همایش سالانهٔ سرمایه‌گذاری دُبی؛ فرصت جذب سرمایه و توسعهٔ کارآفرینی

19/01/1401 08:31:00 ب.ظ

«اقتصاد پایا و سازگار با زیست‌بوم دیگر برای کسب‌وکار هزینه‌بر نیست و درواقع فرصت فوق‌العاده‌ای است که همه باید به دنبالش باشند. ما می‌خواهیم موج سرمایه فعلی را به سوی کشورهایی که در آنها فعال هستیم هدایت کنیم.»

«اقتصاد پایا و سازگار با زیست‌بوم دیگر برای کسب‌وکار هزینه‌بر نیست و درواقع فرصت فوق‌العاده‌ای است که همه باید به دنبالش باشند. ما می‌خواهیم موج سرمایه فعلی را به سوی کشورهایی که در آنها فعال هستیم هدایت کنیم.» همایش سالانه سرمایه‌گذاری دُبی نشستی است که با هدف گفتگو و تبادل نظر دربارهٔ سیاست‌های سرمایه‌گذاری از سوی وزارت اقتصاد امارات برگزار می‌شود. این همایش در پی ایجاد فرصت‌های تازهٔ سرمایه‌گذاری است.

موضوع همایش امسال سرمایه‌گذاری روی اقتصاد نوآور و پایا برای رسیدن به آینده‌ای شکوفاست، که شامل انواع سرمایه‌گذاری‌ از سرمایه‌گذاری مستقیم، سرمایه‌گذاری در بورس، سرمایه‌گذاری روی استارتاپ‌ها و نیز سرمایه‌گذاری در زمینه توسعهٔ شهر‌های آینده می‌شود.

بیش از ۱۷۴ کشور در این همایش سه روزه، که در محل اکسپو ۲۰۲۰ دُبی برگزار شد شرکت داشتند. این همایش محلی است که نمایندگان دولت‌ها با سرمایه‌گذاران، کارآفرینان و صاحبان سرمایهٔ‌خطرپذیر دیدار می‌کنند. آنا دراسکوویچ، مدیر بانک بازسازی اروپا که در این همایش حاضر بوده می‌گوید: «یکی از نکات جالب این است که اقتصاد پایدار دیگر برای کسب‌وکار هزینه‌بر نیست و درواقع فرصت فوق‌العاده‌ای است که همه باید به دنبالش باشند. ما با این منطقه به‌خوبی آشنایی داریم و می‌خواهیم موج سرمایه فعلی را به سوی کشورهایی که در آنها فعال هستیم هدایت کنیم.»

برگزارکنندگان همزمان که بر بر جذب سرمایه تمرکز دارند، در پی تقویت کارآفرینان جوان و ایجاد شهرهای آينده‌اند.

ادامه مطلب:
euronews فارسی »
Loading news...
Failed to load news.

شولتز: هدف ما باید این باشد که روسیه در جنگ پیروز نشودشولتز: هدف ما باید این باشد که روسیه در جنگ پیروز نشود اولاف شولتز، صدراعظم آلمان طی سخنانی در مجلس فدرال اعلام کرد که بسته پنجم تحریم‌ها علیه روسیه به پایان رسیده است. روسیه کثیف با دست خودش شرش داره از سر ما کم میشه انشالله سه چهار ماه هم جنگ طول بکشه دیگه از مرز چین تا آلمان تنها قدرت مطلق ترکیه کبیر خواهد بود.ما قفقاز را می‌خواهیم و ترکیه باید خنجر از قلب روس بزند هنوز خون سربازان ما در ساری قمیش گرفته نشده .

لاوروف: اوکراین روز گذشته پیش‌نویس توافقنامه‌ای را ارائه کرد که از مفاد مورد توافق نشست استانبول انحراف داردلاوروف: اوکراین روز گذشته پیش‌نویس توافقنامه‌ای را ارائه کرد که از مفاد مورد توافق نشست استانبول انحراف دارد لاورف: ارزیابی موضوع دونباس و کریمه در نشست سران پیشنهاد شده است. اوکراین در مرحله بعدی خواستار خروج نظامیان خواهد شد، این غیر قابل قبول است 🇸🇦الزكاة والدخل🇸🇦 طبع شهادات ايقاف المميز الغاء التسجيل بالضريبه شطب السجل التجاري تقديم اعتراضات &ع الزكاه والغرامات نظاميه تقديم اقرارات زكويه للشركات & بقوائم ماليه اعاده مراجعه للضرائب التقديريه وتصفيرها متابعه الفحص الضريبي شيك مجانا الدفع بعد الانجاز واتساب 0576319960

ورود سامانه بارشی به کشور طی فردا / خیزش گرد و خاک در غرب و مرکز کشوررئیس مرکز ملی پیش‌بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوا از ورود موج بارشی جدید از شمال غرب کشور و وزش باد شدید و خیزش گرد و خاک خبر داد.

دیدار جمعی از نمایندگان مجلس، مسئولان قوه قضائیه و فرماندهان ارتش با رئیس جمهورجمعی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی پیش از ظهر امروز پنج شنبه با آیت الله سید ابراهیم رئیسی، دیدار و گفتگو کردند. ايران يک کفري نظام دار ايران يک ظالم جابر هيواد است لطفاًصدای اعتراض کارکنان قراردادمدت موقت وزارت نفت را به بیعدالتی و اپارتاید اداری و مالی حاکم بشنوید و ناجی 27000 خانوار بستوه آمده از ۱۰ سال جبر و ظلم باشید. تبدیل_وضعیت_بی_قید_و_شرط_کارکنان_قرارداد_مدت_موقت_وزارت_نفت_به_پیمانی_پس_از۱۰_سال_انتظار_و_بلاتکلیفی

انتقاد شورای اروپا از نقض حقوق پناهجویان در کشورهای اروپایی | DW | 08.04.2022انتقاد شورای اروپا از نقض حقوق پناهجویان در کشورهای اروپایی شورای اروپا خودداری فزاینده و غیرقانونی کشورهای اروپایی از پذیرش پناهجویان را محکوم کرد و از آنها خواست استانداردهای دوگانه را کنار بگذارند و به موازین حقوق بشری پایبند باشند.