هلند با ارسال نامه‌ای به سازمان ملل از رژیم بشار اسد شکایت کرد

  • 📰 aa_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 29 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 15%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

مجلس نمایندگان هلند با ارسال نامه‌ای به سازمان ملل از رژیم بشار اسد به دلیل موارد نقض حقوق بشر در سوریه شکایت کرد. - خبرگزاری آناتولی

مجلس نمایندگان هلند با ارسال نامه‌ای به سازمان ملل از رژیم بشار اسد به دلیل موارد نقض حقوق بشر در سوریه شکایت کرد.مجلس نمایندگان هلند با انتشار بیانیه‌ای اعلام کرد که با ارسال ‌نامه‌ای به دفتر سازمان ملل متحد در ژنو از رژیم بشار اسد به خاطر موارد نقض حقوق بشر در سوریه و اعمال خشونت در این کشور شکایت کرده‌اند.

بر اساس این بیانیه، طی نامه‌ مذکور از رژیم بشار اسد به میز مذاکره برای بررسی موارد نقض حقوق بشر دعوت شده است. همچنین در این بیانیه تاکید شد که رژیم سوریه از سال 2011 تا کنون با انجام اقداماتی علیه مردم خود قطعنامه‌ سازمان ملل در خصوص جلوگیری از خشونت را نقض می‌کند. مجلس نمایندگان هلند همچنین از این رژیم خواست مسئولیت خود را بپذیرد و خسارات قربانیان را بپردازد و در زمینه عدم تکرار موارد نقض به دولت آمستردام ضمانت دهد.

از سوی دیگر استف بلوک، وزير خارجه هلند درباره این نامه تاکید کرد: راه‌حل سیاسی پایدار در سوریه فقط با مجازات عامل خشونت ممکن است.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 11. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

اردوغان: با حمایت ملت شریف‌مان به انجام آنچه به صلاح ترکیه است ادامه خواهیم داد📌رجب طیب اردوغان، رئیس‌جمهور ترکیه: 🛑- حتی اگر اروپا و آمریکا در دموکراسی و اقتصاد کاملا نابود شوند، ما به توسعه کشور خود در هر زمینه‌ای ادامه خواهیم داد. اردوغان: برای تداوم همان مبارزه در راه کشور، دوستان و برادران‌مان عزم راسخ داریم که نام آن الگوی ترکیه است اردوغان: با حمایت ملت شریفمان به انجام آنچه به صلاح و منفعت کشورمان است ادامه خواهیم داد اردوغان: آیا اگر ترکیه از همه چیز چشم‌پوشی کند، فرانسه از لغزش‌هایی که رهبر بی‌کفایت و حریص خود ایجاد کرده نجات یافته و به سوی سیاست محتاطانه پیش می‌رود؟
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

چین با رزمایش نظامی به سفر نماینده آمریکا به تایوان پاسخ دادسخنگوی وزارت امور خارجه چین با محکوم کردن رویکرد آمریکا برای آنچه «بازی با کارت تایوان جهت مهار پکن» عنوان شده، تاکید کرد «آنها که با آتش بازی می‌کنند تنها خودشان را می‌سوزانند.»
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

ارسال تجهیزات پزشکی به منطقه سنجاک از سوی ترکیه
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

واشنگتن: قطر به توافق با اسرائیل پاسخ مثبت دادتیموتی لندرکینگ معاون وزیر خارجه آمریکا در أمور منطقه خلیج، پنجشنبه 17 سپتامبر فاش ساخت که قطر در
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

واکنش چشمی به خبر توافقش با باشگاه قطری- اخبار فوتبال ایران - اخبار ورزشی تسنیم - Tasnimواکنش روزبه_چشمی به خبر توافقش با باشگاه قطری: من بازیکن استقلال هستم و هم‌اکنون در اردوی این تیم حضور دارم که شرایط سفت و سخت قرنطینه هم حاکم است هیچ قراردادی هم با هیچ تیمی جز استقلال امضا نکرده‌ام و این مسئله شایعه است
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »

آموزش مقابله با بیابان‌زدایی به کارشناسان 108 کشور در ترکیه
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »