همجنسگراهراسی؛ چرا بازیکنان برزیلی پیراهن عدد ۲۴ به تن نمی‌کنند؟

20/11/1400 02:28:00 ب.ظ

همجنسگراهراسی؛ چرا بازیکنان برزیلی پیراهن عدد ۲۴ به تن نمی‌کنند؟ جزئیات بیشتر🔽

در لیگ دسته اول فوتبال برزیل هم‌اکنون از ۲۰ تیم تنها چهار تیم بازیکنی با پیراهن شماره ۲۴ دارند. این چهار بازیکن هم فوتبالیست‌های جوانی هستند که تازه اولین قرارداد حرفه‌ای خود را امضاء کرده‌اند.

هم‌رسانی این مطلب:.به گزارش ایسنا، سامانه‌های کاربردی وزارت امور اقتصادی و دارایی امروز با حضور وزیر اقتصاد در محل این وزارتخانه به بهره برداری رسید که این سامانه‌ها در بخش‌های معاونت خزانه داری، معاونت اقتصادی و همچنین مرکز فناوری اطلاعات وزارتخانه تهیه و به کارگیری خواهد شد..اندریک روی جلد شماره این ماه مجله پالاسار که محبوب‌ترین مجله ورزشی برزیل است.این پول بخشی از کمک‌های بشردوستانه است که با هدف جلوگیری از فروپاشی سیستم اقتصادی افغانستان از سوی سازمان ملل متحد به این کشور اختصاص داده شده است..

.

ادامه مطلب:
euronews فارسی »

وقوع زلزله 6.5 ریشتری در منطقه هندوکش افغانستان

زلزله‌ای به قدرت 6.5 ریشتر در منطقه هندوکش افغانستان رخ داد. - خبرگزاری آناتولی ادامه مطلب >>

Loading news...
Failed to load news.

یه طوری تیتر زدی که انگار همجنسگرایی چیز خوبیه

آغاز خرید الکترونیکی سفته از فرداآغاز خرید الکترونیکی سفته از فردا وزیر امور اقتصادی و دارایی از فراهم شدن امکان خرید سفته به صورت اینترنتی و غیرحضوری از فردا و به صورت ۲۴ ساعته خبر داد.

اندریک؛ برزیلی ۱۵ ساله‌ای که چشم غول‌های اروپا را گرفته است - BBC News فارسیسه هفته پیش که تیم‌های پالمیراس و اوئسته مشغول گرم کردن خود پیش از مسابقه بودند، استعدادیاب‌های بارسلونا، آرسنال، لیورپول، منچستر سیتی، ساوتهمپتون، آژاکس و بنفیکا در صندلی‌های خود نشسته بودند و آماده دیدن مسابقه یک‌چهارم نهایی کوپا سائوپائولو (دسته اول جوانان برزیل) بودند. برنامه 10 سالِ آیندتون جور شد! در حالِ حاضر که تمامِ صحبتهایِ 10 سال پیشِ جناب حسینی رو دارید تکرار میکنید!!!!!!!!! این برنامه هارو هم ببینید واسه آیندتون خوبه!!!! آفرین عالیست

تزریق نقدی ارز به اقتصاد افغانستان؛ دومین محموله دلار آمریکا به کابل رسیدمطابق بیانیه بانک مرکزی افغانستان، این پول از طریق فرودگاه بین‌المللی کابل به افغانستان رسیده و به بانک بین‌المللی افغانستان که بزرگ‌ترین بانک این کشور به شمار می‌ورد، تحویل داده شده است.

مجلس عراق انتخاب رئیس جمهوری را تا زمان نامشخصی به تعویق انداختمجلس عراق انتخاب رئیس جمهوری را تا زمان نامشخصی به تعویق انداخت جلسه انتخاب رئیس جمهوری در پارلمان عراق امروز در حالی تشکیل شد که تنها 58 نماینده در این جلسه حاضر شدند. بدین ترتیب جلسه پارلمان به تعویق افتاده و رئیس‌جمهور عراق در این جلسه انتخاب نشد.

بایدن در نشست خبری با شولتس: روسیه به اوکراین حمله کند نورد استریم۲ دیگر وجود نخواهد داشترئيس جمهوری آمریکا، به روسیه هشدار داد در صورتی که به اوکراین حمله کند، دیگر پروژه خط لوله انتقال گازی به نام نورد استریم ۲ وجود نخواهد داشت. يقول محمد قاسم: 'أنا أحترم المهدي عليه السلام ولكن أحلامي لا علاقة لها به. هذا فقط لأنه لم يظهر لي ولم يذكر في أي مكان في أحلامي. أنا فقط أشارك أحلامي كما أمرني الله ورسوله صلى الله عليه وسلم'. تعرف على المزيد هنا وهل يمكن ان يكون محمد قاسم هو المهدي ؟

واکنش دولت ایران به دادگاه مردمی آبان: «به بریتانیا اعتراض کردیم»سعید خطیب‌زاده، سخنگوی وزارت خارجه ایران در واکنش به برگزاری دادگاه بین‌المللی مردمی آبان در لندن آن را «نمایشی» خواند و تاکید کرد که ایران «اعتراضات جدی»