همسر احمدرضا جلالی: در صورت اعدام او همه کشورهای اروپایی مسئول هستند | DW | 22.05.2022

01/03/1401 08:51 ق.ظ

ویدا مهرنیا، همسر احمدرضا جلالی در مصاحبه با شبکه دوم تلویزیون آلمان از تمامی کشورهای اروپایی خواست تا برای نجات همسرش 'اقدام فوری' انجام دهند. او گفت، 'اگر همسرم را اعدام کنند همه کشورهای اروپایی مسئول هستند'.

ویدا مهرنیا، همسر احمدرضا جلالی در مصاحبه با شبکه دوم تلویزیون آلمان از تمامی کشورهای اروپایی خواست تا برای نجات همسرش 'اقدام فوری' انجام دهند. او گفت، 'اگر همسرم را اعدام کنند همه کشورهای اروپایی مسئول هستند'. ویدا مهرنیا، همسر احمدرضا جلالی در مصاحبه با شبکه دوم تلویزیون آلمان از تمامی کشورهای اروپایی خواست تا برای نجات همسرش"اقدام فوری" انجام دهند. او گفت،"اگر همسرم را اعدام کنند همه کشورهای اروپایی مسئول هستند".

احمدرضا جلالی پزشک و پژوهشگر ایرانی‌سوئدی در آستانه اجرای حکم اعدام قرار دارد. همسر او، ویدا مهران‌نیا در مصاحبه با شبکه دوم تلویزیون آلمان (ZDF) از تمامی کشورهای اروپایی خواست تا برای نجات همسرش"اقدام فوری" به عمل آورند.

او گفت: «من امیدوارم که اتحادیه اروپا بتواند واقعا به اندازه کافی قوی اقدامی کند تا احمدرضا را به خانه برگرداند.» خانم مهران‌نیا در ادامه مصاحبه‌اش با شبکه ZDF آلمان گفت: «اتحادیه اروپا نباید اجازه دهد یک انسان بی‌گناه به این روش غیرانسانی کشته شود.» headtopics.com

همین امشب اعدام بشه

تا پیروز میگفت من راضی نیستم که با معامله با ج.ا همسرم آزاد بشه چی شددددد؟؟؟

جاسوس حقیر موساد...تاوان،سنگین خیانت 'ننگین' خویش را 'نقد' پرداخت میکند،بی تردید.غوعاهای پوچ رسانه 'غرب 'هم بی اثر است!

ادامه مطلب:
dw_persian »

همسر احمدرضا جلالی خواستار تلاش اتحادیه اروپا برای آزادی او شدهمسر احمدرضا جلالی، پزشک و محقق ایرانی – سوئدی که به اتهام جاسوسی در ایران محکوم به اعدام شده است، از اتحادیه اروپا خواست که برای آزادی او تلاش کند. 💩خورد🖕 بالاخره یه گوهی خورده باس پاش واسه سوال: در ایران می گویند که کشورهای اروپایی مدرک دکتری پزشکی دانشگاههای ایران را قبول ندارند (نمیشود با این مدرک ادامه تحصیل داد و باید از ابتدا شروع کرد) اما احمد رضا جلالی با همین مدرک و در دانشگاههای بلژیک، ایتالیا و سوئد تدریس می کند! اگر کسی جزئیات اینرا میداند لطفا توضیح دهد

رضا خندان: اعدام احمدرضا جلالی چیزی جز نفرت نصیب جمهوری‌اسلامی نمی‌کنداحمدرضا_جلالی مانند بسیاری از زندانیان غیرایرانی و دوتابعیتی، قربانی پروژه‌های امنیتی حکومت ایران است. اعدام او نیز چیزی جز نفرت و انزجار در ایران و جهان عاید حکومت نخواهد کرد؛ حتی ترس. اطلاع_رسانی یادداشتی از رضا خندان👇

سازمان حقوق بشر: جامعه جهانی با «واکنش به‌موقع» مانع از اعدام احمدرضا جلالی شودسازمان حقوق بشر ایران بار دیگر از جامعه جهانی خواست تا با «واکنش به‌موقع» مانع اجرای حکم اعدام احمدرضا جلالی، پزشک و محقق ایرانی-سوئدیِ زندانی در ایران، شود. 🖕🖕🖕 یادتونه آخرین بازی که کنش گری مدنی تونست جلوی اعدام سیاسی رو بگیره؟ خوبه، منم یادم نمیاد. مشت جنایتکاریکه یه بارمیان ایران صدتا توطئه میکنندبرای موساد،شاشیدم توی‌موساد شاشیدم

