همزمان با مذاکرات وین؛ گفت‌وگوی تهران و سئول درباره دارایی‌های بلوکه‌شده ایران

27/11/1400 10:22:00 ق.ظ

همزمان با مذاکرات وین؛ گفت‌وگوی تهران و سئول درباره دارایی‌های بلوکه‌شده ایران العربيه_فارسى

همزمان با مذاکرات اتمی وین برای احیای برجام، بانکداران و مسئولانی از وزارت نفت ایران برای دیدار با مقام‌های دولت کره‌جنوبی پیرامون دارایی‌های بلوکه‌شده به خبرگزاری «یونهاپ» کره‌جنوبی شامگاه سه‌شنبه، 15 فوریه، گزارش داد، در جریان سفر دو روزه مقام‌های...

خبرگزاری «یونهاپ» کره‌جنوبی شامگاه سه‌شنبه، 15 فوریه، گزارش داد، در جریان سفر دو روزه مقام‌های ایرانی به سئول، دو طرف درباره گزینه‌‌های پرداخت پول‌های مسدودشده و امکان از سرگیری تجارت نفت پس از کاهش احتمالی تحریم‌های آمریکا علیه ایران بحث کردند.

Advertisement به گفته مسئولان ایرانی، کره‌جنوبی حدود هفت میلیارد دلار بابت خرید میعانات گازی به ایران بدهی دارد که به دلیل تحریم‌های آمریکا علیه این کشور، نتوانسته از سال 2018 بدهی‌های خود را بپردازد. رسانه‌های کره‌جنوبی اواخر دسامبر گذشته خبر دادند مقامات دو کشور در حال بررسی برگزاری یک نشست در فوریه 2022 برای حل‌وفصل مسائل مربوط به دارایی‌های مسدودشده ایران در بانک‌های کره‌جنوبی هستند.

ادامه مطلب:
العربیه فارسی »

وقوع زلزله 6.5 ریشتری در منطقه هندوکش افغانستان

زلزله‌ای به قدرت 6.5 ریشتر در منطقه هندوکش افغانستان رخ داد. - خبرگزاری آناتولی ادامه مطلب >>

Loading news...
Failed to load news.

همزمان با سفر شولتس به مسکو، آلمان خواستار عقب‌نشینی روسیه از مرز اوکراین شداین در حالیست که ولودیمیر زلنسکی، رئیس جمهوری اوکراین با توجه به شائبه‌هایی که در خصوص حمله روسیه در روز چهارشنبه ۱۶ فوریه مطرح شده است، این روز را روز «همبستگی» اوکراینی‌ها اعلام کرده است.

تاکید اوکراین بر پیوستن به ناتو؛ روسیه خواستار «مذاکرات بیشتر» با غرب استرئیس‌جمهوری اوکراین در دیدار با صدراعظم آلمان گفت که اوکراین به رغم فشارهای روسیه، از تمایل خود برای عضویت در ناتو عقب‌نشینی نخواهد کرد. اگه اینطور روسیه باید چنان ادبش کنه که کمر نتونه راست کنه زن تو نیوشا بگاد هومن کونی 😂😂😂🍆🍆

مذاکرات ایران با خریداران نفت کره جنوبیمذاکرات ایران با خریداران نفت کره جنوبی بلومبرگ: مقامات شرکت ملی نفت ایران دستکم با مقامات دو پالایشگاه کره جنوبی برای صحبت درباره بازگشت احتمالی عرضه این کشور دیدار می‌کنند. این مذاکرات در مرحله مقدماتی قرار دارد و حجم خرید و زمان آن هنوز مشخص نشده است.

بحران دوباره کرونا در تهران/گردش همزمان اُمیکرون و دلتامعاون درمان ستاد کرونای استان تهران با اشاره به گردش همزمان اُمیکرون و دلتا، گفت: به طور تخمینی ۸۰ تا ۸۵ درصد موارد ابتلا با سویه اُمیکرون است، اما ۱۰ تا ۱۵ درصد موارد نیز مربوط به دلتاست.

آمار جدید کرونا در ایران؛ گردش همزمان دلتا و اُمیکرونوزارت بهداشت ایران از جان‌باختن ۱۶۷ بیمار دیگر مبتلا به کرونا طی ۲۴ ساعت منتهی به ظهر روز سه‌شنبه و شناسایی ۲۵ هزار و ۳۴ بیمار جدید طی این مدت خبر داد. گـــه💩💩 توشرفت ملت خاموش بی غیرت بی وطن خفته اسلام زده توپ تانک فشفشه ملت خاموش کوسکشه توپ تانک خمپاره مهر برلب کون پاره نـه شیخ خوبه نــه ملا بریـن به ایت الله ملای خوب ملای مردس دستها توکون غیرتها بیرون حکومت واژگون سیدلی گه پدر💩💩 تواسلامت میرینیم ایرانو پس میگیریم

چرخش همزمان دلتا و اومیکرون در برخی مناطق ایران | DW | 15.02.2022کووید ۱۹ در ایران همچنان در حال تاخت و تاز است. طی ۲۴ ساعت بیش از ۲۵ هزار مورد ابتلای جدید ثبت شده است. بیمارستان‌های کودکان تهران در حالت آماده‌باش هستند.