همایش شیرخوارگان حسینی ۳۱ مردادماه برگزار می‌شود

  • 📰 isna_farsi
  • ⏱ Reading Time:
  • 61 sec. here
  • 3 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 28%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

قرار است مراسم جهانی همایش شیرخوارگان حسینی (ع) امسال در اولین جمعه ماه محرم با حضور مادران و کودکان در ورزشگاه آزادی برگزار شود و در این مراسم علاوه بر دعا و توسل، برای رفع ویروس کرونا در کل جهان دعا کنند

به گزارش ایسنا، در این مراسم حجت الاسلام والمسلمین کاظم صدیقی – خطیب موقت نماز جمعه تهران، حجت الاسلام والمسلمین اختری – دبیر بنیاد بین المللی عاشورا، حجت الاسلام والمسلمین میرلوحی – عضو هیات علمی دانشگاه امام صادق و جمعی از نمایندگان بنیاد مهدویت حضور داشتند.

خطیب موقت نماز جمعه تهران در ادامه افزود: با وجود این ویروس منحوس خوشبختانه امسال کارناوال‌های شادی در اعیاد مختلف و اطعام غدیر رخ داد اما باید بدانیم که همواره دشمن در هر حرکت ما به دنبال کارشکنی است. حضرت علی اصغر سند مظلومیت امام حسین است و ما باید امسال با استفاده از ابزار هنر، رسانه، فضای مجازی و هر آنچه که در دست داریم پرچم حضرت علی اصغر را بالاتر از همیشه نگه داریم.در روز عاشورا امام حسین به حضرت عباس ماموریت آب دادند. ایشان هم بدون هیچ کم و کاستی پذیرفتند.

وی یادآور شد: همواره رسانه‌های معاند همچون بی بی سی درصدد این بودند که این جلسات را زیر سوال ببرند و بیش از ۱۱۲ فیلم کوتاه پنج دقیقه‌ای در این خصوص از سوی دشمنان ساخته شده است تا از این طریق جلسات را تضعیف کنند. ما از تمام مسئولان فرهنگی دعوت می‌کنیم که در این امر ما را یاری کنند. این را بدانیم که افضل عبادات تفکر است و چه خوب که در این عرصه با تفکر وارد شویم.

وی گفت: ما باید از ابزارهایی که در اختیار داریم در جهت جریان سازی عاشورا بهره ببریم چرا که عاشورا یک جریان انسان ساز است و هر یک از شهدای عاشورا جریانات خاص خود را دارند و از جمله آنها حضرت علی اصغر است. شهادت یک کودک بی گناه می‌تواند مسیر را روشن کند. خداوند در عاشورا از تمام سنین و نژادها بهره برده است تا این جریان سازی همواره در تاریخ رخ بدهد.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 2. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

روحانی: باید در مبارزه با کرونا یک مسیر اعتدالی در نظر بگیریمتهران - ایرنا - رییس جمهوری با بیان اینکه زمان پایان کرونا مشخص نیست، گفت: باید یک مسیر اعتدالی در مبارزه با کرونا را در نظر بگیریم نه می‌توانیم فعالیت را کامل تعطیل کنیم و نه می‌توانیم مانند گذشته عمل کنیم. ادامه محدودیت‌های شدید امکان پذیر نیست.
منبع: IRNA_1313 - 🏆 6. / 63 ادامه مطلب »

در صورت پیروزی در انتخابات، خیلی زود با ایران به توافق می‌رسمرئیس‌جمهوری آمریکا گفت که در صورت پیروزی در انتخابات پیش رو، خیلی سریع با ایران به توافق خواهد رسید.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

حضور بیش از ۳۰۰۰ نفر در دماوند با وجود ممنوعیت صعود در آخر هفته!حضور بیش از ۳۰۰۰ نفر در دماوند با وجود ممنوعیت صعود در آخر هفته! با وجود شیوع کرونا و ممنوعیت صعود به دماوند، طبق آمار اعلام شده از سوی ستاد پیشگیری حوادث کوهستان بیش از ۳۰۰۰ نفر در طول چهار روز در مسیر جنوبی دماوند حضور داشتند.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

ماراتن لندن با تاخیر و محدود برگزار می‌شود - BBC News فارسیماراتن لندن امسال در تاریخ و مسیر همیشگی‌اش برگزار نخواهد شد. این رقابت بار اول، چهار ماه پیش به خاطر شیوع کرونا به تعویق افتاد و حالا سازمان دهندگانش می‌خواهند آن را حدود هشت هفته دیگر برگزار کنند و تنها سی چهل دونده حرفه‌ای در آن شرکت خواهند کرد.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

عبدالله⁩: نخستین دور مذاکرات بین الافغانی در ⁧‫قطر‬⁩ برگزار خواهد شدرئیس شورای عالی مصالحه ملی افغانستان از برگزاری دور اول مذاکرات بین الافغانی در قطر خبر داد. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

عبدالله⁩ : اولین دور مذاکرات بین الافغانی در ⁧‫قطر‬⁩ برگزار خواهد شد
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »