همزمانی پاداش چندصدهزار یورویی یک مدیر با ثبت رکورد بیکاری در فرانسه

  • 📰 euronews_pe
  • ⏱ Reading Time:
  • 25 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 13%
  • Publisher: 59%

در حالی که گفته می شود مدیرعامل گروه بحران زده «ایرفرانس - کی ال ام»‌ پاداش ۷۶۸ هزار یورویی دریافت می کند، وزارت کار فرانسه خبر از ثبت یک رکورد تاریخی آمار بیکاران در این کشور را ارائه داد.

ایران اخبار, ایران سرفصلها

با تصویب هیات مدیره گروه «ایرفرانس - کی ال ام»‌ بنجامین اسمیت، مدیرعامل این شرکت پاداش ۷۶۸ هزار یورویی دریافت می کند.

این گروه هواپیمایی در جواب به انتقادهای گسترده گفته است که بنجامین اسمیت، پاداش فعالیت های خود در سال ۲۰۱۹ را می گیرد. همچنین دفتر مدیرعامل گروه بیانیه ای منتشرکرده است که در آن می خوانیم «پاداش بنجامین اسمیت تنها مربوط به عملکرد این گروه در سال ۲۰۱۹ است و شخص مدیرعامل متعهدشده است که در سال ۲۰۲۰،‌ ۲۵درصد از پاداشش را برای هزینه های شرکت خرج کند.»انتشار خبر موافقت با پرداخت پاداش ۷۶۸ هزار یورویی به بنجامین اسمیت همزمان شده است با آمار بیکاری بی سابقه در فرانسه.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

هفت کشته در حمله موشکی حوثی‌ها به یک مقر نظامی در یمندر حمله موشکی حوثی‌ها به مرکز فرماندهی موقت در مارب یمن٬ هفت تن کشته شدند. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

اینفوگرافی| زنان مجلس یازدهم در یک نگاهچه تعداد از نمایندگان مجلس یازدهم را زنان تشکیل می‌دهند و این نمایندگان چه کسانی هستند؟ کدام دوره از مجلس بیشترین تعداد نماینده زن را داشته است؟ سازمان ملل متحد باید به تشگیل مجلس اجباری و استمرار حکمرانی و حکومت اجباری با رای های ۱۵ درصدی واکنش نشان دهد و آشکارا به این حکومت جاهلیت تحمیلی شئونیزم فارسی ابتذال شر اشرار فرقه فارسیسم اشغالگر ایران نه بگوید و پایان دهد.
منبع: EtemadOnline - 🏆 9. / 59 ادامه مطلب »

کشف یک تریلیونی خودروهای احتکاری در پایتختکشف یک تریلیونی خودروهای احتکاری در پایتخت رئیس پلیس امنیت اقتصادی تهران بزرگ پایتخت از کشف یک هزار و ۸۴ دستگاه انواع خودروی احتکاری به ارزش یک تریلیون ریال خبر داد. اگه واقعا راسته بیارین توزیع کنید بین مردم ،چرا قرعه کشی و هزار تا فرمول عجیب و غریب برا فروش میزارین.ماشاالله که مردم برا خرید خودرو تو صف پیش ثبت نام سر میشکونن.بسم الله
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

حریق پاساژ در خیابان سعدی/ مصدومیت یک آتش نشانسخنگوی سازمان آتش‌نشانی شهرداری تهران از وقوع حریقی در یک مجتمع تجاری در خیابان سعدی جنوبی خبر داد. مردم ونزوئلا کمک ارسال می کنند برای بیت رهخری ا🤣🤣🤣 اینا مثل این میمونه به رونالدو بگی بشین پاتو باز کن توپ فوتبالو قل بده! تعداد مصدومان حادثه آتش‌سوزی یک پاساژ در خیابان سعدی به پنج نفر رسید
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

بازداشت یک شهروند بهایی در یزد
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

هشدار دیده‌بان حقوق بشر در مورد خطر کووید ۱۹ در زندان‌ها | DW | 27.05.2020به گزارش سازمان دیده‌بان حقوق بشر خطر ابتلا به بیماری کووید ۱۹ بیش از پیش زندانیان، زندانبان‌ها و همچنین خانواده‌های آنها را تهدید می‌کند. در سراسر جهان حدود ۱۱ میلیون نفر در زندان‌ به سر می‌برند.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »