همبازی شدن دو ملی‌پوش ایرانی با والیبالیست‌های زن باشگاه فنرباغچه | DW | 09.03.2022

18/12/1400 05:03:00 ب.ظ

باشگاه فنرباغچه ترکیه روز گذشته به مناسبت هشتم مارس، روز جهانی زن، دیدار نمادینی با حضور تیم‌های مختلف ورزشی‌اش برگزار کرد.

باشگاه فنرباغچه ترکیه روز گذشته به مناسبت هشتم مارس، روز جهانی زن، دیدار نمادینی با حضور تیم‌های مختلف ورزشی‌اش برگزار کرد. دویچه وله فارسی را در اینستاگرام دنبال کنید خبرگزاری تسنیم، وابسته به سپاه، هم اقدام این دو بازیکن...

دویچه وله فارسی را در اینستاگرام دنبال کنید خبرگزاری تسنیم، وابسته به سپاه، هم اقدام این دو بازیکن در روز جهانی زن و همبازی شدن با والیبالیست‌های زن باشگاه ترکیه‌ای را"غیر متعارف" خوانده و گفته است باید منتظر واکنش فدراسیون والیبال ایران به این اتفاق بود.

سعید معروف کاپیتان تیم ملی والیبال ایران پس از ناکام ماندن این تیم در رقابت‌های المپیک به تیم والیبال فنرباغچه پیوست تا با هم ‌تیمی دیرینه خود یعنی سیدمحمد موسوی، دیگر ملی‌پوش والیبال ایران بار دیگر همبازی شوند.

ادامه مطلب:
DW فارسی »

پادکست رادیویی دیدگاه: خالی کردن سطل ماست روی سر زنان به دلیل نداشتن حجاب گفت‌وگو با معین خزائلی

روز جمعه ۱۱ فروردین ویدیویی در فضای مجازی منتشر شد که نشان می‌داد فردی که از او با عنوان بسیجی یاد شده است، در شهر شاندیز مشهد سطل ماست را روی سر مادر و دختری که حجاب اجباری بر سر ندارند خالی می‌کند. ادامه مطلب >>

Loading news...
Failed to load news.

۸ مارس، روز جهانی زن: هم‌سویی حقوق زنان با دموکراسی و اقتصاد بازاربنیاد

۸ مارس روز برابری‌خواهی برای همه زنان است

روز جهانی زن؛ زنان روزنامه‌نگار ایران از نخستین گزینه برای اخراج تا فشار آزارهای جنسی

ترافیک روز گذشته در تهران یک فاجعه مدیریتی بودرییس کمیته شفافیت و شهر هوشمند شورای اسلامی شهر تهران گفت: ترافیک روزهای بارانی پایتخت شکل پیچیده تر به خود گرفته و این نگرانی را به وجود می آورد که در زمان وقوع بحرانی مانند زلزله چه اتفاقی در تهران رخ خواهد داد؟ لذا ضرورت اتخاذ تدابیر لازم برای مقابله با روزهای بارانی و نیز رفع مشکل ترافیک با استفاده از روش های علمی و فناوری های نوین بیش از پیش احساس می شود و امیدواریم مدیریت شهری در دوره ششم در این زمینه پیشگام باشد. تقصیر لیبرالهاست😀 این فاجعه مدیریتی چهل و چند سالست گریبان مردم ایران را رها نمیکند بودن شماها فاجعه انسانی است که در این حد از بی کفایتی و بی لیاقتی هستید، همه شماها از دم.

علاقه‌مندی روز افزون ایرانی‌ها برای خرید ملک در ترکیهشهروندان ایرانی که در سال گذشته بیشترین تعداد خرید مسکن را به خود اختصاص داده بودند، این روند را در نخستین ماه سال جاری نیز ادامه دادند.

باقری به تهران بازگشت؛ مورا: زمان پایان مذاکرات برجام تا چند روز آینده فرا رسیده استبا بازگشت مذاکره‌کننده ارشد ایران در مذاکرات وین به تهران برای مشاوره، هماهنگ‌کننده اتحادیه اروپا در مذاکرات وین روز دوشنبه ۱۶ اسفند با انتشار توئیتی اعلام کرد زمان پایان... مثلا تا چند روز آینده؟؟؟!!!چند روز آینده شما هم مثل بیست و پنج سال آینده اوناست... مهدی هاشمی تو مگر آدمی؟فکر نکنم.میدونیم تو معتادی اونم به تریاک طالبان.