائه دهنده خدمات درمانی تاکید کرد که هنوز برای گفتن اینکه چه زمانی محدودیت‌ها برداشته خواهد شد خیلی زود است.

تظاهرات در کرمانشاه، کردکوی، کرج و اصفهان؛ بنر «خامنه‌ای» به آتش کشیده شد سعید مولایی؛ تهدید شد، رفت و نایب قهرمان المپیک شد وزارت اطلاعات: شبکه‌ای از عوامل موساد در غرب ایران دستگیر شدند | DW | 27.07.2021

این در حالیست که مارک هارپر، رئيس گروه موسوم به «کووید ریکاوری» در بریتانیا که از نمایندگان محافظه‌کارِ موافق با کاهش محدودیت‌ها تشکیل شده، ادامه یافتن محدودیت‌ها پس از واکسینه شدن افراد بالای ۵۰ سال را غیرقابل توجیه اعلام کرده است.مقامات بهداشتی بریتانیا روز جمعه اعلام کردند که طی بیست و چهار ساعت گذشته ۱ هزار و ۱۴ نفر دیگر از شهروندان این کشور بر اثر ابتلا به بیماری کووید۱۹ جان خود را از دست دادند؛ با این احتساب شمار کل قربانیان ویروس کرونا در بریتانیا به ۱۱۱ هزار و ۲۶۴ نفر افزایش یافته است.

بر این اساس همچنین اعلام شد که ۱۹ هزار و ۱۱۴ مورد جدید ابتلا به بیماری کووید۱۹ طی بیست و چهار ساعت گذشته در بریتانیا شناسایی شده است. ادامه مطلب: euronews فارسی »

ادامه درخشش پاکدامن با صعود به یک چهارم نهایی/ عابدینی و رهبری حذف شدند

علی پاکدامن به مرحله یک چهارم نهایی المپیک توکیو صعود کرد اما عابدینی و رهبری حذف شدند.

یه کلیپی رو توی یوتیوب دیدم یکمی مشکوک شدم به قضیه فوت انصاریان و میناوند کشته_سازی انصاریان میناوند واكسن_بخرید میناوند واكسن_كرونا_مطالبه_ملى

تداوم آمار بالای مرگ بر اثر کرونا در ایران؛ فساد و سوءاستفاده مقامات در تزریق واکسنصدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است. تازه اینا آمار واقعی رو تقسیم بر ده و بیست می‌کنند و به عنوار شمار قربانیان اعلام می کنند‌.

قطر: همه مسئولان جنایات در سوریه باید در دادگاه‌های بین‌المللی پاسخگو باشند

همه باید دست به دست هم دهیم تا رعایت پروتکل ها به بالای 90درصد برسدرئیس جمهور با بیان اینکه امروز با ویروس جدیدی مواجه شده ایم که قدرت سرایت آن 70 درصد بیشتر از ویروس قبلی است و شرایط امروز با شرایط قبلی متفاوت است، گفت: برای بدست آوردن موفقیت در این شرایط ، رعایت دقیق و کامل همه پروتکل ها و دستورالعمل های بهداشتی لازم و ضروری است. حسن جاهل، دیوانه و یا مست علوم جاهلیت تحمیلی حکومت شئونیزم فارسی شیطانی فرقه فارسیسم اشغالگر ایران شده.وگرنه تا حالا از حرفهای جاهلانه اش دست بر میداشت اهلی و انسان می شد. دامنه نوسان بورس آزاد کنید

'نقش سپاه قدس' در بمب‌گذاری در نزدیکی سفارت اسرائیل در دهلی نو | DW | 08.03.2021سازمان‌های اطلاعاتی هند از ارتباط ماجرای بمب‌گذاری در نزدیکی سفارت اسرائیل در دهلی نو با سپاه قدس خبر داده‌اند. گفته شده که عاملان با صحنه‌آرایی بر آن بوده‌اند مسئولیت این حمله را بر دوش 'دولت اسلامی' (داعش) بیاندازند. ترامپ چه تخمی از این حرومزاده ها کشیده بود نترس، اگه سپاه قدس بود بمبو تو کون سفیر کار میذاشت 😆 خوب کاری کردن

سفارت آمریکا در میانمار به شهروندان آمریکایی در آن کشور هشدار داد در خانه بمانندصدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است.