همسر سابق اسیود از تلاش‌ها درباره پرونده او می‌گوید

  • 📰 RadioFarda_
  • ⏱ Reading Time:
  • 31 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 16%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

هدا هواشمی، همسر سابق حبیب اسیود که از او فرزندانی هم دارد، در گفت‌وگو با محمد ضرغامی از رادیوفرداُ از دادگاه حبیب‌الله چعب و تلاش‌های صورت گرفته از سوی او و دولت سوئد می‌گوید.

اولین جلسه دادگاه حبیب الله چعب معروف به حبیب اسیود شهروند ایرانی- سوئدی که از او با عنوان رهبر سابق «جنبش عربی آزادیبخش الاحواز» یا حرکت نضال نام برده می‌شود، سه‌شنبه ۲۸ دی ماه در تهران برگزار شد.

دادگاهی عنوان اصلی این متهم ۴۸ ساله را حمله ۳۱ شهریور ۱۳۹۷ به رژه‌ای نظامی در اهواز اعلام کرده است. حمله‌ای که چندین کشته و زخمی به همراه داشت. دادگاه روز سه‌شنبه، ۱۵ ماه پس از ربودن او در ترکیه و انتقالش به ایران برگزار شد. دادگاهی که در آن اتهام سوئد، دانمارک و هلند هم به پناه دادن و اجازه دادن به او و گروه متبوعش متهم شدند. در موردی هم آقای اسیود متهم شد که برای انجام عملیات‌های خود از عربستان سعودی کمک مالی گرفته است.

هدا هواشمی همسر سابق حبیب اسیود است که از او فرزندانی هم دارد. رادیوفردا با خانم هواشمی از دادگاه حبیب‌الله چعب و تلاش‌های صورت گرفته از سوی او و دولت سوئد صحبت کرده است.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

دنبال پرستو رفت ترکیه، به دولت سوید چه ارتباطی داره؟

دروغگو.خائن وطنفروش،شمااگربفکرمردم اهوازبودیداین همه انسان بیگناه روتوی بمب گزاراتون نمکشتید.اگرحال مادرش بده،پس حال مادرتون بچه کوچک توی تیراندازی های رژه کشته شدچیه؟این تازه یک نمونه ازاین ادمکشهاتون.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 13. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

بازگشت مهدی تاج پس از ۱۶ ماه سکوت؛ از او چه سوالاتی بپرسیم؟
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

اتحادیه اروپا در سالگرد بازداشت ناوالنی از روسیه خواست او را آزاد کنداتحادیه اروپا روز دوشنبه ۲۷ دی از روسیه خواست الکسی ناوالنی، منتقد سرسخت کرملین را آزاد کند.
منبع: RadioFarda_ - 🏆 13. / 51 ادامه مطلب »

نارضایتی سفیر سابق ایران در مسکو از بدعهدی ایران در قبال روسیهمعلوم نیست سفیر ایرانه یا روسیه. در دنیای وارونه ای زندگی می‌کنیم. این یارو ایرانی است یا روس؟ عجب خر تو خری است
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

ویدیو؛ دزدی بسته‌های آمازون از قطارهای باری عبوری از لس‌آنجلسدزدها در آمریکا روزانه ده‌ها واگن باری قطارهای عبوری از لس‌آنجلس را غارت می‌کنند؛ واگن‌هایی حامل بسته‌های خریداری‌شده از شرکت‌های فروش آنلاین کالاها هستند که هیچ‌گاه به دست مشتری‌ها نمی‌رسد. اما بيمه خسارتش رو ميده چپ در یک نگاه آره چپول، فقط در کوبا و ونزوئلا بار به دست صاحبش میرسه.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

آزادی «افشار محب» از زندان اردبیل پس از یک ماه بازداشت
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

بلینکن: خروج از برجام یکی از بدترین تصمیم‌های آمریکا بودوزیر خارجه آمریکا در گفت‌وگویی خروج واشنگتن از توافق هسته‌ای را یکی از بدترین تصمیمات سیاست خارجی آمریکا خواند. کدام تصمیم امریکادرمورد نحوه برخورد باایران درست بوده که بلینکن تصمیم کشورش بخروج از برجام را اشتباه اعلام کرده است.؟ترامپ برای خشنودی لابی اسراییل و عربستان لازم بود امریکا را هم آتش میزد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »