همدردی مردم ایران با جان‌باختگان هواپیمای اوکراینی

  • 📰 IRNA_1313
  • ⏱ Reading Time:
  • 43 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 21%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

همدردی مردم ایران با جان‌باختگان هواپیمای اوکراینی | شماری از دانشجویان و مردم در شهرهای تهران، شیراز، اصفهان و رشت و... با حضور در دانشگاه‌ها و خیابان‌ها به یاد جان‌باختگان سانحه هواپیمای_اوکراینی شمع روشن کرده و با خانواده آنها ابراز همدردی کردند.

یک فروند هواپیمای بوئینگ ۸۰۰-۷۳۷ متعلق به شرکت هواپیمایی اوکراین اینترنشنال با علامت ثبت VR-PSR که با شماره پرواز ۷۵۲ در ساعت ۶ و ۱۲ دقیقه روز چهارشنبه ۱۸ دی ماه از فرودگاه امام خمینی به مقصد کی‌یف پرواز خود را آغاز کرد که پس از قطع ارتباط با بخش کنترل ترافیک، در ساعت ۶ و ۱۸ دقیقه در حوالی صبا شهر از توابع استان تهران سقوط کرد.

این ستاد اطمینان خاطر داد با پیگیری انجام شده اصلاحات اساسی در فرآیندهای عملیاتی در سطح نیروهای مسلح، امکان تکرار این گونه خطاها را غیر ممکن ساخته و بلافاصله مقصر آن را به سازمان قضایی نیروهای مسلح معرفی کند تا با خطاهای صورت گرفته برخورد قانونی صورت گیرد. این دانشجویان همچنین با نصب پارچه مشکی و پارچه نوشته های دیگر و عکس هایی از دانشجویان جان باخته ، به خانواده های آنان تسلیت گفتند.

این افراد با حضور در ضلع جنوبی سی و سه پل با روشن کردن شمع، یاد و خاطره جان باختگان هواپیمای بوئینگ ۷۳۷ شرکت هواپیمایی اوکراین را که بیشترشان دانشجویان دانشگاه های مختلف ایران بودند را گرامی داشتند. در لاهیجان هم شرکت کنندگان ضمن همدردی با خانواده جانباختگان به همنوا با هم سرود"ای ایران" را خواندند و معاون سیاسی ، امنیتی و اجتماعی استانداری گیلان در این زمینه گفت : این تجمع‌ها با حضور نیروی انتظامی و در آرامش برگزار شد و مشکل خاصی نداشتیم .

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

همین چن ساعت پیش یکی از خبرنگاراتون به گوه خوردن افتاد که به ما خبر دروغ دادن حالا باز دارین سانسور میکنین؟ نمیتونین آدم باشین؟

تف به شرفتون مطبوعات اجاره ایی ٬ گه به زندگی کثافتتون . ۱۵۰۰آبان؟ سوک کشی تو عراق و کارناوال انتقام مسخره تون.بیشرفففففففففففففففف

سحر نزدیک است

شمار زیادی از این دانشجویان هم از مزدوران حکومتی کتک خوردند

بعد از همدردی چه شعارهایی دادن؟اونم بگو لطفا

الاغزاده های دروغگو، چرا شعارهای مردم رو هم نشر نمیکنین؟ تمامی ج.ا. جوک هست. 'خبرگزاری ایرنا' هم جزوش. زباله ها!

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 6. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

همدردی دانشجویان و مردم با خانواده جانباختگان هواپیمای اوکراینیدانشجویان دانشگاه‌های تهران، امیرکبیر، شریف و ... در ابراز همدردی با خانواده جانباختگان سقوط هواپیمای مسافربری بوئینگ ۷۳۷ و جانباختن تعدادی از دانشجویان و دانش‌آموختگانی که از مسافران این هواپیما بودند مقابل دانشگاه صنعتی امیرکبیر(پلی‌تکنیک تهران) تجمع کردند. مرگ بر دیکتاتور شما چه مادرجنده هایی هستید مرگ بر خامنه ای
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

ابراز همدردی اصفهانی‌ها با خانواده‌های جانباختگان سقوط هواپیمااصفهان - ایرنا - جمعی از دانشجویان و مردم اصفهان شنبه‌شب به یاد جان‌باختگان سانحه سقوط هواپیمای اوکراین با روشن کردن شمع با خانواده‌های آنان ابراز همدردی کردند. تف کمه ریدم به شرفت بی ناموس این چه خونیه شما داری میخوری چه عجب .انگاربرای یه بار هم صدای مردم رو نشون دادین نمیشد قبل اینکه مشخص شه سپاه زده مراسم میگرفتین؟ اون موقع هموطن نبودن؟
منبع: IRNA_1313 - 🏆 6. / 63 ادامه مطلب »

ابراز همدردی رئیس‌جمهور ترکیه با مردم عمان
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

همراهی مسعود کیمیایی و برخی هنرمندان با مردم؛ در جشنواره فجر حاضر نمی‌شویم♦️ همراهی مسعود_کیمیایی و برخی هنرمندان با مردم؛ در جشنواره_فجر حاضر نمی‌شویم ▪️ انصراف کیمیایی در حالی است که روز شنبه ۲۱ دی‌ماه برخی از هنرمندان از جمله جعفر_پناهی و هدیه_تهرانی در تجمع‌های تهران برای همراهی با مردم حضور یافتند. به درک چه عجب از خواب بیدار شدید شما هنربندان بی وجدان 😡 خیلی زودتر از اینها باید بفکر همچین روزهایی میبودید بعد از مدت ها ي خبر خوب شنيديم👌🏻
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

دیدار اردوغان با نخست‌وزیر جمهوری ترک قبرس شمالیرئیس‌جمهور ترکیه با نخست‌وزیر جمهوری ترک قبرس شمالی در استانبول دیدار و گفتگو کرد. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

با کوچک‌ترین تخطی آمریکا، اسرائیل را می‌زنیماحمد بخشایش گفت‌: با کوچک‌ترین تخطی آمریکا، اسرائیل را می‌زنیم و چون اسرائیل شیشه عمر آمریکاست، آنها می‌دانند دیگر نباید پایشان را از گلیم‌شان درازتر کنند. واکنش لازم و البته تند و تیز ایران کاری کرد که منطقه از شر جنگ رهایی یابد. کوچکترین خطا!!! یعنی کشتن سلیمانی الان دقیقا چی بود؟؟؟
منبع: EtemadOnline - 🏆 9. / 59 ادامه مطلب »