همسر ملکه بریتانیا تولد ۹۹ سالگی خود را در قرنطینه جشن گرفت

22/03/1399 04:37 ب.ظ

همسر ملکه بریتانیا تولد ۹۹ سالگی خود را در قرنطینه جشن گرفت همسر ملکه الیزابت دوم، جشن تولد خود را در کاخ سلطنتی ویندزور، مکانی که او به همراه ملکه از اواسط ماه مارس به دلیل شیوع ویروس_کرونا در آن قرنطینه هستند، جشن گرفت.

همسر ملکه الیزابت دوم، جشن تولد خود را در کاخ سلطنتی ویندزور، مکانی که او به همراه ملکه از اواسط ماه مارس به دلیل شیوع ویروس کرونا در آن قرنطینه هستند، جشن گرفت.

که از شاهزاده فیلیپ و ملکه در تاریخ اول ژوئن گرفته شده است را به مناسبت تولد او در شبکه‌های اجتماعی به اشتراک گذاشتند.

آنها در کاخ ویندزور و در نهایت سلامتی و تندرستی کنار هم هستند و لبخند می زنند. یکی از دلایلی که مراسم زادروز شاهزاده فیلیپ در کاخ ویندزور، بسیار ساده ترتیب یافت، همه گیری ویروس کرونا بود. آنها قصد داشتند که این مراسم را با برگزاری ضیافت ناهار و با حضور خانواده و مهمانان دیگر برگزار کنند.

انتظار می‌رفت شاهزاده فیلیپ به این مناسبت و با استفاده از اپلیکیشن «زوم» و تلفن با بسیاری اعضای خانواده و اقوام که آنها نیز در قرنطینه هستند، صحبت کند. او و ملکه الیزابت دوم، صاحب ۴ فرزند، ۸ نوه، و ۸ نتیجه هستند. headtopics.com

خداییش جنتی هنوز جوون

این مومیایی ها چقدر جون دوستن.

Maria_119000 نمی‌دونین من چقدر متنفرم از خوانواده سلطنتی انگلیس.

ادامه مطلب:
VOA Farsi صدای آمریکا »

یه امشب بهت رحم نمیکنم خاصی تو چشماشه😂 جنتی باکینگهام گور باباش همیشه گفتن آدمهای کم عقل بیشتر عمر میکنن، این دوتا رو هم به عصر دایناسورها میرسن مرغ همسایه، هم غازه هم نایسه همسر ملکه بریتانیا اسم نداره

پیشکسوت استقلال درگذشتپرویز ابوطالب در سن 78 سالگی دار فانی را وداع گفت. همیشه در سطح جوانان کار میکرد و علاقمند به نفس آموزش بود

وزارت خارجه آمریکا بار دیگر ایران را به نقض آزادی‌های مذهبی متهم کرد- اخبار بین الملل - اخبار تسنیم - Tasnimآمریکا ایران را به نقض «آزادی مذهبی» متهم کرد وزارت خارجه آمریکا در گزارش سالانه موسوم به «آزادی‌های مذهبی» بار دیگر ایران را به نقض آزادی‌های مذهبی متهم کرده است به جاسوسای بهاییشون سخت میگذره حتما..

آخرین آمار کرونا در کشور| فوت 81 نفر در 24 ساعت گذشته- اخبار اجتماعی - اخبار تسنیم - Tasnimآخرین آمار کرونا در ایران| شناسایی ۲۰۱۱ مورد جدید سخنگوی وزارت بهداشت: مجموع بیماران در کشور به ۱۷۷ هزار و ۹۳۸ نفر رسید مجموع جان باختگان این بیماری به ۸ هزار و ۵۰۶ نفر رسید تا کنون ۱۴۰ هزار و ۵۹۰ نفر از بیماران، بهبود یافته‌اند

کرونا در فرانسه جان 87 مبتلای دیگر را گرفت

«دختر شایسته هیتلری» به ۳ سال زندان محکوم شددادگاهی در بریتانیا آلیس کاتر و سه عضو دیگر گروه نئونازی و راست گرای افراطی «‌کنش ملی» را به تحمل نزدیک به ۱۵ سال زندان محکوم کرد. واسه چی ؟؟؟ نه_به_زندانی_کردن_اینا اینو بدید به من من خودم لیبرالش میکنم

برای آزادسازی گروگان‌های ایرانی در آمریکا بارها آمادگی خود را اعلام کرده‌ایمسخنگوی وزارت امور خارجه با تاکید بر اعلام آمادگی ایران برای مبادله زندانیان ایرانی و آمریکایی اظهار کرد: برای اینکه چگونه و در چه قالب‌هایی بتوانیم گروگان‌های ایرانی در آمریکا را آزاد و به کشور باز گردانیم بارها آمادگی خود را اعلام کرده‌ایم. این حرفها همه جاهلانه است.سیاستهای استعمارجهانی طبق برنامه در ایران و خاورمیان از پیش تعین شده با اراده ی استعمارجهانی پیش میرود جاهلان فرقه فارسیسم با پنهانکاری جاهلانه لاف میزنند تا بساط فرقه فارسیسم استمرار داشته باشد که کور خوانده اند.فرقه فارسیسم با تمام بساطش حذف شدنیست.

شاهزاده فیلیپ، دوک ادینبرو، مسن‌ترین و طولانی‌ترین همسر یک ملکه در تاریخ بریتانیا، ۹۹ ساله شد و مطابق معمول زادروز خود را آرام و بی سر و صدا گذراند.

همسر ملکه الیزابت دوم، جشن تولد خود را در کاخ سلطنتی ویندزور، مکانی که او به همراه ملکه از اواسط ماه مارس به دلیل شیوع ویروس کرونا در آن قرنطینه هستند، جشن گرفت.که از شاهزاده فیلیپ و ملکه در تاریخ اول ژوئن گرفته شده است را به مناسبت تولد او در شبکه‌های اجتماعی به اشتراک گذاشتند.

آنها در کاخ ویندزور و در نهایت سلامتی و تندرستی کنار هم هستند و لبخند می زنند.

یکی از دلایلی که مراسم زادروز شاهزاده فیلیپ در کاخ ویندزور، بسیار ساده ترتیب یافت، همه گیری ویروس کرونا بود.

آنها قصد داشتند که این مراسم را با برگزاری ضیافت ناهار و با حضور خانواده و مهمانان دیگر برگزار کنند.

انتظار می‌رفت شاهزاده فیلیپ به این مناسبت و با استفاده از اپلیکیشن «زوم» و تلفن با بسیاری اعضای خانواده و اقوام که آنها نیز در قرنطینه هستند، صحبت کند.

او و ملکه الیزابت دوم، صاحب ۴ فرزند، ۸ نوه، و ۸ نتیجه هستند.

صفجه رسمی خاندان سلطنتی بریتانیا نیز به همین مناسبت، مجموعه ای ازقدیمی و خاطره انگیز فیلیپ و ملکه را در اینستاگرم به اشتراک گذاشت.

در هفته های اخیر تمامی برنامه های دربار و خاندان سلطنتی برای حفظ سلامتی فیلیپ و ملکه الیزابت دوم ۹۴ ساله لغو شده است.