هماهنگ کننده سیاست خارجی اروپا فردا به تهران می‌آید

  • 📰 isna_farsi
  • ⏱ Reading Time:
  • 1 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 4%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

هماهنگ کننده سیاست خارجی اروپا فردا به تهران می‌آید موسوی،سخنگوی وزارت خارجه از سفر روز دوشنبه هماهنگ کننده سیاست خارجی اروپا به تهران خبر داد.

به گزارش ایسنا، سید عباس موسوی، سخنگوی وزارت امور خارجه گفت: آقای جوزپ بورل هماهنگ کننده عالی سیاست خارجی اتحادیه اروپا - که جانشین خانم فدریکا موگرینی شده است - برای نخستین بار پس از تصدی این سمت فردا به ایران سفر می‌کند و با وزیر امور خارجه و سایر مقامات ارشد کشورمان دیدار و رایزنی خواهد کرد.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 2. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

تاکنون مورد مشکوک به ویروس کرونا در تهران گزارش نشده است/تجهیز آمبولانس‌ها به لباس‌های مقابله با بیماری‌های عفونیرییس اورژانس تهران با بیان اینکه تمهیدات لازم را در خصوص ویروس کرونا در نظر گرفته‌ایم، گفت: تاکنون مورد مشکوک مبتلا به ویروس کرونا به اورژانس تهران گزارش نشده است.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

احضار پروانه سلحشوری به دادسرا/ تکذیب خبر بازداشت نماینده تهرانگفته می‌شود نماینده مردم تهران به دادسرای فرهنگ و رسانه احضار شده است.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

حضور پروانه سلحشوری در دادسراحضور پروانه سلحشوری در دادسرا *پروانه سلحشوری، نماینده مجلس صبح امروز در پی احضاریه‌ هفته گذشته دادسرای فرهنگ و رسانه به این دادسرا مراجعه کرد. *انتشار چند توییت و برخی مصاحبه‌های پروانه سلحشوری پیش از این به عنوان علت احضار وی عنوان شده بود. نماینده مجلس هم حتی حق اظهار نظر و بیان افکارش رو نداره؟ :)))) یاد انقلاب پرفتوح ۵۷ بخیر... چرندیات گفتن ویه جورخودزنی برای جلب احساسات مردم.عجب آدم های هستید. بدم میاد ازش منافق😡👊🏼
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

تکذیب خبر ورود بیمار مبتلا به کرونا از مرز آستاراتکذیب خبر ورود بیمار مبتلا به کرونا از مرز آستارا معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی گیلان خبر ورود دو مسافر خارجی مبتلا به بیماری کرونا از مرزهای سه گانه زمینی، دریایی و خشکی آستارا به کشور را تکذیب کرد. اگه ج.ا. تکذیب کرده، حتما حقیقت دارن.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

ویدئو؛ نمایندگان حزب برکسیت با شادی پارلمان اروپا را ترک کردندبریتانیا قرار است ساعت ۲۳ جمعه شب به وقت لندن (نیمه شب به وقت بروکسل) از اتحادیه اروپا خارج شود. بیشتر از شادی یه دهن کجی بود به اتحادیه اروپا چرا انقد کینه داشتن؟ دیوانه چو دیوانه ببیند خوشش آید روزِ تأسف برای آرمان‌های رو به افولِ هابرماسی؛ اتحادیه‌ی اروپایی که فکر می‌کردیم منادی عقل ارتباطی برای جهان‌خواهد شد؛ اما در نهایت مسیر بربریت را از نو آغاز کرد...به قول خودشان فرگزیت بعد از برگزیت...و خوشحالی برای چیزی که در آینده با حسرت از آن یاد خواهند کرد...
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

ترکیدن لاستیک هواپیمای تهران به کرمانشاه صحت نداردکرمانشاه- ایرنا- مدیرکل فرودگاه شهید اشرفی اصفهانی کرمانشاه، مطالب مطرح‌شده در فضای مجازی مبنی بر ترکیدن لاستیک هواپیمای تهران به کرمانشاه گفت: این موضوع به هیچ عنوان صحت ندارد. ایرنا باز خوشحال شد
منبع: IRNA_1313 - 🏆 6. / 63 ادامه مطلب »