همسر انوشه آشوری مهندس زندانی در ایران، اتهام جاسوسی علیه او را «ساختگی» خواند

05/07/1398 08:56 ب.ظ

همسر انوشه آشوری مهندس زندانی در ایران، اتهام جاسوسی علیه او را «ساختگی» خواند سخنگوی قوه_قضائیه ایران یک ماه پیش اعلام کرد انوشه آشوری به اتهام جاسوسی برای اسرائیل به ۱۲ سال زندان و پرداخت ۳۳ هزار یورو محکوم شده است.

همسر انوشه آشوری، یک مهندس ایرانی بریتانیایی زندانی در ایران اتهامات نسبت داده شده به او را ساختگی خوانده و خواستار آزادی او شده است. شری (شهرزاد) ایزدی بهنام، که یک کارزار اینترنتی را برای امضای نا مهر ۰۴, ۱۳۹۸ توضیحات تکمیلی مایک پمپئو و برایان هوک درباره ممنوعیت ورود مقامات رژیم ایران و بستگان آنها به آمریکا وزیر خارجه آمریکا و نماینده ویژه ایالات متحده در امور ایران در دو کنفرانس خبری جداگانه درباره فرمان اجرایی پرزیدنت ترامپ سخنرانی کردند.

مهر ۰۴, ۱۳۹۸ توضیحات تکمیلی مایک پمپئو و برایان هوک درباره ممنوعیت ورود مقامات رژیم ایران و بستگان آنها به آمریکا وزیر خارجه آمریکا و نماینده ویژه ایالات متحده در امور ایران در دو کنفرانس خبری جداگانه درباره فرمان اجرایی پرزیدنت ترامپ سخنرانی کردند.

مایک پمپئو، وزیر خارجه ایالات متحده، و برایان هوک، نماینده وزارت خارجه آمریکا در امور ایران، روز پنجشنبه در دو نشست خبری جداگانه، به ارائه توضیحات تکمیلی درباره فرمان اجرایی پرزیدنت ترامپ برای محدود کردن ویزای مقام‌های ارشد ایران و خانواده‌های آنها به ایالات متحده پرداختند.

آقای پمپئو روز پنجشنبه ۴ مهر در یک نشست خبری در نیویورک گفت که مقام‌های سرشناس رژیم ایران چهل سال است شعار «مرگ بر آمریکا» سر می‌دهند، اما برای زندگی به آمریکا می‌روند؛ دیگر این اتفاق نخواهد افتاد. وی افزود که بسیاری از ایرانیان با این نفاق و دورویی مخالف بودند و پرزیدنت ترامپ دیروز برای پایان دادن به این شرایط اقدام کرد. headtopics.

ادامه مطلب:
VOA Farsi صدای آمریکا »

دادگاه بریتانیا: مرد تراجنسیتی که نوزادی را به دنیا آورده مادر او استفردی مک کانل، ۳۲ ساله که هنگام تولد زن بوده از سال ۲۰۱۸ تاکنون به عنوان یک مرد زندگی کرده است. او پیش از آن توانسته بود به طور طبیعی باردار شود.

کویت: ایران باید حاکمیت کشورها را محترم شمرده و تنش‌ها را کاهش دهدشیخ جابر المبارک الحمد الصباح رئیس شورای وزیران کویت روز پنجشنبه 26 سپتامبر 2019 طی سخنانی در مجمع خاشقچي را من کشتم بن سلمان محمد بن سلمان می‌گوید از آنجا که قتل جمال خاشقجی توسط مجموعه زیر نظر او انجام شده مسئولیت آن را بر عهده می‌گیرد. او در عین حال ادعا کرده که قتل این روزنامه‌نگار منتقد حکومت عربستان با اطلاع قبلی او انجام نشده است. انکه به ما........................... بود کلاغ .................. دریده بود

الکساندر چفرین؛ آکاردئون را دزدید، آخرین تیر را شلیک کرد و حامی حقوق زنان شد

نگار قدس کنی و ترازوی معاوضه او با یک زندانی خارجی

رویترز: ولیعهد سعودی می‌گوید چون قتل خاشقجی در دوران مسئولیت او اتفاق افتاد، خود را مسئول می‌داندرویترز: ولیعهد سعودی می‌گوید چون قتل خاشقجی در دوران مسئولیت او اتفاق افتاد، خود را مسئول می‌داند ولیعهد عربستان_سعودى در یک برنامه مستند مسئولیت نهایی وقوع قتل جمال خاشقجی را به دلیل آن که در زمان حضور او در راس امور کشور رخ داد، متوجه خود دانست. حالا چرا خامنه ای مسئولیت مرگ علیرضا شیر علی محمدی رو قبول نمی کنه، چون عقل و مسئولیت پذیری اش مثل جسمش ناقصه خاشقچی؟ خاشقچی کیه؟ چند رو‌ز بعد خاشقچی اصلا نیومده سفارت بعدش که فیلم منتشر شد: خاشقچی اومده ولی رفته. خاشقچی سرش خورده لبه میز. خاشقچی توسط عناصر خودسر کشته شده... و یه عالم داستان دیگه!🤣 وقاحت در حد نهایت به این دلیل مسیولی که خود حقیرت دستور رو صادر کردی! الکی ادای مسیولی رو در نیار که زیر دستاش کاری بدون اجازه انجام دادن!

طالبان شرکت کنندگان در انتخابات افغانستان را تهدید کرد | DW | 26.09.2019اسلامگرایان گروه افراطی طالبان از شهروندان افغانستان خواسته‌اند در روز انتخابات ریاست جمهوری در خانه بمانند. در پی افزایش تهدیدهای این گروه، صدها حوزه رای‌گیری در روز انتخابات بسته می‌مانند. طالبان یک نفر است؟