همزمان با اعتراض‌های سراسری به وضعیت معیشتی؛ ابراهیم رئیسی: نظام پرداخت حقوق «فوری» اصلاح شود

22/10/1400 05:12 ب.ظ

🔺همزمان با اعتراض‌های سراسری به وضعیت معیشتی؛ ابراهیم_رئیسی: نظام پرداخت حقوق «فوری» اصلاح شود ⬇️ بیشتر بخوانید:

دومین روز پیاپی اعتراضات گسترده کارکنان قوه قضائیه؛ معترضان: «دولت خیانت می‌کند، مجلس حمایت می‌کند»

ابراهیم رئیسی که در خرداد ۱۴۰۰ وعده‌های انتخاباتی فراوانی برای بهبود وضعیت معیشتی مردم و اصلاح ساختار نظام دستمزدی در کوتاه‌ترین مدت زمان داده بود، در جلسه روز چهارشنبه هیات دولت دستور تشکیل کارگروهی را داد تا در یک بازه زمانی کوتاه «قانون جدید، واحد و عادلانه‌ای» برای پرداخت حقوق تدوین کند.

قانون نظام هماهنگ پرداخت كاركنان دولت مصوب ۳۱ شهریور ۱۳۷۰ مجلس شورای اسلامی است و هر چند در ۵ خرداد ۱۳۷۱ و ۱۵ مهر ۱۳۷۵ مورد اصلاح مجدد مجالس بعدی قرار گرفت، اما هیچگاه دریافت‌کنندگان حقوق در دستگاه‌های مختلف دولتی را راضی نکرد و اعتراضات فراوانی را طی سال‌ها در پی داشت.

رئیس قوه مجریه جمهوری اسلامی در ارتباط با نتیجه نهایی کارگروه تدوین قانون جدید «نظام پرداخت حقوق» که امروز دستور تشکیل آن را داد، گفته است «این قانون پس از تصویب در مجلس، تمام قوانین و مقررات متعدد فعلی در پرداخت حقوق و مزایا در دستگاه‌های مختلف را ملغی اعلام کند. headtopics.com

من نشنیدم چی گفته، ولی احیانا نگفته ، فوری و انقلابی ؟! 😅

مرتیکه جلاد

جمهوری اسلامی همزمان با چالش‌های بین‌المللی همچون پرونده هسته‌ای، با بحران‌های داخلی همچون کم‌آبی، اعتراضات معیشتی، گسترش فساد سازمانی، نارضایتی عمومی، و عدم اعتماد به حاکمیت روبرو است.

ادامه مطلب:
VOA Farsi صدای آمریکا »

تصاویر مقابله پلیس استرالیا با حامیان نواک جوکوویچ با توسل به اسپری فلفلطرفداران نواک جوکوویچ، تنیس‌باز صرب، در اطراف خودرویی که از دفتر وکیل او در ملبورن خارج شده بود و گفته می‌شد که آقای جوکوویچ در آن است، چنان تجمع کردند که آمد و شد در بخشی از این شهر مختل شد.

به‌رغم هشدارهای آمریکا، روسیه به اعزام نیرو به مرز با اوکراین ادامه می‌دهدمنابع آمریکایی گزارش دادند که مسکو به‌رغم ادامه گفت‌وگو با واشینگتن همچنان به تقویت نیروها و تجهیزات نظامی در مرزهای خود با اوکراین ادامه می‌دهد.روزنامه حق آمریکاست الان بعد از 30 سال فروپاشی شوروی هر کاری چپ ها کردن آمریکا کوتاه اومده انقدر کوتاه اومده که اینجوری شده ترامپ یک استثنا بود

واکنش اژه‌ای به اعتراض‌های کارمندان قوه قضائیه: زمینه شعف دشمنان فراهم نشودرئیس قوه قضائیه جمهوری اسلامی در واکنش به اعتراض‌های روزهای اخیر کارمندان دستگاه قضایی گفته است که تلاش‌ها برای هم‌ترازی پرداختی کارکنان ادامه دارد. غلامحسین محسنی اژه‌ای روز... اگر میخواهید اعتراضی شکل نگیرد طبق اصول کلی انقلاب که نباید هیچ کسی در حیطه جغرافیایی ایران اسلامی از فقر بنالد و با عنایت به اینکه حداقل دریافتی و خط فقر ده میلیون تومان میباشد پس هر چه فریاد دارید بر سر مسئولین نظام بکشید . خـــاک برسرت دکتراستاد مهندس لیسانسیه پرستاراموزگاردانشمند دانشجو که چهلو سه ساله یکمشت مسلمون کوسکش کثافت خونخوار متعفن بی سواد شپشوی تخم صیقه اشغالکر غارت گردزد قاتل برشما دانش اموختگام حکومت کنه خاک برسرت ایران خفته اسلام زده یارانه خوار عرب پرست گشنه خفته بر ابر گنج جهان به اقا رضا پسرتون بگین یه مقدار از پولهایی رو که در ماجرای هفت تپه و اسدبیگی گرفته بده کارکنان قوه قضاییه تا مشکل معیشتیشون حل بشه!!

واکنش رییس به قراردادهای ناچیز شمشیربازی: با خواهش و تمنا تیم‌ها را آورده‌ام!واکنش رییس به قراردادهای ناچیز شمشیربازی: *با خواهش و تمنا تیم‌ها را آورده‌ام! *۱۰۰درصد قراردادها پایین است *بهترین شمشیرباز ما رقمی که می‌گیرد بین ۴۰ تا ۵۰ میلیون تومان است *دریافتی دختران شمشیرباز امسال تازه به ۱۰ میلیون تومان رسیده

واکنش وزارت ورزش و جوانان به حواشی جلسه با بلاگرهاروز گذشته ویدئویی از حضور تعدادی بلاگر زن جوان فعال در عرصه‌های مختلف در ساختمان شماره ۲ وزارت ورزش و جوانان منتشر شد که حواشی و انتقاداتی به همراه داشت، به طوری که برخی کاربران فضای مجازی از آن به عنوان «دور همی زنانه» یاد کردند؛ پس از این واکنش‌ها، وزارت ورزش و جوانان با انتشار بیانیه‌ای، جلسه مذکور را «جلسه مجمع ملی خیرین ازدواج» عنوان می‌کند که تنها به منظور «ترویج امر ازدواج در فضای مجازی» تشکیل شده است.

انتقال یک شهروند بهائی به زندان با وجود شرایط نامساعد قلبی