کرزی: مجریان زن در پوشاندن صورت از دستور طالبان اطاعت نکنند | DW | 21.05.2022حامد کرزی، رئیس جمهور سابق افغانستان از مجریان زن تلویزیون خواست از دستور طالبان در پوشاندن صورت خود اطاعت نکنند. کرزی خواستار لغو دستور طالبان شد و گفت این دستور به ضرر افغانستان است. اگه اطاعت نکنن یه گلوله تو سرشون خالی میکنن میفهمی کچل؟

هشدار انجمن جامعه‌شناسی در مورد تعمیق بحران‌ها در ایران | DW | 21.05.2022انجمن جامعه‌شناسی ایران در بیانیه‌ای ارتباط دادن اعتراض‌های صنفی در ایران به نهادهای خارجی را 'غیرقانونی و فرافکنی' برشمرد. این انجمن هشدار داد که استفاده حکومت از ابزارهای کنترلی، بحران‌های جامعه را عمیق‌تر می‌کند.

ثبات نسبی در بازار نفت؛ احتمال افزایش واردات نفت در چین | DW | 20.05.2022بهای نفت در روز جمعه تغییر چندانی نداشت و بشکه‌ای ۱۱۱ دلار معامله شد. با کاهش محدودیت‌های کرونایی در شانگهای انتظار می‌رود که تقاضا برای واردات نفت از سوی چین، به عنوان بزرگترین واردکننده نفت خام جهان، افزایش یابد.

همسر احمدرضا جلالی: در صورت اعدام او همه کشورهای اروپایی مسئول هستند

ویدا مهرنیا، همسر احمدرضا جلالی در مصاحبه با شبکه دوم تلویزیون آلمان از تمامی کشورهای اروپایی خواست تا برای نجات همسرش"اقدام فوری" انجام دهند. او گفت،"اگر همسرم را اعدام کنند همه کشورهای اروپایی مسئول هستند".

احمدرضا جلالی پزشک و پژوهشگر ایرانی‌سوئدی در آستانه اجرای حکم اعدام قرار دارد. همسر او، ویدا مهران‌نیا در مصاحبه با شبکه دوم تلویزیون آلمان (ZDF) از تمامی کشورهای اروپایی خواست تا برای نجات همسرش"اقدام فوری" به عمل آورند.

او گفت: «من امیدوارم که اتحادیه اروپا بتواند واقعا به اندازه کافی قوی اقدامی کند تا احمدرضا را به خانه برگرداند.»

خانم مهران‌نیا در ادامه مصاحبه‌اش با شبکه ZDF آلمان گفت: «اتحادیه اروپا نباید اجازه دهد یک انسان بی‌گناه به این روش غیرانسانی کشته شود.»

او در پایان سخنانش گفت: «اگر احمدرضا را اعدام کنند، همه کشورهای اروپایی مسئول‌اند.»

احمدرضا جلالی پیش از دستگیری در ایران برای موسسه پزشکی کارولینسکا در استکهلم کار می‌کرد. او سال ۲۰۱۶ (۱۳۹۵) در جریان سفر به ایران برای شرکت در سمیناری که در آن دعوت شده بود، دستگیر شد.یک سال پس از دستگیری در دادگاهی به ریاست قاضی صلواتی به اتهام جاسوسی و فساد فی‌الارض به اعدام محکوم شد. این حکم عینا در دادگاه تجدیدنظر و دیوان عالی تایید شد.

هم‌زمان با برگزاری دادگاه حمید نوری دادیار سابق زندان گوهردشت به اتهام دست داشتن در اعدام گروهی زندانیان سیاسی در سال ۱۳۶۷ که در سوئد تشکیل شد، قوه قضاییه جمهوری اسلامی اعلام کرد که حکم اعدام جلالی را تا پایان اردیبشهت اجرا می‌کند.

در پی اعتراضات گسترده به این حکم اما چند روز بعد سخنگوی وزارت خارجه ایران گفت، درخواست شده که این حکم فعلا اجرا نشود و این درخواست در حال بررسی است. گفت‌وگو با ویدا مهران‌نیا، همسر احمدرضا جلالی