همایش گسترش ارتباطات کارآفرینان ایرانی مقیم ترکیه در استانبول

11/12/1400 09:47:00 ب.ظ

🎥همایش گسترش ارتباطات کارآفرینان ایرانی مقیم ترکیه در استانبول

کارآفرینان ایرانی مقیم ترکیه در راستای گسترش ارتبطات با یکدیگر در همایشی در استانبول گردهم آمدند. - خبرگزاری آناتولی 02.03.

2022 استانبول/ شاهین دمیر/ خبرگزاری آناتولی گروهی از کارآفرینان و بازرگانان ایرانی مقیم در ترکیه در «رویداد آشنایی و شبکه سازی ایرانیان فعال در ترکیه» در «خانه فناوری و نوآوری ایران در استانبول» موسوم به «IHIT» دیدار و در مورد گسترش روابط و همکاری‌های در عرصه مختلف گفتگو و تبادل نظر کردند.

در این همایش که کارآفرینان ترکیه‌ای نیز حضور داشتند، برخی از کارشناسان در حوزه‌های شغلی مختلف آخرین تحولات در زمینه‌های حرفه‌ای خود را با حضاران در میان گذاشتند. شرکت کنندگان در حاشیه این رویداد در مورد فضاهای جدید همکاری به گفتگو و تبادل نظر پرداختند.

گفتنی است «خانه فناوری و نوآوری ایران در استانبول» طی مراسمی روز گذشته در استانبول آغاز به کار کرد. 2022

ادامه مطلب:
خبرگزاری آناتولی »
Loading news...
Failed to load news.

نسل‌های جدید به آشنایی بیشتر با امام بزرگوار نیازمندند/امام را نمی‌شود تحریف کرد

رهبر انقلاب تاکید کردند: همه ما نیازمندیم با ابعاد شخصیت چندبعدی و باعظمت حضرت امام خمینی بیشتر آشنا شویم. ادامه مطلب >>

جنگ در اوکراین؛ تعلل وزارت خارجه و سفارت، گرفتاری شهروندان ایرانی

سردرگمی ۲۵ تریلی ایرانی در مرز روسیه و اوکراین | DW | 01.03.2022تریلی‌های حامل محصولات کشاورزی صادراتی، پشت مرزهای اوکراین و روسیه متوقف شده‌اند.رئیس کمیسیون کشاورزی اتاق مشترک ایران و روسیه می‌گوید بازگشت کامیون‌ها با توجه به بعد مسافت، به معنای برگشتن 'جنازه بار' است.

شکر و برنج ایرانی، صدرنشین افزایش قیمت در دی ماهشکر و برنج ایرانی، صدرنشین افزایش قیمت در دی ماه آمار منتشر شده از سوی وزارت صمت نشان می‌دهد که قیمت انواع برنج، شکر و گوشت در دی ماه امسال بین حدود ۱۷ تا ۸۱.۸ درصد افزایش یافته که بیشترین افزایش قیمت مربوط به شکر و دو نوع برنج ایرانی بوده است.

درخواست 30 سال زندان برای متهمان پرونده ربودن نظامی ایرانی در ترکیهدرخواست 30 سال زندان برای متهمان پرونده ربودن نظامی ایرانی در ترکیه دادستانی کل استان وان ترکیه براساس کیفرخواست صادر شده برای پرونده مربوط به تلاش یک باند برای ربودن یک نظامی سابق ایران، خواستار محکومیت 11 متهم پرونده به 30 سال زندان شد.

درخواست ۳۰ سال زندان برای متهمان پرونده ربایندگان نظامی ایرانی در ترکیه | DW | 02.03.2022دادستانی کل استان وان ترکیه برای ۱۱ متهم پرونده مربوط به ربودن یک نظامی سابق ایران در ترکیه ۳۰ سال حکم زندان درخواست کرد. رسانه‌های ترکیه نوشتند این افراد در عملیات انتقال یک افسر سابق ارتش به ایران نیز دست داشته‌اند.

سفیر انگلیس در سازمان ملل: اوکراین در آستانه فاجعه انسانی قرار داردسفیر انگلیس در سازمان ملل: *اوکراین در آستانه فاجعه انسانی قرار دارد *در نتیجه حمله روسیه به اوکراین صدها غیرنظامی کشته و هفت میلیون تن آواره شده‌اند *این آمار به سرعت رو به افزایش است